Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Бізнес / Торговий центр з вантажних контейнерів

Торговий центр з вантажних контейнерів

Будівництво свого торгового центру – вельми вигідну й цікава справа. В загальних рисах зведення цього осередку товарів виглядає так: ви підшукуєте великий (і тільки великий) ділянку в найбільш перспективний з точки зору торговельної конкуренції районі міста, підводите до місця необхідні комунікації, паралельно отримуючи всі дозволи та ліцензії на торгівлю. Потім складаєте план свого торгового центру і починаєте зводити стіни, перегородки, займаєтеся внутрішньою обробкою. А вже на останньому етапі починаєте «заманювати» у новенький ТЦ клієнтів. Якими у першу чергу мають бути не покупці, а всілякі торговельні та розважальні організації, які потребують у своїй площі – банки, магазини, кафе і т. д.
Здавалося б, зведення ТЦ – досить простий проект. Але в ньому є одна істотна проблема – це дуже тривалий і дуже дорогий процес. Окупить-то він себе швидко, але ось осилити стартовий внесок у його будівництво – кілька мільйонів доларів – може не кожен. Правда, якщо підходити до нього традиційним чином. Але, як відомо, молоді підприємці традиційність часто порушують, вносячи дієві і, часом, геніальні інновації. Як це зробив Роджер Уейд.
Згаданий підприємець з Лондона запустив проект незвичайного торгового центру, названого Boxpark. Роджеру вдалося довести: торговий центр можна створити відносно недорого, швидко і якісно. Все життя містер Уейд працював у сфері, пов’язаній з вуличною модою в Лондоні. Одного разу він зрозумів, що майже у всіх міських ТЦ працюють всі ті ж, найбільш модні, відомі і розкручені, бренди. А для початківців компаній в торгових центрах місця просто немає. Точніше, вони є, але коштують недосяжно дорого для підприємців-початківців. Таке положення справ навело Роджера на ідею створення недорогого, фінансово доступного для початківців і маловідомих підприємців, торгового центру. Зрозуміло, що звичайні засоби для такого незвичайного проекту не підходили. Одні тільки витрати на будматеріали для великого ТЦ гальмували на корені всю ідею. Тому від традиційних цегляно-бетонних конструкцій було вирішено відмовитися.
Після ретельного пошуку альтернатив була обрана ідея будівлі ТЦ з вантажних контейнерів. Ці нехитрі конструкції відносно легкі, герметичні, недорогі і являють собою, по суті, готові приміщення. Це дозволяє компаніям орендувати площі в такому ТЦ по дуже привабливим розцінками, в свою чергу вже, пропонуючи покупцям доступні ціни на товари.
ТЦ являє собою справжній цілий квартал з 2-ухэтажных металевих будівель – точніше, контейнерів, розташованих один на одному. Всього їх використано 61 штука. Причому, весь комплекс складається виключно з вже старих контейнерів, що вносить ще більше економії в проект. У «контейнерному» ТЦ діють близько 46 магазинів і кафе парочка; є навіть якийсь варіант парку, де у відвідувачів є можливість перепочити від шопінгу.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.