Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / ВИГОТОВЛЕННЯ БУДИНОЧКІВ ДЛЯ СОБАК

ВИГОТОВЛЕННЯ БУДИНОЧКІВ ДЛЯ СОБАК

На господарів домашніх тварин можна заробляти пристойні гроші. Ця аудиторія клієнтів дуже схожа на іншу дуже бажану аудиторію – молодих батьків. І ті, і інші не шкодують для своїх дітей або для своїх вихованців ніяких коштів. Вони готові платити великі гроші і робити це регулярно. Сьогодні ми не будемо говорити про бізнес-ідеї, так чи інакше пов’язаних з дітьми (на цю тему у нас багато публікацій і попереду буде ще більше). Сьогоднішня стаття буде присвячена домашнім тваринам. А саме – собакам. Ми поговоримо про просте в реалізації бізнесі, який здатний зробити власників чотириногих вихованців (і самих собак) ще більш щасливими. А ви зможете заробити на цьому цікавому занятті хороші гроші. Отже, перейдемо до суті бізнес-ідеї.
ЧОГО ПОТРЕБУЮТЬ СОБАКИ?
Хоч покупцями будуть безпосередньо власники собак, ми зупинимося на кінцевої цільової аудиторії – на собаках. Давайте спробуємо перерахувати основні потреби, які існують в собачому світі.
Всі без винятку собаки хочуть їсти. Це раз. Тобто, хорошим бізнесом буде виробництво кормів для собак. Мінус – в перенасиченості ринку і присутності великих відомих гравців. Пробитися буде дуже непросто. Якщо ви, звичайно, не зробите революцію в собачому харчуванні.
Також всі собаки потребують выгуливании. Навіть, якщо собака живе в міській квартирі, господарям доводиться періодично її вигулювати. Послуга вигулювання собак – ось вам і ще одна ідея бізнесу.
Собаки люблять ігри. Продаж або виробництво іграшок для собак – ще одна бізнес-ідея.
Якщо собака маленька і кімнатна, то взимку вона потребує одязі. Виробництво одягу для собак – ще один спосіб заробітку.
Ті собаки, які живуть у приватних будинки – у дворі – потребують ще одному атрибуті. Мова йде про будках. Ми вже розповідали про бізнес на виготовленні будок для собак. Сьогодні ми хочемо продовжити цю тему. Мова піде про виготовлення і продаж собачих будиночків.
ІДЕЯ БІЗНЕСУ – ВИГОТОВЛЕННЯ МІНІ-БУДИНКІВ ДЛЯ СОБАК
Ця ідея бізнесу існує вже не перший рік. Природно, вона з’явилася на Заході. Але пізніше прийшла і до нас. Бізнес полягає в будівництві будиночків для собак. Саме будиночків. Не будок, а повноцінних міні-будинків. Тільки всередині буде жити саме собака. Тому і сам будиночок будується за розмірами собаки. Для маленького вихованця – будиночок поменше. Для великого – побільше. Ось вам кілька прикладів будиночків для собак.
У чому сенс? – запитаєте ви. Навіщо все це собаки? Адже, найчастіше, пес чудово себе почуває і в звичайній дерев’яній будці. Без усього цього ексклюзиву і пафосу. Так, так воно і є. Самої собаці, по суті, взагалі все одно. А ось господарям, особливо люблять, дуже важливо знати, що їх чотириногий член родини мешкає в не менш комфортних і естетичних умов, ніж вони самі.
На Заході власники собак, які живуть в приватних будинках, вже давно підхопили цю модну хвилю. Вони будують гарний великий будинок для себе, а на подвір’ї будують не менш розкішний будиночок для свого улюбленого пса. Ось ще кілька прикладів.
Ця мода дісталася і до нашої країни. Тепер забезпечені власники котеджів і особняків бажають, щоб їх собаки теж жили в людських умовах. І тому нерідко замовляють для своїх чотириногих друзів будки, більше схожі на дитячі лялькові будиночки. Звичайно, ця мода більше стосується великих міст. Але поступово міні-будинки для собак завойовують популярність по всій країні. Тому, пора поговорити про бізнес на виготовленні будиночків для собак.
ЯК ЗАРОБИТИ НА МІНІ-БУДИНКАХ ДЛЯ СОБАК?
Перше, що у вас повинно бути в наявності, якщо ви хочете зайнятися цим бізнесом, це рівні руки, що ростуть з потрібного місця. Хоча, навіть якщо ви ніколи не тримали в руках молоток або ножівку, у вас все одно є шанси на успіх. Можна зібрати команду, а самим займатися розробкою проектів елітних будок і керувати бізнесом.
Припустимо, руки у вас прямі і працювати ними ви вмієте. Що далі? Необхідний інструмент. Працювати ви будете з різними матеріалами – від дерева (основний) і металу до черепиці і лакофарбових матеріалів. Для кожного з цих матеріалів знадобиться свій набір інструменту.
Також необхідна перша партія сировини. Дошки, метал, черепиця для даху, кілька банок фарби, сайдинг і т. д. Кінцевий набір буде залежати від того, якого типу собачі будиночки ви збираєтеся будувати. Може бути, ви захочете будувати повноцінні будиночки з бетону і цегли.
І, звичайно ж, вам потрібна майстерня, в якій буде відбуватися весь процес проектування і побудови будиночків для собак. Гараж або якась господарська споруда – будуть ідеальними варіантами.
Що стосується самих будиночків – якщо немає фантазії і досвіду, можна пошукати готові креслення в інтернеті. Їх там предостатньо.
Реклама. Найголовніше – знайти перших клієнтів. А далі – якщо ви працюєте в приватному секторі, ваші клієнти швидко сповістять про ваших послугах і товарах всіх своїх знайомих. А ті – своїх. І так далі. Сарафанне радіо обов’язково принесе позитивний ефект принесе вам нові замовлення.
Пропонуйте клієнтам різні проекти. Не повторюйте одні і ті ж будки по кілька разів. Нехай ваші клієнти знають, що у їх пса індивідуальний ексклюзивний будиночок. І другого такого не буде ні в однієї іншої собаки. На цьому все. Бажаємо успіхів!
Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!