Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Кредит / Відмінність рекламної процентної ставки від ефективної

Відмінність рекламної процентної ставки від ефективної

Незважаючи на жорсткість рекламного законодавства та вимоги до банківських організаціям розкривати повну інформацію про продукти, люди часто стикаються з ситуацією, коли в рекламі відзначена одна ставка, а реально доводиться платити зовсім з іншої.

Мова звичайно не йде про шахрайство, просто це приклад «рекламної (маркетингової) ставки».

Рекламна ставка являє собою відсоткову ставку, яку пропонує банк в рамках партнерських програм або при провидіння рекламних акцій.

Найбільш поширений варіант використання маркетингової ставки можна зустріти в автосалонах. Купуючи в кредит дорогу техніку або автомобіль, часто можна бачити рекламний напис: «кредит 0%». Це означає, що рітейлер або дилер має договір з банківською організацією і компенсує її витрати на використання позикових коштів. Наприклад, комп’ютер стоїть 40000 грнлів, а якщо купувати в кредит, він коштуватиме 45000. Але при цьому продавець бажає стимулювати продажі і готовий компенсувати кредитної організації процентну різницю.

В результаті рітейлер збільшує продажі, банк має процентний дохід, покупець стає власником предмета кредиту з мінімальними витратами або в розстрочку (по суті, це «безвідсотковий кредит»). В автокредитуванні теж популярна подібна практика. Але зазвичай можна зустріти процентну ставку менше 10% річних, хоча ринкова ставка знаходяться на рівні 15% (якщо брати нові автомобілі).

При цьому в договорі на кредит може значитися ставка, відмінна від тієї, що покупцеві обіцяють в рекламі. Однак завдяки знижці з боку продавця дана різниця в результаті компенсується. Тому переплата по кредиту стає нульовою або дуже маленькою. Покупцеві можна порекомендувати все ж викроїти трохи часу і, взявши калькулятор, перевірити, скільки саме він заплатить за товар, щоб рекламна ставка не виявилася елементарно придуманої.

Іншим варіантом застосування рекламної ставки є кредит з умовами. Тут рішення про те, чи отримає позичальник кредит за заявленою ставкою, залежить від того, чи відповідає він усім параметрам, які визначає кредитор.

Припустимо, банк рекламує 12% річних за використання споживчого кредиту, тоді як реальна (ефективна, результуюча) процентна ставка залежить від типів підтвердження доходів, наявності страховок, плати за обслуговування кредитного рахунку, інакше кажучи, всіх «підводних каменів», які прописуються у виносці ледь читаним шрифтом. Тобто рекламна ставка увазі дотримання чи виконання певних параметрів, умов вкладником або позичальником, за рахунок яких коригується фактична ставка.

Після процедури перевірки банком комплекту документів, наданих позичальником, процентна ставка може зрости в рази. Тому, перш ніж сподіватися на мінімальний відсоток, уважно простудіюйте всю інформацію про конкретний кредиті.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!