Надаемо кредит навіть з поганою кредитною істориею!
Цілодобово 24/7 Вся Україна 100% ,відправте заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!До 25 000грн!

Фамілія*:
Ім'я*:
Побатькові*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентифікаційний код*            :
Місто* :
Сумма кредиту *           :

* обязательные поля
 

Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!!

Home / Кредит / Відмінність рекламної процентної ставки від ефективної

Відмінність рекламної процентної ставки від ефективної

Незважаючи на жорсткість рекламного законодавства та вимоги до банківських організаціям розкривати повну інформацію про продукти, люди часто стикаються з ситуацією, коли в рекламі відзначена одна ставка, а реально доводиться платити зовсім з іншої.

Мова звичайно не йде про шахрайство, просто це приклад «рекламної (маркетингової) ставки».

Рекламна ставка являє собою відсоткову ставку, яку пропонує банк в рамках партнерських програм або при провидіння рекламних акцій.

Найбільш поширений варіант використання маркетингової ставки можна зустріти в автосалонах. Купуючи в кредит дорогу техніку або автомобіль, часто можна бачити рекламний напис: «кредит 0%». Це означає, що рітейлер або дилер має договір з банківською організацією і компенсує її витрати на використання позикових коштів. Наприклад, комп’ютер стоїть 40000 грнлів, а якщо купувати в кредит, він коштуватиме 45000. Але при цьому продавець бажає стимулювати продажі і готовий компенсувати кредитної організації процентну різницю.

В результаті рітейлер збільшує продажі, банк має процентний дохід, покупець стає власником предмета кредиту з мінімальними витратами або в розстрочку (по суті, це «безвідсотковий кредит»). В автокредитуванні теж популярна подібна практика. Але зазвичай можна зустріти процентну ставку менше 10% річних, хоча ринкова ставка знаходяться на рівні 15% (якщо брати нові автомобілі).

При цьому в договорі на кредит може значитися ставка, відмінна від тієї, що покупцеві обіцяють в рекламі. Однак завдяки знижці з боку продавця дана різниця в результаті компенсується. Тому переплата по кредиту стає нульовою або дуже маленькою. Покупцеві можна порекомендувати все ж викроїти трохи часу і, взявши калькулятор, перевірити, скільки саме він заплатить за товар, щоб рекламна ставка не виявилася елементарно придуманої.

Іншим варіантом застосування рекламної ставки є кредит з умовами. Тут рішення про те, чи отримає позичальник кредит за заявленою ставкою, залежить від того, чи відповідає він усім параметрам, які визначає кредитор.

Припустимо, банк рекламує 12% річних за використання споживчого кредиту, тоді як реальна (ефективна, результуюча) процентна ставка залежить від типів підтвердження доходів, наявності страховок, плати за обслуговування кредитного рахунку, інакше кажучи, всіх «підводних каменів», які прописуються у виносці ледь читаним шрифтом. Тобто рекламна ставка увазі дотримання чи виконання певних параметрів, умов вкладником або позичальником, за рахунок яких коригується фактична ставка.

Після процедури перевірки банком комплекту документів, наданих позичальником, процентна ставка може зрости в рази. Тому, перш ніж сподіватися на мінімальний відсоток, уважно простудіюйте всю інформацію про конкретний кредиті.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1-а оцінка! Середнє: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.