Home / Кредит / Умови автопрограм від кредитних організацій

Умови автопрограм від кредитних організацій

Кредит на автомобіль являє собою досить ризиковане рішення. Завищені процентні ставки, або короткий термін відстрочки все частіше зупиняють охочих придбати машину за допомогою банку.

Кредит на автомобіль являє собою досить ризиковане рішення. Завищені процентні ставки, або короткий термін відстрочки все частіше зупиняють охочих придбати машину за допомогою банку.

Що пропонують банки в якості вигідних умов?

Авто в рассрочку
Фінансові установи на даний момент знаходяться на стадії розробки оптимальних програм з кредитування спільно з автосалонами. Найчастіше кредитна організація пропонує позичальникові при оформленні виплатити в якості початкового внеску половину суми від вартості транспортного засобу. У такому випадку банк не буде нараховувати ніяких відсотків на залишок платежів.

Схожу пропозицію, але з певною процентною ставкою увазі боргові зобов’язання в іноземній валюті. Проте, як показує практика, останнім часом курс досить нестабільний, і оформляти позику в іноземній валюті загрожує негативними наслідками.

За даними статистики, процентна ставка в річних на придбання автомобіля в кредит на території України становить до 25%. Для позичальників, які здатні оплатити половину вартості ТЗ від загальної суми в якості початкового внеску, ставка знижується до 20%.

Очевидно, що зараз не найкращий час для того, щоб ризикувати засобами і заганяти себе в рамки боргових зобов’язань. Навіть численні програми виробників і фінансових організацій не можуть поки запропонувати досить вигідні умови своїм клієнтам. Ті програми, які максимально оптимізовані під вимоги позичальників, надають обмежений вибір модельного ряду автомобілів, і більшою мірою вони пов’язані з вітчизняним автопромом.

Умови державної програми кредитування

У даному випадку банки можуть оформити розстрочку на період до трьох років. Основна умова – внесення в якості початкового внеску 15% від загальної вартості транспортного засобу. Єдиним вигідною пропозицією на сьогоднішній день може стати спільна програма банку безпосередньо з виробником авто. В результаті зменшується вартість транспортного засобу і, як наслідок, процентна ставка. Такі програми дозволяють позичальникам придбати машину не тільки вітчизняного виробництва, а й імпортний автомобіль.

Що стосується російського автопрому, вибір невеликий і являє собою 29 марок, з яких 7 відносяться до виробника LADA. Кредитування здійснюють тільки такі фін. установи, як Ощадбанк України і ВТБ Банк. Економія для споживача складе близько 6%.

Ситуація пояснюється тимчасовими труднощами, що виникли на автомобільному ринку України.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2-а оцінка! Середнє: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.