👉💵Кредит по Вайбер 💵👈
Кредит готівкою на вашу карту онлайн до 10000грн.! Цілодобово24/7 Вся Україна 100%.Відправте заявку прямо зараз за 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:

Заплатимо 50грн. якщо вашу заявку не зхвалять!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Поради / Як взяти кредит в банку

Як взяти кредит в банку

Щодня в Україні великому числу позичальників вдається отримати кредит в Ощадбанку. У простої людини виникає питання – як? Як взяти кредит у банку готівкою? Постараємося відповісти. Даним фактом сприяє безліч чинників. По-перше, на території Російської Федерації розташовано дуже багато державних і комерційних банків, їх відділень і філій, і, з цієї причини, фактично в кожному російському населеному пункті можна будь-якій людині отримати бажану суму. А по-друге, схема отримання кредиту фізичними особами в Ощадбанку дуже проста і доступна кожному. Тут потрібно буде дотримати кілька умов банку.

Як можна взяти кредит у банку готівкою, які програми пропонуються і на яких умовах?

Однією з найбільш доступних і простих програм Ощадбанку вважається «Споживчий кредит». Взяти споживчий кредит у банку в принципі дуже легко, також при цьому з’являється можливість у мінімальні терміни отримати солідну грошову суму на руки. І цю суму вже можна використовувати в своїх цілях – закупити обладнання, накупити всілякої суперсучасної техніки, або рушити в круїз по закордонним вод. Умови отримання готівкових грошей в кредит в Ощадбанку за даною програмою не так сильно відрізняються від умов, що надаються іншими банками на одержання певної суми грошей готівкою в кредит.

Позичальник обов’язково повинен підготувати такий перелік документів:

  • паспорт, що підтверджує особу громадянина;
  • документи, які здатні підтвердити, що громадянин постійно працює на одному і тому ж місці, і довідку про доходи з даного місця за останні півроку;
  • порука фізичної особи;
  • вік від 21 до 75 років, причому 75 років – вік, який може бути досягнутий на момент припинення співпраці позичальника з банком.

Отримати готівку можна за бажанням позичальника в одній з трьох валют: гривня, долар, євро. Процентні ставки в грнлях можуть варіюватися від 16,6 до 19,5% річних. В загрніжній валюті ставки трохи нижче, і складають межа від 12,3 до 14,4% річних.

Друга програма, яка надається Сбербанком – «Споживчий кредит без забезпечення». Основна гідність цієї програми – позичальнику немає необхідності шукати поручителів та надавати банку позику. Ще необхідно відзначити, що вимоги до споживачів, які вирішили скористатися даним видом програми, практично нічим не відрізняються. Найсуттєвішою відмінністю другої програми від першої є максимальний вік позичальника – якщо в першій програмі чоловікам можна було надавати кредит і підтримувати банківські відносини до 75 років, то в другій цей вік зменшується аж на 15 років! Процентні ставки відрізняються, але не дуже істотно – в грнлях (18,3 – 21%), в іноземній валюті (13-15,2%).

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Далі >