Дорогий кліент ви пройшли перевірку, Вам схвалено позика до 10 000 грн. Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Позика в 10 000 гривень безкоштовно! Ні відсотків ,ні комісій ТАК! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:


Отримали кредит ставте лайк!
Home / Бізнес / Ви щасливі, якщо…

Ви щасливі, якщо…

…Якщо сьогодні зранку Ви прокинулися здоровим, Ви щасливіші, ніж 1 мільйон чоловік, які не доживуть до наступного тижня.
*…Якщо Ви ніколи не пережили війну, самотність тюремного ув’язнення, агонії тортур або голод, Ви щасливіші, ніж 500 мільйонів людей у цьому світі.
*…Якщо Ви можете піти в церкву без страху і загрози ув’язнення або смерті, Ви щасливішими, ніж 3 мільярди чоловік в цьому світі.
*…Якщо у Вашому холодильнику є їжа, Ви одягнені та взуті, у Вас є дах над головою і постіль, Ви багатші, ніж 75% людей у цьому світі.
*…Якщо у Вас є рахунок в банку, гроші в гаманці і трохи дріб’язку в скарбничці, Ви належите до 8% забезпечених людей в цьому світі.
*…Якщо Ви читаєте це, Ви не належите до тих 2 мільярдів людей, які не вміють читати.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

ПЕРШИЙ позики під 0% Кращі умови кредитування При першому оформленні кредиту - ставка 0%
Viberit sumu
1000 UA GRIVEN
3000 UA GRIVEN
5 000 UA GRIVEN
10 000 UA GRIVEN
30 000 UA GRIVEN
50 000 UA GRIVEN
75 000 UA GRIVEN