Вам попередньо схвалений кредит до 5000 грн
Заповніть будь ласка анкету прямо зараз за 30 секунд безкоштовно! цілодобово 24/7

Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.
Введить Ім'я*            :
Фамілія*     :
по Батькові*     :
Введить моб.*:

* обов'язкове поле

Швидкий кредит на Карту будь-якого банку або Готівкою ☆ Потрібен тільки паспорт і код ☆ Без довідок про доходи ☆ 84% кредитів схвалюється ☆ 10 хвилин час розгляду.
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!!

Home / Бізнес / Відкрити ІП або ТОВ?

Відкрити ІП або ТОВ?

Сьогодні ринкові відносини дають нам можливість самим визначити свою життєву мету і напрямок, в якому ми хочемо рухатися.
Ми можемо продавати свою працю: працювати в офісі, на підприємстві, в установі, і там намагатися вибудувати свою кар’єру. А можна і ніде не працювати, задовольняючись випадковими підробітками і насолоджуючись свободою. А саме розумне — бути вільним і будувати кар’єру. Саме цього домагаються ті, хто вирішує почати свою справу.
У цій статті ми спробуємо висвітлити ті труднощі, з якими неминуче стикається той, хто вирішив почати свою справу.
В самому початку шляху необхідно визначитися: яка форма ведення бізнесу вас влаштовує? Найпоширеніші серед малого підприємництва є «ІП» і «ТОВ». Що ж означають ці назви?
ІП — індивідуальний підприємець.
ТОВ — суспільство з обмеженою відповідальністю.
Перевага першого — невеликі витрати на реєстрацію і немає необхідності мати власний офіс. Щоб зареєструвати «ІП» слід звернутися в податкову інспекцію за місцем проживання і підготувати необхідний пакет документів.
Заява строго визначеної форми. Заповнювати його треба дуже уважно, так як з-за найменшої неточності може послідувати відмова у реєстрації, а, отже, і буде втрачена сума держмита. Якщо є можливість, зверніться до послуг професіонала – фірмі, що надає послуги з реєстрації. У кожному регіоні вартість цієї послуги різна. Але є безперечний плюс – отримаєте всі необхідні документи і вже готову друк, а також позбудетесь стояти в черзі в податковій інспекції. Самому можна зареєструватися це буде дешевше, але клопітно.
Індивідуального підприємця може засмутити не дуже приємний момент: відповідати за борги йому доведеться всім своїм майном. Це означає, що, якщо раптом ви задолжаете кредиторам, стягнення може бути накладено на все, що вам належить за документами, аж до квартири, дачі, ділянки, авто та ін.
Знаючи це, багато починаючі бізнесмени вибирають форму власності – «ТОВ». За виплату податків та інших зборів «ТЗОВ» не набагато складним, ніж «ПІДПРИЄМЕЦЬ». Але в деяких «ТОВ» обтяжує необхідність внесення статутного капіталу. І даремно! Сума не астрономічна, всього лише 10 тисяч грнлів.
З 1 вересня 2014 року вносити мінімальну суму 10 000 грнлів можна тільки грошима. Понад цієї суми можна майном, але воно має бути обов’язково тепер оцінено (незалежно від суми).
Оцінка статутного капіталу, внесеного майном, провадиться лише на підставі звіту оцінювача, самостійно проводити оцінку не можна.
Для реєстрації «ТОВ» необхідно подати в податковий орган наступні документи.
• Заяву про реєстрацію ТОВ (форма Р11001). Заява заповнюється вручну або на комп’ютері за допомогою відповідного програмного забезпечення або сервісу. Заповнювати заяву частково на комп’ютері, частково вручну. Вкрай не рекомендується заповнювати заяву вручну, оскільки це може привести до безлічі помилок і спричинити за собою відмову в реєстрації. Підпис цієї заяви засвідчується нотаріусом.
• Рішення про створення ТОВ. Складається у вільній формі, але з деякими застереженнями. Якщо кілька засновників – складається протокол про створення юридичної особи і рішення має бути одноголосним.
Рішення має містити відомості:
1. Про заснування ТОВ;
2. Про заснування статуту ТОВ;
3. Про розмірі, способи та порядок створення майна юридичної особи;
4. Про обрання органів ТОВ (директора ТОВ).
• Статут ТОВ. Статут є єдиним установчим документом ТОВ. Статути для різних видів діяльності можуть відрізнятися один від одного. Статут прошивається і виготовляється у двох примірниках.
• Договір про заснування Товариства. Складається при наявності більше 1 засновника. Необхідно зробити копію цього документа, він також знадобляться для відкриття розрахункового рахунку в банку.
• Оригінал квитанції про оплату держмита за реєстрацію ТОВ. Дана мито сплачується у розмірі 4 тисяч грнлів.
• Оригінал квитанції про оплату статутного капіталу на накопичувальний рахунок.
• Копія паспортів засновників ТОВ. Ксерокопії паспортів засновників(аркушів) потрібно завірити нотаріально.
Якщо ви все оформили вірно, через 5 днів ваше « ТОВ» може почати діяти. Обов’язково виготовте друк! Вона приблизно коштує від 500 до 1000 грнлів. У « ТОВ» є свої недоліки. Вам в обов’язковому порядку буде потрібно пред’явити в податковій документ, який підтвердить вашу юридичну адресу (договір оренди або право власності на територію, де ви маєте намір здійснювати свою діяльність). Правда, закон не забороняє реєстрацію « ТОВ» і за домашньою адресою, але податківці часто відмовляють у цьому праві.
На сучасному ринку послуг є можливість купити готову фірму або зареєструвати її через професіоналів.
Як бачите, стати щасливчиком, і господарем своєї власної фірми не так вже й складно. Головне, дерзайте, і у вас все вийде!

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.