Надаемо кредит навіть з поганою кредитною істориею!
Цілодобово 24/7 Вся Україна 100% ,відправте заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!До 25 000грн!

Фамілія*:
Ім'я*:
Побатькові*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентифікаційний код*            :
Місто* :
Сумма кредиту *           :

* обязательные поля
 

Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!!

Home / Статті / Вплив кредитів на здоров’я людини

Вплив кредитів на здоров’я людини


			
	  	Влияние кредитов на здоровье человека

Так-так, саме так. Фізичне здоров’я людини має нерозривний зв’язок з фінансовим здоров’ям, а тому кредитна залежність може дуже згубно позначитися на фізичному стані людини.
Фінансові проблеми, у тому числі борги за кредитами, які супроводжуються такими симптомами, як: порушення психічного стану людини, порушення сну, прискорене серцебиття, стан тривоги, утруднення дихання, нетравлення шлунка. Кредитоманія – серйозне захворювання.
Як відомо, всі хвороби починаються і залежать від емоційного стану людини. Кредитні борги не можуть залишити людину незворушним, а тому неодмінно відбувається порушення психологічної рівноваги. Людина змушена постійно думати про те, що наближається термін чергового платежу по кредиту, про те, що грошей стало не вистачати, адже наявність кредиту саме по собі говорить про не дуже гарному фінансовому становищі, і беруть кредити зазвичай люди, у яких вже почалися фінансові труднощі. Надія на те, що кредит допоможе вирішити ситуацію, швидко руйнується, і починаються нові переживання і безсонні ночі.

Фінансові проблеми негативно позначаються на взаєминах людей. Фінансова нестійкість останнім часом стійко закріпилася на одному рівні з зрадами та алкогольною залежністю в ряду причин подружніх розлучень.

А крім усього, проблеми з кредитною заборгованістю призводять деяких людей до ожиріння! Пов’язано це може бути з різними фактами – однією з причин може стати те, що людина, загруз у боргах, не має можливості правильно харчуватися і йому вистачає коштів лише на дешеву неякісну їжу; іншою причиною може бути втрата контролю над кількістю з’їденого, адже напевно, багатьом з нас знайома ситуація, коли під час стресу можна з’їсти стільки продуктів, скільки в звичайному стані з’їсти було б просто неможливо. Або, коли постійно жуєш солодощі, особливо шоколад, щоб хоч якось себе втішити.

Як же вилікувати захворювання, викликане боргами по кредитах?

По-перше, постарайтеся не піддаватися поганим думкам. Дайте собі установку, що будь-яка проблема рано чи пізно неодмінно вирішиться. По-друге, вирішіть для себе – що б не сталося в житті, здоров’я все-таки дорожче. Не дозволяйте дратівливості увійти у Ваше життя. Ну і звичайно ж, перш ніж зважитися підписати кредитний договір, зважте все заздалегідь, серйозно подумайте не один раз, уявіть, що буде, якщо раптом не вийде вчасно виплачувати борги по кредиту, і тільки тоді приймайте рішення.
Будьте здорові – фінансово, душевно і фізично!

 

 

Copyright © http://spasfinans.ru/ При копіюванні активне посилання на дану сторінку обов’язкова.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.