Кредит до 50 000 грн без відмов Цілодобово 24/7 Вся Україна 100%Надішліть заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!

 

Введіть суму*       :

 


Отримали займ -ставте лайк!

 

Home / Бізнес / Виробництво кукурудзяних паличок

Виробництво кукурудзяних паличок

Виробництво кукурудзяних паличок передбачає створення спеціального виробничого цеху, в якому готують даний продукт і упаковують в поліетиленову упаковку по 50 і 150 грамів. Продукція позиціонується по ціні як середня, та реалізується в регіонах розташування даного цеху. Основна цільова аудиторія — це сім’ї невисоким і середнім доходом, які мають дітей. Головне місце для реалізації кукурудзяних паличок — виїзна торгівля і звичайні роздрібні магазини у сфері виробництва.
Оцінка перспектив бізнесу
Кукурудзяні солодкі палички — це масовий, який користується попитом, і популярністю і в нашій країні продукт, згідно визначеної кваліфікації, цей товар відноситься до сухих сніданків, популярність яких в країні сильно зростає, приблизно до десяти відсотків в рік. Є деякі фактори, від яких залежить зростання ринку подібної продукції, а також перспективність розвитку цього бізнесу з виробництва кукурудзяних паличок:
— Клієнтами цього продукту в України виявляються всі вікові групи, хоча домінує, природно, дитячий сегмент.
— У України сформувалися багаторічні традиції вживання цього продукту, це робить його відомим і перспективним для цього бізнесу.
— Даний продукт практично не залежить від зміни сезонів, попит на нього цілорічний, тому стабільний фінансовий потік забезпечений протягом усього року.
— Попит стимулюють і самі виробники, вони експериментують з дизайном та смаками паличок,що подобається споживачам.
Канали збуту продукту
Канали збуту товару залежать від певних чинників — це масштаб виробництва і вартість продукту. Здавалося б, що ближче до клієнтів буде той товар, який продається у великих продуктових мережах, але тут є нюанси: відомі роздрібні мережі погоджуються брати лише брендові товари — тобто ті, які відомі споживачам, у яких розвинена реклама і промоушен. Крім цього, вони вимагають високу платню за реалізацію товарів. Мереж важливо, щоб поставки були своєчасні і в усі магазини відразу.
Саме тому продаж такого товару через великі мережі не має сенсу при малих масштабах виробництва. Невеликим фірмам, які займаються виробництвом кукурудзяних паличок в районі одного міста або області, є сенс побудови процесу реалізації товарів по-іншому, наприклад, створити свою торговельну мережу, типу виїзної торгівлі в різні райони міста. Можна збувати продукцію через місцеві невеликі продуктові магазини, палатки і кіоски у місті, розвозячи їх на власному транспорті. Процес приготування кукурудзяних паличок і виробничий план для даного бізнесу.
Виробничий процес виробництва кукурудзяних паличок повинен передбачати обробку (теплову і механічну) кукурудзяної крупи. В процесі виготовлення додається вода і інші інгредієнти (за рецептами).
Для виробництва кукурудзяних паличок потрібно сировину:
— крупа кукурудзяна,
— сіль,
— соняшникова олія,
— пудра цукрова,
— питна вода.
Величина витрати на одну тонну продукту для сировини складе:
— Крупа кукурудзяна – 720 кілограм.
— Сіль – 7 кілограм.
— Цукрова пудра – 130 кілограм.
— Олія соняшникова – 130 літрів.
Апарати для виробництва кукурудзяних паличок
До складу повної лінії для виробництва кукурудзяних паличок входять:
— змішувач для крупи;
— млин для пудри;
— естакада;
— дозатор цукрової пудри;
— машина для приготування та подачі масла;
— екструдер;
— просеивательный вибролоток.
— дражировочная барабан;
— стрічковий транспортер.
ТЕО виробництва
До стартових інвестицій для відкриття такого виробництва можна віднести:
— Купівлю лінії для виготовлення солодких паличок, яка має продуктивність до 30 кілограмів на годину – ціна 443500 тис. грнлів.
— Придбання і монтаж устаткування – 100000 грнлів.
— Ремонт цеху згідно санітарних вимог– 200000 грнлів.
— Створення товарних запасів – 200000 грнлів.
— Інші витрати – 50000 грнлів.
Всього стартові вкладення в такий бізнес-проект складають — 993000 грнлів.
Приблизна річна виручка складає 6000000 грнлів. Окупність виробництва відбувається через три місяці після запуску цеху.
Стовідсоткова продуктивність після шести місяців після початку бізнесу. Рентабельність — 25 %.
Окупність інвестицій відбувається приблизно за вісімнадцять місяців. З усього перерахованого видно, що виробництво кукурудзяних паличок — це добре окупаемая і прибуткова ідея бізнесу. Головне при відкритті такого провадження не забудьте про якісний і докладний бізнес-план.

Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.