👉💵Кредит по Вайбер 💵👈
Кредит готівкою на вашу карту онлайн до 10000грн.! Цілодобово24/7 Вся Україна 100%.Відправте заявку прямо зараз за 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:

Заплатимо 50грн. якщо вашу заявку не зхвалять!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Кредит / Хто може розраховувати на великі кредити в банку?

Хто може розраховувати на великі кредити в банку?

Кто может рассчитывать на большие кредиты в банке?

Хто може розраховувати на великі кредити в банку?

Дуже багато громадян мають достатній досвід в кредитуванні на невеликі суми, але не варто думати, що великі кредити видаються за тими ж критеріями, що й прості споживчі.

Звичайно, деякі основні принципи видачі є незмінними, але в іншому банк підходить більш серйозно до позичальників, які хочуть отримати велику суму в кредит. Про що повинен думати позичальник, якщо йому потрібна велика сума в борг?

Чи зможу я виплатити кредит?

Перед зверненням до банку потрібно ретельно підрахувати свої доходи і витрати. Як показує практика, більшу частину видатків люди втрачають з виду, так як вони не помітні в повсякденному житті, наприклад, витрати на проїзд або обід в ресторані, але при підсумовуванні їх виявляється, що такі витрати становлять 10-30% заробітку. А банк враховує це при розгляді заявок. У клієнта після здійснення виплати боргу повинна залишатися сума, яка дозволить йому нормально існувати.

Яка у мене кредитна історія?

Перед відвідуванням банку проаналізуйте, як ви платили кредити раніше. Були прострочення платежів, виплачені всі кредити? Банк не видає великі кредити позичальникам з поганою кредитною історією. Для того щоб не гадати, можна запросити свою кредитну історію в НБКІ або в одній з фірм, що пропонують дану послугу.

Які документи для підтвердження доходу я можу надати в банк?

Основним документом, що підтверджує дохід фізичної особи, є довідка 2НДФЛ, і буде чудово, якщо у вас офіційна заробітна плата, яку ваш роботодавець може підтвердити даної довідкою. Якщо ж ви одержуєте зарплату в конверті, дохід доведеться підтверджувати якось ще.

Розуміючи особливості нашого ринку праці, багато банки роблять крок назустріч клієнтам і готові прийняти довідки по власній формі, але не всі роботодавці згодні видавати навіть такі довідки.

Збільшуємо шанси на схвалення

Відповівши на ці питання, ви можете підготуватися до візиту в банк. Щоб він не став марним, виконайте наступні рекомендації:
• підготуйте довідку 2НДФЛ або довідку формою банку;
• підготуйте документи, що підтверджують ваш додатковий дохід (пенсія, гонорари, та інше);
• попросіть рідних або друзів бути вашими поручителями (созаемщиками) за кредитом, це значно підвищить ймовірність того, що банк не відмовить вам. Від поручителів також потрібні повний список документів, підготуйте їх заздалегідь;
• візьміть з собою в банк копії свідоцтв про право власності на нерухоме майно або транспортний засіб, що належить вам, це буде додатковим підтвердженням вашої фінансової спроможності для банку;
• подумайте про те, якою застава ви зможете надати банку для зменшення його ризиків при видачі великої суми. При наявності застави банк буде більш лояльний до вас.

Ці нехитрі дії здатні значно підвищити ваші шанси на отримання грошей, сьогодні великі кредити готівкою банки видають із задоволенням надійним і відповідальним позичальникам.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Далі >