Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Кредит / Вибір вірної тактики дострокового погашення іпотеки

Вибір вірної тактики дострокового погашення іпотеки

Коли взято кредит, куплена річ – настає час платити за нього. Причому, чим раніше тим краще.

Як тільки у позичальника починають з’являтися додатково зароблені ним гроші, рано чи пізно, на порядок денний виходить думка про дострокове платіж по кредиту. Варіацій такого внесення коштів дві, а саме: скорочення терміну іпотеки; скорочення щомісячної виплати за нею.

Розглянемо обидві ці можливості, що кожна з них нам дає:

1) Скорочення терміну кредиту. У цьому випадку щомісячний платіж залишається на колишньому рівні, але загальний індекс переплати за відсотками знижується.

2) Перераховується коефіцієнт щомісячних внесків. Термін залишається тим же, але змінюється сума. Тут все досить нетривіально: період виплат залишається на тій же позначці, відповідно, і процентна ставка не змінює своїх показників.

А тепер, на основі цих даних складемо приблизну схему, і прикинемо, для кого який вид виплат, або їх похідна, буде максимально корисний:

1. Ви — успішний в плані кар’єри людина. Маєте стабільний, досить високий щомісячний дохід, який не зазнає істотної шкоди через відрахувань по іпотеці. Ви цінний кадр, що становить кістяк робочого колективу, раптові форс-мажори (у вигляді скорочення, наприклад) вам не загрожують. В такому разі, ви можете починати зменшувати термін кредиту. Діючи таким чином, ви знизите підсумкову суму переплат по кредиту.

2. Якщо ж ви типовий представник середнього ланки; не тримайте в планах зміну робочого місця, маєте фіксований дохід. Відрахування по іпотеці не обтяжливі для вас. Якщо хочете перестрахуватися — почніть зі зниження суми, а після, довівши її до мінімального значення, приступайте до погашення строку. Якщо ви цілком впевнені у довгостроковому закріплення робочого місця за собою — відразу робіть виплати спрямовані на зменшення періоду.

3. У вас постійна робота, але кожне перерахування коштів сильно зачіпає ваш бюджет. У такому разі знижуйте розмір виплати, а потім вже термін.

4. Якщо ж ваша робоча зайнятість має перебої, але щомісячне погашення кредиту не істотно позначаються на стані бюджету. Доцільно діяти таким же чином, як описано вище (див. пункт 2).

5. Робота з перебоями і високий розмір виплат. В першу чергу, направте вільні фінанси на зниження суми відрахувань. І тільки після цього зменшуйте термін позики.

6. Ваші доходи вкрай нестабільні, а кожна процедура погашення створює дірку в бюджеті. В даному випадку можна знизити суму виплат до максимально можливої, щоб завжди мати можливість здійснити щомісячне перерахування.

Додатково до вищезазначеного: якщо у вас є велика сума готівки, але, імовірніше всього, вона стане єдиним достроковим платежем — гасіть їй термін кредиту. Цією дією ви істотно зменшите переплату за відсотками. А при вливаннях невеликими, але постійними порціями коштів – знижуйте суму виплат.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!