Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Бізнес / Відкрити власний бізнес на сьогодні бажана мета багатьох людей.

Відкрити власний бізнес на сьогодні бажана мета багатьох людей.

Стати підприємцем, чий дохід не залежить від зарплати, час від начальника, вихідні від свят з кожним днем стає все привабливішою. Тому очевидно, чому хлопці та дівчата різного віку, вибирають в якості розумної альтернативи роботі на когось- роботу на себе.
Але що робити, якщо Ви не знаєте з чого почати? Де шукати ідею для бізнесу? З чого стартувати?
У цій статті я спробую дати вам 9 шляхів пошуку ідей, які гарантовано допоможуть вам відповісти для себе на ці питання.
Отже…
Шлях 1: Подивися в Дзеркало
Я не жартую. Підійди і зроби це. Злови погляд у відображенні і задай собі питання — Що я вмію? Що у мене виходить краще всього? В чому я хороший? У чому талановитий? Багато підприємці будують свій бізнес на стику між — що я роблю добре/на чому з того, що я роблю добре, можна заробити. Твої здібності можуть стати ключем до твого власного справі, головне бути чесним і уважним до себе і своїх потреб.
Шлях 2: Задумки
Спробуй згадати ті ідеї, які ти розповідав друзям між справою, але з тих чи інших причин відкладали або взагалі забув про них. Я більше ніж впевнений, якщо трохи подумати їх набереться пару штук (а може і кілька десятків). Можливо, твоя тодішня ідея зараз не здасться чимось нереальним, якщо так — втілюй її в реальність.
Шлях 3: Поточна робота
Працюєш у великій компанії? Придивись уважно, може бути варто зайнятися тим, що вона НЕ РОБИТЬ? Напевно є послуга або товар, який би чудово доповнював справи компанії, але, так чи інакше, відсутня на даний момент. До речі, подібним чином можеш проаналізувати інші організації. Придивися, напевно, є фірми, які обслуговують інтереси певного ринку, але все одно щось недодають йому чи не всі охоплюють? Може бути, ти б зміг організувати подібне справа трохи краще?
Шлях 4: Франчайзинг
Для всіх хто в активному пошуку ідеї — рекомендую періодично заглядати на форуми / в журнали з пропозиціями по франшизі. Все просто — ти збираєш гроші, людей, підключаєш мозок, купуєш франшизу і справа частково готово. Хто не знає що таке франшиза, поясню через вікіпедію «вид відносин між ринковими суб’єктами, коли одна сторона (франчайзер) передає іншій стороні (франчайзі) за плату (роялті) право на певний вид бізнесу, використовуючи розроблену бізнес-модель його ведення». Простою мовою, ти здобуваєш готовий варіант бізнес-проекту, який вивірений і з більшою часткою ймовірності буде приносити прибуток.
Шлях 5: Читай, Смори, Слухай
Дефіцит ідей? Саме час скористатися ефективним прийомом — Читай, Дивися, Слухай! Суть його проста. З того моменту як ти вирішиш ним скористатися — зроби все можливе, щоб будь-яка інформація, яку ти отримуєш, була так чи інакше пов’язана з бізнесом і підприємництвом. Пропускай через цей фільтр всі дані і повір, дуже скоро ти налаштуєш свою свідомість на потрібний лад. Захотів подивитися фільм? Нехай це буде кіно про підприємців. Читай тематичні форуми, книги, статті, замітки. Слухай аудіолекції по цій темі. Такими діями ти змусиш працювати свій мозок в потрібному напрямку.
Шлях 6: Відключися
Цей прийом — повна протилежність попередньому варіанту. Якщо ти з маніакальним прагненням намагаєшся знайти «ту саму ідею», то можливо помітив, що чим більше ти шукаєш, мусолишь, обдумуєш тим менше виходить видавати щось по-справжньому якісне. Що ми робимо? Повністю виключаємо, відмовляємося від самої ідеї «знайти ідею». Причому припиняємо будь-які спроби нашого мозку повернуться до колишнього шаблоном. Займися спортом, частіше гуляй, спілкуйся на абстрактні теми, веселися від душі. Зрештою, в такий штучно створений просвіт може прийти щось дійсно класне! Пробуй.
Шлях 7: Тренди
Загляньте в майбутнє, спробуйте вгадати хвилю нових потреб. Що стане популярним, що могло б стати цікавим через 10 — 15 років? Яка інновація буде необхідна і целеобразна? Будь-який продукт або послуга буде потрібно людям у міру їх дорослішання? Населення зростає, ми старіємо, ресурси закінчуються, розуміючи подібну закономірність, можна легко вгадати, в чому буде потреба людей майбутнього. Чому б зараз не почати підлаштовуватися під це і бути першим?
Шлях 8: Return to the past
…або назад у минуле. Все ж знаємо це крилатий вираз «Нове — це добре забуте старе» Чому б не скористатися цим? Приємним ввечері, включивши комп’ютер, зайти в інтернет і подивися, що було модно в 30-х, 40-х, 60-х роках минулого століття? А ще раніше? На що була мода, у що люди вірили, як проводили свої дні? Які улюблені розваги того часу були особливо популярними? Вивчай, може виявитися, що ідеї давно забутого минулого, сьогодні виявляться оригінальні і свіжі.
Шлях 9: Твої потреби
Тобі знову доведеться звернути увагу на себе. У чому, особисто ти, особливо потребуєш? Це може бути товар або послуга, до якого/якої ви періодично повертаєтеся. Як думаєте, є ще люди з подібними потребами? Очевидно, що так. Чому б просто не обслуговувати їхні інтереси в свою користь? Подумайте над цим.
Загальні рекомендації по пошуку ідей:
— Більше спілкуйся з різними людьми в різних місцях. Це збагачує досвід і дозволяє дивитися на речі іншими очима.
— Записуй ідеї! Неважливо, чи станеш ти втілювати їх в життя чи ні. Будь-яку цікаву думку, підхід, інновацію, фантазію варто записати. У ідей є цікава властивість, вони здатні накладатися одна на іншу, і хто знає, може з часом вийде щось оригінальне і незвичайне.
— Оточи себе людьми, які хочуть того ж. Одна голова добре, дві-краще, а коли вас ціла команда — це взагалі відмінно. Зусилля кожного в сумі можуть дати набагато більше, ніж один окремо взятий ти. Не варто нехтувати командною грою!

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.