Вигода від покупки в кредит

Выгода от покупки в кредит

Покупки кредит передбачають передачу в оренду позичальнику будь-яку суму грошей, щоб він зміг щось купити. Найбільш популярні кредити на покупку нерухомості або автомобіля, хоча споживчі кредити можна брати на будь-які цілі.

Коли ви хочете щось купити і не можете собі дозволити заплатити всю суму відразу, можна звернутися до кредитора і взяти гроші на покупку. Кредитором може бути друг або колега, або комерційний банк або інші фінансові установи. Кредитор приймає рішення, виходячи з особистої інформації про позичальника, надати гроші або відмовити.

Кредитний договір

кредитный договор

Кредитний договір повинен бути складений на будь-яку покупку в кредит, навіть якщо ви позичаєте гроші в колі друзів або членів сім’ї. Договір захищає інтереси обох сторін. Кредитор хоче бути впевнений, що він поверне свої гроші, а боржник хоче переконатися, що ніякі умови угоди не зміняться, після укладення угоди. Типовий кредитний договір включає суму грошей, що береться в борг, мета для отримання кредиту, будь-які процентні платежі боржника, які необхідно виплатити кредитору, і термін кредиту.

Якщо кредитором є банк або інша фінансова установа, потрібно чекати перевірки кредитоспроможності позичальника. Існує основна кредитна установа, яка зберігати інформацію про всіх минулих і нинішніх кредитах позичальника, це бюро кредитних історій. Це інформація про те, чи були повернуті всі кредити і всі виплати були здійснені у встановлені терміни. Людина з поганою кредитною історією, навряд чи зможе отримати споживчий кредит, або отримає з більш високими процентними ставками.

Кредитний рейтинг позичальника

кредитный рейтинг

Оформивши кредит, та вчасно гуртуючи щомісячні платежі, ви може побудувати свою кредитну історію і заробити високий кредитний рейтинг. Це доцільно тільки в разі, якщо боржник не в змозі здійснювати платежі в повному обсязі і в строк. В іншому випадку процес буде мати неприємні наслідки, і це негативно позначиться на вашому кредитному рейтингу.

Цей вид кредиту відрізняється від кредитних карт тим, що кредитні картки видаються з поновлюваних лімітом. Це означає, що заборгованість за кредитом не повинна бути сплачена у повному обсязі кожен місяць, а потрібно платити і тільки обов’язкові мінімальні платежі. Поновлюваний ліміт може бути встановлений на кілька місяців або років без певного терміну повернення боргу. Кредит на товари зазвичай має фіксовані платежі, які гуртуються кожен місяць, і у нього є встановлена дата повного погашення, коли кредит буде виплачено в повному обсязі.

Споживчі кредити можуть змінюватись в сумі відсотків, які вони стягують. Це головним чином залежить від кредитної історії людини, але в деяких випадках, можна знайти акційні пропозиції з більш вигідними процентними ставками. Банк прагне запропонувати конкурентоспроможні пропозиції, але він також хоче заробити більше грошей від угоди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.