Кредит до 50 000 грн без відмов Цілодобово 24/7 Вся Україна 100%Надішліть заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!

 

Введіть суму*       :

 


Отримали займ -ставте лайк!

 

Home / Бізнес / Ідеї для малого бізнесу

Ідеї для малого бізнесу

Перш ніж відкрити власну справу, бізнесменам-початківцям слід було б поставити собі як мінімум три головних питання, і від того, чи зможуть вони на них чітко відповісти, багато в чому залежить подальший успіх всього підприємства.

Три вопроса начинающим бизнесменам | Статьи по темеОсновною і, мабуть, єдиною проблемою провалу будь-якого бізнесу, є те, що в один далеко не прекрасний момент просто закінчуються гроші. Тому самий перший і самий головне питання, яке повинен поставити перед собою початківець бізнесмен, звучить так: «А скільки мій бізнес зможе проіснувати на наявний у мене капітал?» Ставлячи питання таким чином, необхідно дуже добре продумати, як правильно здійснювати певні вкладення, для чого необхідна чітка фінансова стратегія розвитку справи.

Три вопроса начинающим бизнесменам | Статьи по темеДругий, не менш важливе питання, на який бізнесмен-початківець повинен дати моментальний відповідь – «Чому або навіщо я буду цією справою займатися?» Адже початок нового бізнесу це дуже складний і проблематичний процес. Величезна кількість підприємців-початківців терплять повне фіаско, ледь зробивши перший крок. Насправді успіху вдається домогтися лише тим бізнесменам, які докладають колосальних зусиль, працюючи не покладаючи рук і не випускаючи з свого поля зору жодної мало-мальськи істотною дрібниці. Той же, хто не зможе дати чітку відповідь на цей, здавалося б, нескладне питання, навряд чи стане успішним підприємцем і найвірогідніше про інвестиції і зовнішньому фінансуванні йому можна забути.

І нарешті, кожен бізнесмен-початківець повинен знати, над якими саме критичними речами він працює в даний момент. Безумовно, новий проект має десятки сфер, які потребують щоденної уваги. Але хороший підприємець повинен завжди виділяти основні речі, яким він хотів би навчитися за певний момент.

Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.