Кредит до 100 000 грн без відмов Цілодобово 24/7 Вся Україна 100%Надішліть заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!

 

Введіть суму*       :

 


Отримали займ -ставте лайк!

 

Home / Статті / Хто такий поручитель по кредиту?

Хто такий поручитель по кредиту?

Кто такой поручитель по кредиту?

Поручителі-це люди, які вирішили поручитися за позичальника для того, щоб забезпечити додаткові гарантії, коли кредитор надає кредит фізична або юридична особа. Поручитель може бути необхідний, якщо людина або компанія, яка прагне запозичити кошти, не має адекватну або прийнятний кредитний рейтинг.

Відповідальність поручителя

При поручительство по кредиту, важливо розуміти, що це велика відповідальність. У разі, якщо позичальник не може або не буде згуртовувати платежі за кредитом або виконувати умови договору, кредитор має законне право вимагати у поручителя погасити заборгованість. По суті, поручитель має такий же рівень відповідальності у погашенні кредиту, який бере на себе позичальник. Різниця в тому, що поручитель не буде виконувати умови договору, якщо позичальник не почне пропускати платежі або не виконувати інші зобов’язання перед банком.

Права поручителів

права поручителей

В залежності від умов кредит, поручитель мати законне право на отримання інформації про поточний стан угоди. Це означає, що гарант за кредитом може відправити запит в банк про те, виробляються чи всі платежі в встановлені терміни. Поручителям рекомендується скористатися цим правом і періодично перевіряти своєчасно позичальник погашає кредит.

Є багато причин, щоб бути поручителем. Батьки часто виступаю поручителями для надання допомоги дітям, щоб вони змогли взяти в кредит квартиру або автомобіль. В інших випадках, близькі друзі можуть стати гарантами для рідних і близьких, які відновлюються після фінансової кризи. Організації або корпорації можуть виступати гарантами для підприємця, щоб він зміг отримати стартовий капітал для початку бізнесу.

Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.