Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Статті / У якій валюті зберігати гроші?

У якій валюті зберігати гроші?

У якій валюті зберігати гроші?


			
	  	В какой валюте хранить деньги?
	  	
	  Буквально рік тому більшість росіян вважало грнль найбільш прийнятною валютою для зберігання своїх фінансових капіталів. На сьогоднішній день справа йде трохи інакше. В сучасний час Росію переслідує економічна криза. Крім цього, у неї виникли труднощі з Євросоюзом з-за сусідньої країни України, з якою у неї нині певні конфлікти. Сукупність чинників стала причиною падіння грнля, з-за чого багато втратили певну частину своїх фінансових заощаджень, ніж не особливо залишилися задоволені. Нині все частіше виникає питання, в якій валюті зберігати гроші?

Справа в тому, що якщо людина обпікся один раз, то в подальшому він буде гранично обережним. Особливо, якщо це стосується матеріальних запасів, які він старанно збирав протягом кількох років. Втратити свої гроші дуже неприємно.

Радує одне: якщо людина ще задається таким питанням, значить, у нього ще залишилося що зберігати. Справа в тому, що в сучасний час гроші вигідніше витрачати. Тому, після різкого падіння грнля, більшість вкладників стрімко обнуляли свої депозитні рахунки і набували все, що могло тільки заманеться. Гроші витрачалися на найрізноманітніші речі, на які, власне, збирали, і на ті, які не є першою необхідністю. Чи Правильно це? Думки з цього приводу на сьогоднішній день різні. Деякі фахівці кажуть, що це дійсно єдиний правильний спосіб уберегти свої фінансові запаси від повної їх втрати. Інші кажуть, що така поведінка є виявом паніки серед населення, тому сильно підриває і без того вже підірвану економіку країни. Насправді, і перше і друге думка вірно, так як економіка дійсно страждає через те, що банки втрачають більшу частину вкладників. Але людини теж можна зрозуміти, так як кровно зароблені кошти втратити просто так не хочеться.

Все ж більш вірним для людини вирішенням проблеми з фінансовими заощадженнями є зняття їх з банківського рахунку і придбання на них необхідного. Але, якщо Вам вже так сильно не хочеться витрачати свої заощадження, то є ще один вихід.

Найбільш правильним у вищевказану ситуацію буде поділ заощаджень на кілька частин. При цьому одну з отриманих частин можна буде перевести в долари, іншу в євро, а третю залишити у грнлях. Для самих екстремальних вкладників хочеться відзначити, що існують і інші валюти. Просто долар і євро нині вважаються найбільш стабільними і надійними. При цьому якщо якась валюта переживе дефолт, то всі заощадження людина не втратить, так як частина їх буде міститися в інших валютах. Ще можливо, що певна закордонна валюта при вищесказаних обставин зросте в ціні, і людині вдасться виграти на своєму заощадженні. Це може частково відшкодувати втрачену частину заощаджень. Виходячи з вищесказаного, можна зазначити, що даний спосіб зберігання фінансових заощаджень можна вважати безпомилковим. Але, наважитися на це можуть не всі. Справа в тому, що для того, щоб зберігати свої гроші таким чином, потрібно мати досить великою сумою.

Ще один варіант збереження заощаджень – інвестування. Гроші можна вкласти в нерухомість, акції, дорогоцінні метали і багато іншого. Слід зазначити, що дорогоцінні метали теж є непоганим способом зберегти фінансові заощадження. Наприклад, вартість золота на сьогоднішній день продовжує зростати. На неї не впливає ні криза, ні інші фактори. Дорогоцінними металами може бути не тільки золото.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!