Кредит до 100 000 грн без відмов Цілодобово 24/7 Вся Україна 100%Надішліть заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!

 

Введіть суму*       :

 


Отримали займ -ставте лайк!

 

Home / Бізнес / ВИРОБНИЦТВО РЕКЛАМНИХ ТА СУВЕНІРНИХ МАГНІТІВ

ВИРОБНИЦТВО РЕКЛАМНИХ ТА СУВЕНІРНИХ МАГНІТІВ

Холодильник – зручна річ… для нагадування про важливі справи. Пишеш на крихітному клаптику паперу те, що потрібно зробити найближчим часом, і крепишь звичайними магнітиками на кришці морозильника. Варто тільки захотіти підкріпитися чимось смачним, мимоволі прочитаєш на листку шукане нагадування. Можливо, це і підштовхнуло Вільяма Циммермана з Сент-Луїса надати промисловим магнітикам декоративну форму. Було це в 1971 році. Втім, приблизно ж у цей час інший винахідник, канадець Джарон Самерсон, теж оголосив про початок ери красивих магніти для холодильників.
«Ця технічна ідея зазнала за сорок з гаком років чимало технологічних удосконалень, – розповідає експерт по малому бізнесу Ельдар Кусинский з Москви, і з заводських цехів зробила крок у малий бізнес, з бюджетним стартом. Якщо ж раніше необхідним обладнанням був прес і установка для емалювання, то зараз – комп’ютер та принтер».
Втім, це не знизило потребу в магнітних сувенірчиків. Справа в тому, що змінюються символи епох, а разом з ними і попит на продукцію, в якій можуть бути втілені ці символи. «Ви ж не носіть одне і те ж плаття, – пояснює виробник рекламних магнітів Едуард Максимов з Пітера. – Тут теж саме. Старі магнітики викидають, а нові купуються». Значить, завжди не пізно увійти в цей бізнес.
Універсальний вініл
Час, коли магнітики робилися із намагніченого металу, пішло в минуле. Сучасні технології дозволяють наносити на будь-полімерні вироби мікронний шар з феромагнітних або феррімагнітних матеріалів, здатних зберігати велику магнітну індукцію протягом тривалого часу. «Такий підкладкою є, приміром, вініл, – розповідає Едуард Максимов. – З іншого боку цього напівфабрикату нанесено спеціальне покриття, на яке можна наклеїти зображення»
Очевидно, що виготовлення декоративних магнітів на основі вінілу можна організувати мало не в домашніх умовах. Цей матеріал являє собою магнітну гуму різної товщини, і випускається як в рулонах, так і в листах. Рулон близько 18 м2 можна придбати за 4300 грнлів. За словами підприємця Максимова, магнітна гума з клейовим шаром є ідеальним напівфабрикатом для виробництва магнітних календарів, листівок, блокнотів, промо-сувенірів.
Знайти оптових замовників не так вже клопітно, головне, підгадати до тих або інших корпоративних подій. Подібні вироби користуються попитом на виставках та семінарах, оскільки можуть нести на собі зображення логотипів. «Навіть тоді, коли немає великих договорів, можна переорієнтуватися на сувенірну продукцію, – вважає Ельдар Кусинский. – Наприклад, з символікою рідного міста».
Техніка для виробництва магнітиків
Для організації виробництва потрібно комп’ютер з будь-яким графічним редактором, струменевий принтер, пакетний ламінатор і выгрнщик для магнітів.
Сам процес виготовлення магнітних картинок укладається в шість кроків:
1. На прозорий пластик з термоклеєм друкується зображення в дзеркальному відображенні;
2. Прозорий лист пластику (на якому надруковано зображення) відокремлюється від підкладки і перевертається;
3. Отриманий напівфабрикат пропускається через пакетний ламінатор;
4. Далі відокремлюється від аркуша підкладка, захищає клейовий шар;
5. Аркуш із зображенням приклеюється на магнітний вініл;
6. В кінці отримані магніти вигрнуються допомогою выгрнщика.
«Як бачите, процес простий і зрозумілий, – каже Едуард Максимов. – При цьому, саме зображення може бути будь-яким, оскільки верстається в графічному редакторі на комп’ютері і потім в дзеркальному відображенні друкується на струменевому принтері, тільки замість паперу застосовується цей прозорий пластик».
Таким чином, весь процес займе трохи часу, зате можна отримати магніти з будь-яким зображенням і самої різної форми. Товщина таких сувенірів (ламінований пластик і магнітний вініл) може становити всього 1,5 міліметра, хоча самі вироби мають достатню міцність.
Для дітей і не тільки
Успіх бізнесу залежить від винахідливості підприємця – від того, наскільки він зможе вгадати пристрасть публіки до тих чи інших символів. «Найпростіше, починати з магнітних цифр і абетки, – радить Ельдар Кусинский. – Мами з задоволенням купують такі сувенірчики, особливо, якщо вони мають вгадувані для дитини форми. Малюк і грається ними, і навчається».
Яке б не було зображення, воно повинно бути затребуване публікою, тому підприємцю, який взявся за цю справу, необхідно займатися маркетингом. Це можуть бути модні автомобілі, розкішні красуні, герої комп’ютерних ігор і навіть види відомих міст. Непогано розпродаються магніти з картинками, відповідних святковим датам: Нового року, 8 березня, Дня ВДВ, Святого Валентина і так далі.
При цьому не обов’язково самому продавати, досить здати в сувенірну лавку. «З рулону вартістю 4 тисячі грнлів можна виготовити близько семи тисяч магнітів, – пояснює Едуард Максимов. – Здавши їх хоча б по 15 грнлів, легко заробити 50-70 тисяч, не виходячи з дому. Чим не бізнес?» Тим більше, що для старту потрібен всього лише домашній комп’ютер і струменевий принтер!
Безумовно, цей бізнес не може претендувати на мільйонний дохід, проте для людини, що залишився, наприклад, без роботи, цілком може стати непоганим джерелом доходу, тим більше, що для цього не потрібно великих інвестицій.

Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.