Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Виробництво комбікорму як бізнес

Виробництво комбікорму як бізнес

Сільськогосподарський бізнес – це досить перспективний напрям діяльності, за умови, якщо ви зумієте грамотно організувати свою справу. Фахівці вважають, виробництво комбікорму як бізнес – це найкращий варіант для підприємців-початківців.
Багато починаючі бізнесмени при виборі напряму діяльності віддають перевагу виробництву комбікормів.
Сучасні тваринники висувають серйозні вимоги до виробників такої продукції.
Одна умова залишається незмінним за будь-яких обставин – це збалансованість раціону. Виробники регулярно розробляють нові рецепти, використовуючи для цього різні бобові і зернові культури, а також всілякі гібридні сорти.
Розробляючи бізнес план виробництва комбікормів, необхідно врахувати, що більшим попитом користується тільки якісна продукція, яка представляє собою поєднання компонентів, багатих вітамінами, мікроелементами і природним білком.
На думку фахівців, такий бізнес відрізняється високою рентабельністю. Але він потребує великих капіталовкладень. Щоб відкрити таке підприємство, знадобиться не менше 2 млн грнлів.
Комбіновані корми призначені для свійської птиці та тварин. Їх роблять із зерна і різних білкових добавок. Крім того, до складу продукту входять всілякі вітаміни і мікроелементи, а також спеціалізовані присадки.
Оскільки найчастіше тварин і птицю утримують у закритих вигулах, для підтримки нормального фізичного стану їм необхідні збалансовані корми. Багато фермерів відкривають виробництво комбікорму в домашніх умовах, щоб забезпечити своє господарство якісними кормовими сумішами і отримати додатковий дохід з продажу їх надлишків. Хороший господар чудово розуміє, що на якісних кормах економити не можна, тому таке підприємство може стати для вас справжньою золотою жилою.
Виробники випускають величезний асортимент кормів для тварин різних видів. Крім того, вони пропонують продукцію для молодняку і дорослих особин, вагітних і годуючих самок різної продуктової спрямованості.
По харчовій цінності комбікорму поділяються на:
*Концентровані, в яких міститься велика кількість різних поживних речовин;
*Балансуючі добавки, що містять вітаміни і мікроелементи;
Повнораціонні корми для щоденного вживання. Найбільш затребувані – сипучі корми середнього помелу, а також гранульовані фракції. Їх зазвичай використовують для вирощування свійської птиці та свиней. Для скотарства випускають брикетированные корму.
Схема: виготовлення комбікорму
Щоб виготовляти якісну продукцію, потрібно звернутися до фахівців, які допоможуть підібрати склад суміші з місцевих компонентів і проведуть лабораторні дослідження сировини. Крім того, вони допоможуть підрахувати всі витрати, майбутній прибуток і собівартість продукції.
Якщо пропонувати широкий асортимент продукції для різних видів тварин, ви зможете залучити більше покупців. Відповідно, підприємство буде приносити хороший прибуток.
Для приготування кормових сумішей використовують різну сировину: Сіно, шрот або макуха. В деяких випадках використовують високоякісну солому; Якісне зерно без цвілі і грибка; м’ясо-кісткове борошно; Крейда; Сіль; Меляса; Вітаміни; Білкові прімекси.
Вибір компонентів залежить від рецептури і технології виробництва. Технологічний процес Вибір технології виробництва комбікорму багато в чому залежить від складу сировини. Наприклад, щоб зробити корм для птиці, необхідно виконати відлущування ячменю. Для інших сумішей таке зерно не використовують.
Саме затребуване напрям діяльності – виробництво гранульованого комбікорму.
Воно складається з наступних етапів:
+ Подрібнення основної сировини;
+Дозування;
+Змішування всіх компонентів;
+Гранулювання суміші;
+Охолодження продукції;
+Фасування.
Первинну сировину, залежно від рецептури, подрібнюють на частинки 30-40 мм або 5-10 мм на звичайній дробарці. Після цього його відправляють на дозатор. На цьому етапі також надходять всі необхідні добавки. Пам’ятайте, що від точності дозування багато в чому залежить якість готової продукції. Далі, всі компоненти відправляють в змішувач і переробляють в однорідну масу.
Розсипний комбікорм фасують і відправляють на упаковку. Щоб отримати гранули, отриману масу з допомогою транспортера відправляють в бункер-ворошитель. Через нього маса рівномірно подається на прес-гранулятор, формує із суміші грудочки певного розміру. Після цього комбікорм охолоджують і подають на стіл розсіву, на якому відокремлюють некондицію.
Останній етап – фасовка в мішки.
Приміщення Для того, щоб налагодити повноцінний виробничий процес, знадобиться приміщення, в якому ви зможете розмістити обладнання.
Крім того, потрібно обладнати склади для зберігання сировини і готової продукції.
Висота стелі в приміщенні не повинна бути менше 4,5 метрів. Планування цеху краще довірити фахівцям. Вони допоможуть вам правильно встановити обладнання, у відповідності з усіма існуючими стандартами.
Обладнання Щоб підприємство працювало повноцінно, необхідно закупити якісне обладнання для виробництва комбікорму.
Для невеликого цеху потрібно придбати два агрегати – зернодробильную машину і змішувач.
Якщо ви хочете відкрити міні-завод по виробництву комбікормів, бажано придбати виробничу лінію.
Приблизна ціна обладнання для виробництва комбікорму – 150 тис. грнлів. Коли підприємство почне розвиватися, можна придбати більш потужну лінію з продуктивністю 3т/год. Коштує вона близько 2,5 млн грнлів.
При розробці бізнес плану гранульованого комбікорму слід врахувати, що для виготовлення такої продукції знадобиться спеціальна виробнича лінія. Вона коштує близько 1,5 млн грнлів. Продуктивність такого обладнання складає 1т/год.
Можна також придбати і більш потужну лінію, продуктивністю 3т/год.
Її вартість приблизно 3 млн грнлів. Крім того, доведеться докупити подрібнювач сировини. Для цього знадобиться ще 20 тис. грнлів.
Витрати і прибуток
Найбільша стаття витрат – це оснащення цеху, оскільки ціна екструдерів для виробництва комбікорму коливається в межах 2-3 млн грнлів.
Тому, щоб заощадити на старті, можна придбати уживане устаткування для виробництва комбікорму в домашніх умовах з продуктивністю 0,5 т/год.
У такому випадку ваше підприємство буде випускати щомісяця 92 т готової продукції.
Оптова ціна комбікорму приблизно 10 тис. грнлів тонна, відповідно місячна виручка складе приблизно 1 млн. грнлів.
Крім того, потрібно виділити додатково кошти на:
Оренду приміщення – 100 тис. грнлів;
Зарплату робітникам – 120 тис. грнлів;
Закупівля сировини – 200 тис. грнлів;
Транспортні витрати та оплату комунальних рахунків – 100 тис. грнлів.
Якщо ви зумієте забезпечити правильний підхід, початкові вкладення окупляться буквально за 10-12 місяців і підприємство вийде на чистий дохід.
Після цього можна провести модернізацію виробництва і закупити більш потужне обладнання.
Виробництво в домашніх умовах
Підприємці, які не мають великого стартового капіталу, можуть відкрити невелике підприємство в домашніх умовах.
У такому разі можна придбати недороге старе обладнання або зробити його своїми силами. Власник приватного будинку напевно знайде відповідне приміщення на присадибній ділянці, в якому можна встановити гранулятор і екструдер.
Крім того, вам знадобиться дробарка для сировини, змішувач і ваги. Якщо ви маєте власну присадибну ділянку, з часом можна побудувати повноцінний цех, площею 100 кв. метрів і закупити більш потужну виробничу лінію.
Збут готової продукції
Оскільки виробництво комбікорму в України розвинене на високому рівні, конкуренція в цій сфері досить велика. Тому складаючи бізнес план виробництва комбікормів, необхідно в першу чергу знайти канали збуту.
Комбікорм великими партіями закуповують:
-Фермерські господарства;
-Перекупники;
-Розплідники по розведенню різних тварин;
-Приватники;
-Зоопарки.
Бажано збувати товар великим оптом, щоб продукція не залежувалася на складі, тому постарайтеся укласти договори про постачання продукції з державними або приватними компаніями.
Продавати корми посередницьким фірмам не вигідно, оскільки такі організації не пропонують хороших закупівельних цін. Вони скуповують продукцію за копійки, роблять велику націнку і продають її в роздріб приватним фізичним особам. З
амий вигідний варіант – налагодити прямі поставки приватним сільськогосподарським підприємствам. Якщо ваше підприємство знаходиться недалеко від міста, можна робити спеціальний комбікорм і здавати його в зоопарки. У цій справі важливо організувати оптовий збут.
Якщо ви виробляєте комбікорм для власного домашнього господарства, надлишки можна продавати сусідам або на ринку.
Висновки Для підприємців-початківців, які проживають у сільській місцевості, бізнес ідея виробництво комбікормів стане відмінним джерелом додаткового доходу. Найголовніше – це висока якість продукції і надійні ринки збуту. Тільки в такому випадку ви зможете отримувати гарний прибуток.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!