Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Бізнес / Варто відкривати готель по франшизі

Варто відкривати готель по франшизі

Переваги та недоліки роботи під брендом відомої мережі
Варто працювати під керуванням провідних світових готельних мереж? Це питання задає собі майже кожен початківець отельєр. І багато вітчизняні бізнесмени відповідають на нього негативно, не бажаючи витрачати «зайві» гроші на покупку франшизи і щомісячні виплати. А даремно.
Плюси покупки франшизи
1. Впізнаваність вашого готелю
Світові готельні бренди добре відомі у всіх країнах. Те, що ваша готель працює «під прапором» одного з них – ваш величезний плюс. Ваші потенційні Гості, як з України, так і з-за кордону, перед тим, як забронювати готель у вашому місті, зрозуміло, поцікавляться, які взагалі готелі в ньому є. Як правило, гість, який готовий оплачувати високу вартість послуг готелю, примхливий, і тому, при інших рівних умовах, він вибере для свого проживання саме мережеву готель, справедливо очікуючи якісного оснащення готелю, обслуговування в неї.
2. Надання мережею власної глобальної електронної системи бронювання
Працюючи з такою системою, ваш готель буде відкрита для бронювання по всьому світу. Глобальна мережева електронна система бронювання дозволяє вам без залучення додаткових матеріальних засобів отримувати заявки про бронюванні зі всього світу і, до того ж, максимально полегшить роботу з просування готелю на ринку.
3. Стандартизація процесів
Складний і дуже часто не розуміють власниками готелів процес. Працюючи за стандартами бренду, ви отримуєте колосальну можливість уникнути витрат на розробку бренд-бука готелі, зусиль на створення власних стандартів, і, головне, «ламання голови» над тим, як, власне, налагодити операційні процеси у готелі (що неможливо без залучення команди досвідчених і дуже високооплачуваних фахівців). Ви завжди будете впевнені в тому, що ваш готель – готель міжнародного рівня. Не слід забувати і про те, що стандартизація в готелях різних брендів має особливості. Наприклад: один бренд визначає стандарт уніформи персоналу, а для іншого це не важливо; хтось жорстко стандартизує оснащення номера, а інший просто складає перелік необхідного обладнання і т. д.
4. Тренінги та навчання персоналу
Тренінги разом з постійним контролем дотримання стандартів обслуговування – найважливіший фактор успішної роботи готелів міжнародного рівня. Навчання проводиться досвідченими тренінг-менеджерами (в тому числі і представниками мережі) в суворій відповідності зі стандартами постійно і зі всіма співробітниками готелю, незалежно від їх позиції та стажу роботи в індустрії гостинності або на вашому підприємстві. Існують і виїзні тренінги для директорів і менеджменту готелів. Пам’ятайте, що нормальна робота серйозного готелю неможлива без постійних тренінгів персоналу!
5. Перевірка мережею відповідності вашої готелю міжнародним традицій гостинності
Вона проводиться, як правило, повсякденно в процесі взаємодії з менеджерами мережі, а також таємними перевірками, що здійснюються спеціально підготовленими менеджерами.
6. Мінімізація витрат
Пам’ятайте головне: вартість покупки франшизи в будь-якому випадку непорівнянна з витратами на будівництво, реконструкцію або вміст діючої готелю. Також, як і непорівнянний розмір відрахувань по франшизі з виручкою, яку забезпечує саме ім’я бренду та його глобальні системи бронювання (не кажучи вже про колосальної економії фінансів на впровадження і підтримку стандартів обслуговування).
Недоліки покупки франшизи
Завдання власника — грамотний підбір власника франшизи для свого конкретного об’єкта. Адже вартість покупки франшизи, як і вартість щомісячних відрахувань по ній, завжди різна і залежить від безлічі факторів: готельної мережі і обраного бренду, розміру і типу готелю, країни розташування готелю, виручки, витрат на маркетинг і пр. Якщо вибір зроблений ретельно і в підсумку правильно — мінусів у покупці франшизи не буде.
При виборі франшизи вам напевно знадобиться консультація фахівця. Але «в темі», зрозуміло, треба бути самому.
1. Великі стартові платежі
Пам’ятайте, що існує чотири типи платежів франчайзеру:
– початкова франчайзингова плата (initial franchise fee);
– періодичні відрахування (royalty fee);
– оплата витрат на рекламу (advertising/marketing fee);
– оплата витрат на резервування (reservation fee).
Більшість франчазейрів стягують початкову плату (орієнтовно) у розмірі $30 000 — 40 000. Для нових готелів класу «люкс» ця сума може становити $60 000 -100 000. Інші типи оплати в сумі — 5-15% від продажів.
2. Форма співпраці
Не забувайте, що варіанти співпраці з мережевими готелями можуть бути різними. На практиці найбільш успішним зазвичай стає «звичайний» франчайзиноговый договір з продажу ліцензії на використання торгової марки і прав на участь у системах збуту і маркетингу мережі. Однак крім «традиційної» готельної франшизи можливо управління за контрактом (коли з франчайзером полягають кілька окремих договорів на використання торговельної марки або/і на надання персоналу та ноу-хау або/і на участь в системах бронювання і на технічне обслуговування тощо). Ще один варіант співпраці виникає, коли готельний оператор може виступати власником готелю — власником. Звичайно, кожна форма взаємодії з франчайзером має свої особливості та нюанси.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.