Home / Статті / Як банки встановлюють процентні ставки по вашому кредиту

Як банки встановлюють процентні ставки по вашому кредиту

Как банки устанавливают процентные ставки по вашему кредиту

На перший погляд, з’ясувати, як банк заробляє гроші, є досить простою справою. Чиста процентна маржа, це спред, який являє собою різницю між тим, що банк заробляє за кредитами проти того, що він виплачує у вигляді процентів за депозитами.

Все починається з процентної політики

процентная ставка

Банки, як правило, вільні у визначенні процентної ставки, вони будуть платити за депозити з плати за кредити, але вони повинні брати до уваги конкуренцію, а також ринкової рівень для численних процентних ставок та рекомендації Національного Банку України (НБУ). Це називається грошово-кредитною політикою з метою вплинути на економічну діяльність, а також здоров’я і безпеку всієї банківської системи. Більшість країн з ринковою економікою використовують подібний тип грошово-кредитної політики в їх економіці.

Початковий внесок і термін кредиту

первоначальный взнос

Сума грошей, надана в якості початкового внеску, будь то це 5%, 10% або 20%, також важлива. Дослідження показали, що, коли клієнт кладе великий перший внесок, він буде в змозі погашати кредит у важкі часи.

Наявність застави у вигляді нерухомості або автомобіля також впливають на умови кредитування. Строк кредиту, також дуже важливий фактор. З більш тривалим терміном приходить більш високий ризик, що кредит не буде погашений. З цього випливає, що довгострокові ставки вище, ніж короткострокові.

Поради позичальникам

коммерческие банки

Банки використовують масив факторів, встановлюючи процентні ставки. Правда, в те що, вони шукають способи, щоб максимізувати прибуток для своїх акціонерів. З іншого боку, споживачі і підприємства найбільш зацікавлені в тому, як отримати самі низькі процентні ставки.

Найпростіші поради полягають у тому, щоб позичальники дбали про свою кредитну історію і мали максимально високим кредитним рейтингом, могли надати заставу за кредитом, або великий авансовий платіж, або використовували додаткові послуги цього ж банку, щоб отримати знижку.

Крім того, запозичення спад економіки або коли висока невизначеність умов процентної ставки, може бути гарний час, щоб запозичувати – час, коли банк може бути краще мотивований, щоб укласти угоду або надати вам кращі ставки.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Яка сума кредиту Вам потрібна?
Виберіть сумму: до 1000 грн
до 3000 грн
до 5 000 грн
до 10 000 грн
до 30 000 грн
до 50 000 грн
до 75 000 грн


Отримати гроші безкоштовно