Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Виробництво і продаж базальтового утеплювача

Виробництво і продаж базальтового утеплювача

Один з головних факторів успіху в бізнесі – це ідея. Аналіз ринку і пропонованої на ньому продукції є першим кроком на шляху формування успішної бізнес-ідеї. Лише після проведеного дослідження можна опрацьовувати деталі вибраного напряму. Виробництво базальтового утеплювача – ідея, яка встигла себе зарекомендувати. Продукція проста у виготовленні, а необхідну сировину, тобто базальтове волокно – це популярний і доступний матеріал.
Чим привабливі базальтові утеплювачі?
Протягом 2012 – 2013 рр. волокно з базальту стало дуже популярним матеріалом у будівництві, виробництві суден, літаків та автомобілів, а також в енергетичній галузі. Воно завоювало успіх завдяки своїм неймовірно широким можливостям. Сьогодні базальтове волокно використовується при утепленні стін, мансард, горищ та підвальних приміщень, а також для ізоляції тгрн і вентиляційних систем.
Численні переваги базальтового волокна мають місце завдяки структурі матеріалу: він складається з найтонших волокон, розташованих особливим чином і здатних затримувати повітря на тривалий час. Завдяки цьому волокно є не тільки високоякісним утеплювачем, але і надійним ізолятором звуку.
Ціна на базальтовий утеплювач трохи перевищує ціни на аналогічну продукцію. Це пов’язано з тим, що волокно виробляється з базальтової породи, процес видобутку якої є дорогим.
Щоб отримати повне уявлення про властивості базальтового волокна, необхідно знати про інших важливих властивості цього матеріалу:
• форма зберігається навіть при різкій зміні температури;
• виріб зберігає свої властивості протягом багатьох років;
• базальтова руда – екологічно чистий природний матеріал, абсолютно нешкідливий для здоров’я людини;
• незважаючи на високу вартість матеріалу, його використання дуже вигідно: завдяки низькій теплопровідності, він витрачається в малих кількостях;
• матеріал практично не піддається впливу цвілі і грибків.
Як налагодити виробничий процес?
Починати бізнес рекомендується зі складання докладного бізнес-плану. У ньому необхідно продумати такі аспекти:
• вибір приміщення;
• пошук співробітників;
• купівля обладнання;
• реклама та інші способи залучення клієнтів;
• сума інвестицій;
• термін окупності.
Вибір приміщення
Для організації виробництва базальтового утеплювача потрібно просторе приміщення: це може бути порожнім ангар або вільний заводське приміщення. Обов’язкові умови – наявність електроенергії та каналізації. Додатковою перевагою є розташування цеху за містом: це прискорить доставку сировини з місць його видобутку на завод. Якщо приміщення знайдено, можна переходити до установки устаткування.
Обладнання для виробництва базальтового утеплювача
Для безперервного випуску продукції буде потрібно така виробнича техніка:
• система прийому сировини (бункер прийому, транспортер і підйомник);
• газова пічка;
• пристосування для формування волокон з породи;
• кілька насосів;
• полімеризаційна камера;
• секція охолодження;
• машинка для обрізання країв;
• пакувальний конвеєр;
• термозбіжний апарат.
На підготовку техніки буде потрібно від 3 до 4 місяців. Щоб укомплектувати завод, буде потрібно від 250 до 300 тис. грн. Можна придбати обладнання в кредит, тоді для початку достатньо мати 15 – 20% від цієї суми.
Персонал
Якщо плануються середні обсяги виробництва, то необхідно найняти 16 – 20 осіб при графіку роботи в чотири зміни. Щомісяця на заробітну плату буде витрачатися близько 400 тис. грнлів, плюс податки і соціальні внески. Невелике виробництво можна організувати і за допомогою 3 – 4 співробітників. Специфіка бізнесу передбачає попереднє навчання майстрів, на це потрібно буде виділити близько 5 тис. грн.
Реалізація товару
Продаж продукції – це найважливіший етап виробничого циклу. Від ефективності реклами залежить обсяг збуту, який, в свою чергу, впливає на дохід. Популярний у наш час спосіб просування передбачає розміщення реклами в інтернеті. Попередньо необхідно створити сайт, розмістити на ньому розгорнуту інформацію про товар, фотографії, ціни і контактну інформацію.
Залучати відвідувачів на сайт можна самостійно, але за відсутності досвіду краще звернутися до фахівців. Завдяки їм можна добитися попадання сайту в верхівку рейтингів пошукових машин, що забезпечить високу відвідуваність.
Краще всього продавати вироби будівельним фірмам, які займаються утепленням будинків. Для роботи їм потрібні якісні будматеріали, в тому числі – базальтові утеплювачі.
Наскільки вигідний цей бізнес?
Крім ідеї, для початку бізнесу потрібен стартовий капітал. Обладнання заводу з виготовлення базальтових утеплювачів вимагає вкладення близько 300 тис. грнлів. Подальші щомісячні витрати становитимуть від 250000 грн. і вище, залежно від масштабів виробництва (газ, електрика, сировину, оплату персоналу і т. д.).
Щоб швидко повернути вкладені гроші, необхідно сформувати графік надходжень і витрат з розбивкою по періодам. Це допоможе спрогнозувати вигоду від реалізації ідеї. При сприятливих умовах бізнес окупиться за 2 – 3 роки.
Висновок
Базальтове волокно застосовується у різноманітних галузях, що відкриває широкі можливості для розвитку бізнесу. З технологічної точки зору, вигідніше виготовляти утеплювачі. Тим не менш, лінійку товарів необхідно урізноманітнити шляхом включення інших товарів з цього матеріалу. Це дозволить досягти більшої вигоди при втіленні ідеї.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!