Home / Кредит / Вигідний автокредит

Вигідний автокредит

 

Вигідний автокредит
Вигідний автокредит

Будь погодиться з тим, що всякого сучасної людини в житті можуть підстерігати абсолютно несподівані труднощі і проблеми. У 9-ти з 10-ти випадків для їх успішного вирішення потрібна значна грошова підґрунтя. Вихід є – достатньо просто звернутися за допомогою в один з авторитетних автоломбардів і отримати довгоочікуваний позику під заставу вашого транспортного засобу. Чому сьогодні все більше людей вирішує свої грошові проблеми таким чином і які послуги можуть бути запропоновані сучасним автовласникам у діючих нині автоломбардах?

Про термінове автокредитом

У свідомості багатьох людей ломбард – це місце, куди можна віднести ту чи іншу річ, а потім отримати за неї певну грошову суму. Зрозуміло, мова також йде і про відсотки, які вам доведеться через деякий час повернути цієї організації, а натомість отримати заставлене вами ж майно. Автомобільний ломбард – це, по суті, теж саме. Хіба що, в таких організаціях вам можуть надати фінанси в борг під заставу машини, що є вашою власністю. У тому числі кредит позичальник може отримати під набагато більш низький відсоток, ніж в:

  • Банку
  • Кредитній спілці

Термін розгляду поданої заявки на автокредит і безпосереднє отримання грошей становить всього кілька годин. Крім сервісу автокредитування під заставу транспортного засобу автоломбарди також готові допомогти вам в реалізації термінового викупу авто і проведенні купівлі-продажу заставних машин на комісійного майданчику.

Про тонкощі і основних аспектах автомобільного кредитування ви можете прочитати на цьому сайті. Наприклад, тут викладена детальна інформація про термінове кредитування. І якщо позика під заставу машини є актуальною послугою автоломбардів, то сервісу термінового кредиту по популярності вже точно немає рівних!

Терміновий кредит під заставу авто

Строковий кредит – одна з послуг автоломбардів сучасності, до якої вдаються громадяни, обмежені в часі. В основному така процедура відрізняється простотою й оперативністю. Для цього потрібно приїхати в автоломбард безпосередньо на автомобілі, який ви бажаєте здати під заставу і натомість отримати певну суму грошей. Будьте готові до відмови у разі, якщо авто не розмитнене, знаходиться в аварійному стані або в кредиті у будь-якої фінансової установи.

Якщо з автомобілем все гаразд і фахівці автоломбарду залишилися задоволені його технічним і зовнішнім станом, на базі отриманих оціночних даних буде сформована сума кредиту під заставу даної машини. Далі ви передаєте експертам автоломбарду повний пакет документів на машину і, зрозуміло, свій громадянський паспорт і згода чоловіка/дружини у випадку, якщо одружені. Останнім кроком, завершальним процедуру, вважається укладення договору про надання вам позички під заставу авто, а також безпосереднє отримання фіксованої грошової суми.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1-а оцінка! Середнє: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.