Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / ТРИ ОСНОВНИХ КРОКИ: ДОМОГТИСЯ БАЖАНОГО БЕЗ ОСОБЛИВИХ ЗУСИЛЬ.

ТРИ ОСНОВНИХ КРОКИ: ДОМОГТИСЯ БАЖАНОГО БЕЗ ОСОБЛИВИХ ЗУСИЛЬ.

Як нам швидше за все домогтися того, чого ми хочемо? Знаменитий інтернет-маркетолог Майкл Джойнер стверджує, що є п’ять основних законів, за допомогою яких ми можемо добитися будь-яких цілей. Для досягнення мети необхідно дотримуватися:
-Закон прямих ліній: найкоротший шлях між двома пунктами — прямий. Також і в досягнення цілей: якщо ви хочете отримати швидкий результат, вибирайте самий прямий шлях, не потрібно ніяких зайвих кроків і завдань.
-Закон ясного бачення: мета, яку ви повинні потрапити, ви повинні бачити ясно. Для того, щоб щось отримати, ви повинні чітко уявляти, що саме ви хочете.
-Закон зосередження уваги: поки ви не досягнете своєї мети, ви не зосереджуєте увагу ні на що більше.
-Закон зосередженої енергії: аналогічно — поки ви не досягнете результату, ви не витрачаєте свою енергію ні на що більше.
-Неминучість дії-реакції: дві нероздільні речі, залежать один від одного: дія і подальша реакція.
Ці закони безумовно вірні і перевірені досвідом і часом, але їх все ж таки можна звести до трьох постулатів:
1. Знати точно, чого ви хочете.
Проблема в тому, що багато хто уявляють собі ідею, але ось картину кінцевого результату, якого б вони хотіли б досягти — не завжди. Мати власний бізнес — ідея, але який, де, в яких масштабах — це вже цілі. Для того, щоб привчити себе до подання цілі, хороший тренінг — візуалізація. Наочно уявіть собі кінцевий результат — як це виглядає, звучить, як це змінило ваше життя і життя людей навколо. Точне уявлення собі того, що ви хочете отримати, допоможе вам точніше вибирати засоби для досягнення мети і відмовлятися від зайвих кроків.
2. Дотримуйтесь прямих ліній.
Робіть тільки те, що наближає вас до мети. Не витрачайте час даремно на виконання непотрібних завдань, які ведуть вас в сторону. Це можуть бути навіть ваші повсякденні звички, а тому виконання цього пункту не так легко на перший погляд, як здається. Якщо, припустимо, ви вирішили в короткий термін напружитися і зібрати певну суму грошей, витрачатися на щотижневі і такі звичні походи в ресторан по вихідних було б порушенням правила прямих ліній, так як в загальному і цілому за місяць або півроку набігає значна сума.
3. Зосередьте увагу на тих речах, які наближають вас до мети. Не витрачайте час і енергію даремно. Не треба переробляти — роблячи занадто багато зусиль, ми не помічаємо, як захоплюємося другорядними речами. І врешті-решт отримуємо незадовільний результат — багато роботи, мало досягнень. Зосереджені ви максимально, можна визначити, аналізуючи свою діяльність. Задайте собі питання: чи всього, чого хотів, я досяг за час, відведений мені? Досить я використовував свій творчий потенціал? Підібрався я досить близько до кінцевої мети, або стою на місці? Якщо відповіді незадовільні, значить, вашу увагу розсіялася, і щось упущено вами уваги. Може, варто на час відпустити цю ситуацію, переключитися на інший вид діяльності, або спробувати інший спосіб досягнення цілей. Постійно аналізуйте власну діяльність для отримання максимального результату.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!