Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!Миттєві позики для виправлення кредитної історії по всій Україні
Введіть сумму:Home / Статті / Як боротися з кредитними шахраями?

Як боротися з кредитними шахраями?

Как бороться с кредитными мошенниками?

Кредитні шахраї це компанії, які видають кредити під надзвичайно високі процентні ставки. Вони не мають ліцензії Національного банку України (НБУ), тому будь кредитування є незаконною дією. Часто тіньові кредити видаються на таких умовах, що їх неможливо погасити. Шахраї, щоб отримати від позичальників вимушену оплату платежів, використовують образливі та насильницьку тактику, у тому числі зміна умов проживання на гірші, надалі переводячи, погрожуючи і вдаючись до зловживання незаконними методами насильства.

кредитные мошенники

Що робити якщо ви хочете взяти кредит або вже взяли у чорних кредиторів?

  1. Не брати гроші в заставу в чорних кредиторів, ні за яких обставин. Поцікавтеся про наявність у них ліцензії НБУ, а так само ретельно перевірте встановлені відсоткові ставки. Якщо пропонують непомірну процентну ставку, особливо з щотижневими виплатами, і не можуть документально довести державну акредитацію, ймовірно, ви маєте справу з кредитними шахраями.
  2. Якщо хочете взяти кредит швидко і надійно, не маючи доброго кредитного рейтингу, зверніться за допомогою до родичів або друзів, перш ніж вдаватися до таких позик. В наш час також існують деякі некомерційні організації, які отримали ліцензію НБУ і видають невеликі кредити для нужденних людей.
  3. Спробуйте оформити кредит готівкою без застави, якщо це абсолютно необхідно. У такому разі банки України надають невеликі кредити на нетривалий термін. Хоча процентні ставки будуть непомірно високі, однак ви не будете стикатися з потенційними погрозами і насильством, якщо виникнуть труднощі з погашенням кредиту. Недобросовісні шахраї можуть в Інтернеті представлятися споживчими кредиторами, тому необхідно перевірити акредитацію або ліцензію будь-якого кредитора, де хотіли б взяти гроші в заставу.
  4. Зверніться зі скаргою у відповідні органи про незаконну видачу кредиту. В Україні кредитування регулює безліч відомств на державному рівні, які компетентні з усіх питань пов’язаних з кредитами та фінансовим шахрайством.
  5. Припиніть оплачувати платежі кредитним шахраям. Тому, що компанія є неліцензійної, і юридично не може видавати гроші під відсотки. Таким чином, жодних зобов’язань на погашення кредиту ви не маєте.
  6. Зверніться із заявою в міліцію і прокуратуру, якщо загрожують або утискають вас у будь-якій формі. Записуйте на диктофон будь-які загрози, в тому числі мовні проблемні переговори, час та місце в якому стався інцидент. Будь-які документальні дію, спрямовані проти вас, особливо насильство, необхідно передати в міліцію, і сподіватися на їх захист у разі необхідності.
  7. Зверніться за допомогою до ліцензованого кредитному консультанту, щоб знайти вихід з фінансової боргу, не вдаючись до небезпечних і незаконним кредитами. Дійсно консультанти допоможуть розробити план погашення кредитів. Вони навіть можуть допомогти налагодити діалог з кредиторами, щоб змінити умови погашення та встановити прийнятну суму щомісячних платежів.
Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!
Яка сума кредиту Вам потрібна?
Виберіть сумму: до 1000 грн
до 3000 грн
до 5 000 грн
до 10 000 грн
до 30 000 грн
до 50 000 грн
до 75 000 грн