ВИРОБЛЯЄМО НАКЛЕЙКИ НА МАШИНУ – БІЗНЕС-ІДЕЯ

Зараз особливою популярністю користуються різні способи самореалізації. Людям хочеться виділитися з натовпу, показати свою індивідуальність. І це, звичайно ж, стосується не тільки одягу, але і особистого автомобіля. Особливим попитом користуються наклейки на машину, які дають можливість перетворити залізного друга в справжній витвір мистецтва. Наклейки дозволяють виконати оригінальний тюнінг автомобіля без великих вкладень. Крім того, вони не вицвітають, безпечні для транспорту і дозволяють приховати можливі недоліки. Наклейки можуть бути текстовими, ексклюзивними, спортивної, весільної тематики, а також виконуватися під замовлення. Крім того, нерідко наклейки використовуються в якості реклами.
Бізнес по виробництву наклейок на автомобіль є дуже прибутковим, оскільки він не потребує великих витрат, а собівартість продукції є невисокою. Основним питанням тут стає ринок збуту, який можна добре розширити за рахунок створення популярного в наш час інтернет-магазину. Наклейки на машину з доставкою додому будуть користуватися попитом, а Ви зможете знайти собі клієнтів у різних містах без організації торговельної мережі, що дозволить заощадити на оренді приміщень та оплату роботи персоналу.
ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ВИГОТОВЛЕННЯ НАКЛЕЙОК
Для створення бізнесу з виготовлення наклейок на автомобіль, вам потрібно:
1. Комп’ютер зі спеціальним програмним забезпеченням;
2. Плоттер для вирізування зображення;
3. Принтер, якщо Ви плануєте створювати паперовий каталог виробів або показувати попередній варіант замовнику.
Середня вартість комп’ютера становить від 30 000 грнлів. Якщо Ви плануєте малювати картинки самостійно і оброблятися їх, вам знадобиться спеціальна програма, наприклад, Photoshop. Принтер буде коштувати від 7 000 грнлів. Плоттер є найважливішою складовою. І краще всього відразу запастися комплектом різальних голок і плівкою різних кольорів, оскільки смаки у всіх замовників будуть сильно відрізнятися. Для створення більш складних проектів вам знадобиться дорогий принтер, що дозволяє друкувати якісне зображення на вініловій плівці.
ПРИМІЩЕННЯ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА
Якщо Ви вирішили організувати інтернет-магазин і пропонувати вінілові наклейки на машину через глобальну мережу, тоді можна обмежитися орендою невеликого офісу у власному місті. Особливих вимог до приміщення для виробництва етикеток на машину немає. Звичайно ж, у ньому повинно бути електрика, хороша вентиляція і водопровід.
КОГО ВЗЯТИ В ПОМІЧНИКИ
Для виробництва етикеток на машину з готових зображень особливих навичок не потрібно. Однак якщо Ви плануєте пропонувати наклейки на машину на замовлення за індивідуальними складним проектам, тоді вам потрібно людина творчої професії, добре володіє такими програмами, як, наприклад, Photoshop, Adobe Illustrator або CorelDRAW. Ці навички необхідно для створення оригінальних зображень для наліпок.
РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ ВИРОБНИЦТВА НАКЛЕЙОК
Для організації бізнесу по виробництву наклейок вам доведеться понести такі витрати:
— Оренда офісу – від 25 000 грнлів на місяць;
— Вартість програмного забезпечення – 20 000 грнлів;
— Вартість комп’ютера – від 30 000 грнлів;
— Вартість плоттера – від 30 000 грнлів;
— Витратні матеріали – близько 15 000 за місяць;
— Оплата за створення інтернет-магазину – до 20 000 грнлів одноразово + щомісячні платежі.
— Додаткові витрати (оплата доступу в інтернет, витрати на рекламу і так далі) – до 10 000 грнлів.
Вартість наклейок розрізняється в залежності від складності зображення і розмірів. Ціна невеликий наклейки розмірів 120*20 сантиметрів становить в середньому близько 300 грнлів. Вартість великих наклейок на два борти починається від 2000 грнлів. Оригінальні та прикольні наклейки на машину на капот будуть коштувати від 1000 грнлів. І, звичайно ж, наклейки за індивідуальним замовленням обійдуться дорожче. В результаті виручка за місяць становитиме близько 100 000 грнлів і більше по мірі розвитку Вашого бізнесу і дії реклами.
Таким чином, Ваш бізнес окупиться приблизно за рік. Достатньо лише мати терпіння, відчуття смаку і любити власну справу.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.