Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Статті / Вплив кредитів на здоров’я людини

Вплив кредитів на здоров’я людини


			
	  	Влияние кредитов на здоровье человека

Так-так, саме так. Фізичне здоров’я людини має нерозривний зв’язок з фінансовим здоров’ям, а тому кредитна залежність може дуже згубно позначитися на фізичному стані людини.
Фінансові проблеми, у тому числі борги за кредитами, які супроводжуються такими симптомами, як: порушення психічного стану людини, порушення сну, прискорене серцебиття, стан тривоги, утруднення дихання, нетравлення шлунка. Кредитоманія – серйозне захворювання.
Як відомо, всі хвороби починаються і залежать від емоційного стану людини. Кредитні борги не можуть залишити людину незворушним, а тому неодмінно відбувається порушення психологічної рівноваги. Людина змушена постійно думати про те, що наближається термін чергового платежу по кредиту, про те, що грошей стало не вистачати, адже наявність кредиту саме по собі говорить про не дуже гарному фінансовому становищі, і беруть кредити зазвичай люди, у яких вже почалися фінансові труднощі. Надія на те, що кредит допоможе вирішити ситуацію, швидко руйнується, і починаються нові переживання і безсонні ночі.

Фінансові проблеми негативно позначаються на взаєминах людей. Фінансова нестійкість останнім часом стійко закріпилася на одному рівні з зрадами та алкогольною залежністю в ряду причин подружніх розлучень.

А крім усього, проблеми з кредитною заборгованістю призводять деяких людей до ожиріння! Пов’язано це може бути з різними фактами – однією з причин може стати те, що людина, загруз у боргах, не має можливості правильно харчуватися і йому вистачає коштів лише на дешеву неякісну їжу; іншою причиною може бути втрата контролю над кількістю з’їденого, адже напевно, багатьом з нас знайома ситуація, коли під час стресу можна з’їсти стільки продуктів, скільки в звичайному стані з’їсти було б просто неможливо. Або, коли постійно жуєш солодощі, особливо шоколад, щоб хоч якось себе втішити.

Як же вилікувати захворювання, викликане боргами по кредитах?

По-перше, постарайтеся не піддаватися поганим думкам. Дайте собі установку, що будь-яка проблема рано чи пізно неодмінно вирішиться. По-друге, вирішіть для себе – що б не сталося в житті, здоров’я все-таки дорожче. Не дозволяйте дратівливості увійти у Ваше життя. Ну і звичайно ж, перш ніж зважитися підписати кредитний договір, зважте все заздалегідь, серйозно подумайте не один раз, уявіть, що буде, якщо раптом не вийде вчасно виплачувати борги по кредиту, і тільки тоді приймайте рішення.
Будьте здорові – фінансово, душевно і фізично!

 

 

Copyright © http://spasfinans.ru/ При копіюванні активне посилання на дану сторінку обов’язкова.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!