Частный займ от частной организации кредит до 50 000 грн. без отказов Круглосуточно 24/7 Вся Украина 100% Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Введіть сумму:

Отримали кредит, ставте лайк!
Home / Поради / Хто може реально вибратися з боргової ями

Хто може реально вибратися з боргової ями


			
	  	Кто может реально выбраться из долговой ямы

Вітаю всіх читачів сайту spasfinans.ru. Сьогодні мова піде… ну звичайно, як завжди, про кредити, вірніше про проблеми, пов’язаних з кредитами, а точніше, про проблему не виплати боргу.
Закредитованість росіян на стільки зросла за останній час, що кредитний бум по праву стали називати кредитоманией, ну а тих, хто постійно має кредити – кредитоманами (на кшталт наркоманам). Не варто ображатися тим, хто зараз читає ці рядки, маючи купу боргових зобов’язань, вже краще одразу визнати себе залежним і почати лікування, ніж закопувати себе в яму боргів все глибше і глибше.

Кредитоманія те саме що наркоманії, як я вже зазначила. Абсолютно одні симптоми. Коли у наркомана трапляється напад, і він вже не може впоратися з собою, він просить, благає про допомогу, клянеться, що якщо його зараз вилікують, він більше ніколи не повернеться до колишнього способу життя, але варто тільки від нападу йому оговтатися, як він тут же біжить до друзів у пошуках дози, відчуваючи полегшення і наївно вважаючи, що погано вже не буде ніколи.
Те ж відбувається з людиною в проблемі кредитного боргу. Зазвичай борг буває не дуже високим, але проблеми можуть виникнути і тоді боржник починає шукати кошти для виплати боргу, благає родичів, друзів допомогти вибратися з боргів, клянеться, що більше ніколи не буде брати кредит. Але варто їй тільки допомогти, проходить деякий час і він знову повертається в ту калюжу.
Знову починає здаватися, що борг – не біда, зараз такого не повториться, все буде інакше, людина знову бере кредит, і що Ви думаєте? Знову дуже непомітно так, стає боржником, тому що платити кредит знову стало нічим. Знаєте, 90% боржників, яким якимось дивом вдалося якось вибратися з боргової ями, незабаром опиняються в дуже великій борговій ямі. Перший урок йде на користь тільки одиницям, в більшості ж своєму людині властиво наступати повторно на одні граблі не раз, і навіть не два.

Хто може реально вибратися з глибокої боргової ями?

Я скажу Вам, на підставі свого досвіду спостереження за людьми, кредитно залежними, а також, на підставі свого власного досвіду, що поки людина не прийме безповоротного рішення відмовитися від кредитів раз і назавжди, і в разі сприятливого завершення проблеми, більше ніколи не оформляти кредити, ніхто йому допомогти не зможе, як би сильно не постаратися.

Проблему слід вирішувати, поки вона ще на ранньому терміні. Адже чим далі запускати проблему, тим важче буде її вирішувати.
Отже, вмійте оцінювати ситуацію тверезо. Якщо проблема вже з’явилася, не варто брати новий кредит в надії, що все налагодиться. Не налагодиться! Нові кредити приносять нові проблеми і зростання боргів. Вирішувати фінансові труднощі необхідно не в новому кредитуванні, не в позиках у друзів, а в добуванні грошей шляхом заробляння. Ось про що варто думати! Як заробити грошей, а не де взяти новий кредит або позику.
Робимо висновок, панове! Вибратися з кредитної ями зможе тільки той боржник, який підійде до вирішення проблеми серйозно і буде тверезо оцінювати ситуацію.
А всього-то й треба – виконувати кілька простих порад, щоб вибратися з глибокої боргової ями.
1. Навчіться жити за коштами.
2. Ніколи! Ніколи! Ніколи не беріть новий борг!
3. Шукайте додатковий дохід, повірте, заробити дуже просто, якщо є бажання.
4. Уважно стежте за ситуацією, відкладайте гроші на погашення боргів, починаючи хоча б з мізерних сум.
І найважливіше, що необхідно для того, щоб покінчити з боргами назавжди – вірити в те, що з будь-ями, є вихід! Не нарікайте на долю, визнайте свою провину і візьміть на себе відповідальність за її вирішення. Все вийде! Я кажу не порожні слова, я кажу так тому, що на особистому досвіді відчула всі тяготи кредитної залежності і відчула щастя свободи від боргів! Змогла я, зможете і Ви, якщо не здастеся і не опустите руки!

 

Якщо ця стаття Вам допомогла, будь ласка, поділіться посиланням в соц.мережах, щоб більше людей змогли прийти на наш сайт і дізнатися про законні права боржників за кредитом.

 

Автор Ірина Кудряшова Copyright © спеціально для сайту http://spasfinans.ru/ Копіювання забороняється.

Оціните статтю:

Один коментар

  1. Потрібні гроші

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Замовити грошi >