Home / Статті / Ви хочете взяти кредит?

Ви хочете взяти кредит?

Вы хотите взять кредит?

Перш ніж оформити кредитну картку або взяти банківський кредит, має сенс подумати про те, що вам дійсно потрібно зайняти грошей. В такі моменти, як цей – з економічною невизначеністю і зростаючими цінами, багато людей віддають перевагу погасити існуючі борги, а не наживати інші.

Варто позичати гроші

Є деякі дуже важливі питання, на які необхідно відповісти, перш ніж брати гроші в борг. Вам потрібно запитати себе, якщо ви повинні витратити гроші, чи є у вас інші способи фінансування покупки і чи можете ви дозволити собі заплатити гроші, які ви плануєте зайняти.

Вам дійсно потрібно витратити гроші?

Якщо у вас є схильність до імпульсивних покупок, спробуйте дати собі час на роздуми, принаймні, два дні. Ви можете виявити, що не так сильно, ви хочете купити це.

Деякі люди, які займають гроші, не замислюються про те, чи можуть вони собі це дозволити, тому що кредит надається в момент покупки і позичальники відчувають, що у них немає іншого вибору, але часто це не так. Може бути, ви могли б назбирати гроші на покупку, або не купувати взагалі. Спробуйте запитати себе:

  1. Я можу почекати, щоб дозволити собі купити цей товар не в кредит?
  2. Якщо мені треба дещо, чи є інший спосіб досягнення цього, щоб не залазити в борги?

Якщо вам дійсно не потрібно витрачати гроші сьогодні, то ви повинні серйозно розглянути можливість економити гроші кожен місяць, а не потрапляти в борги.

Якщо ви можете почекати і накопити на покупку замість того, щоб використовувати кредит, це буде вам коштувати набагато менше, так як вам не доведеться сплачувати відсотки.

Якщо ви вирішите взяти кредит

Якщо ви безумовно хочете позичити трохи грошей, і ви впевнені, що ви зможете погасити заборгованість, існує низка важливих факторів, які потрібно розглянути.

Скільки можна погасити?

Майже дві третини жителів України очищають свої кредитні картки в повному обсязі кожен місяць. Навіть якщо ви не зможете відразу погасити всю заборгованість, переконайтеся, що ви не просто зробили мінімальні платежі з вашої кредитної картки.

Насправді, це дуже важливо, скільки ви можете собі дозволити погашати кожен місяць, так як це вплине на те, який варіант запозичення найкращий для вас. Переконайтеся, що це реально, як багато ви змогли б заплатити, якщо вам довелося б витрачати більше на такі речі, як рахунки за електроенергію.

Вибір правильного типу кредиту

Ви також повинні переконатися, що ви правильно виберіть тип кредиту для вашої ситуації. Порівняйте кредитні пропозиції, дивлячись на такі умови кредитів:

  • річна відсоткова ставка;
  • розмір щомісячних платежів;
  • загальна сума погашень і розмір переплати;
  • відсутність комісії за дострокове погашення;
  • розмір штрафів за пропуск або прострочення платежів;

Не всі кредитні продукти хороші і вигідні. Кредити готівкою краще брати на недовгий термін, щоб уникнути великої переплати. Це хороший варіант щоб позичити гроші до зарплати або щоб подолати тимчасові фінансові труднощі.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.