Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Торговий центр з вантажних контейнерів

Торговий центр з вантажних контейнерів

Будівництво свого торгового центру – вельми вигідну й цікава справа. В загальних рисах зведення цього осередку товарів виглядає так: ви підшукуєте великий (і тільки великий) ділянку в найбільш перспективний з точки зору торговельної конкуренції районі міста, підводите до місця необхідні комунікації, паралельно отримуючи всі дозволи та ліцензії на торгівлю. Потім складаєте план свого торгового центру і починаєте зводити стіни, перегородки, займаєтеся внутрішньою обробкою. А вже на останньому етапі починаєте «заманювати» у новенький ТЦ клієнтів. Якими у першу чергу мають бути не покупці, а всілякі торговельні та розважальні організації, які потребують у своїй площі – банки, магазини, кафе і т. д.
Здавалося б, зведення ТЦ – досить простий проект. Але в ньому є одна істотна проблема – це дуже тривалий і дуже дорогий процес. Окупить-то він себе швидко, але ось осилити стартовий внесок у його будівництво – кілька мільйонів доларів – може не кожен. Правда, якщо підходити до нього традиційним чином. Але, як відомо, молоді підприємці традиційність часто порушують, вносячи дієві і, часом, геніальні інновації. Як це зробив Роджер Уейд.
Згаданий підприємець з Лондона запустив проект незвичайного торгового центру, названого Boxpark. Роджеру вдалося довести: торговий центр можна створити відносно недорого, швидко і якісно. Все життя містер Уейд працював у сфері, пов’язаній з вуличною модою в Лондоні. Одного разу він зрозумів, що майже у всіх міських ТЦ працюють всі ті ж, найбільш модні, відомі і розкручені, бренди. А для початківців компаній в торгових центрах місця просто немає. Точніше, вони є, але коштують недосяжно дорого для підприємців-початківців. Таке положення справ навело Роджера на ідею створення недорогого, фінансово доступного для початківців і маловідомих підприємців, торгового центру. Зрозуміло, що звичайні засоби для такого незвичайного проекту не підходили. Одні тільки витрати на будматеріали для великого ТЦ гальмували на корені всю ідею. Тому від традиційних цегляно-бетонних конструкцій було вирішено відмовитися.
Після ретельного пошуку альтернатив була обрана ідея будівлі ТЦ з вантажних контейнерів. Ці нехитрі конструкції відносно легкі, герметичні, недорогі і являють собою, по суті, готові приміщення. Це дозволяє компаніям орендувати площі в такому ТЦ по дуже привабливим розцінками, в свою чергу вже, пропонуючи покупцям доступні ціни на товари.
ТЦ являє собою справжній цілий квартал з 2-ухэтажных металевих будівель – точніше, контейнерів, розташованих один на одному. Всього їх використано 61 штука. Причому, весь комплекс складається виключно з вже старих контейнерів, що вносить ще більше економії в проект. У «контейнерному» ТЦ діють близько 46 магазинів і кафе парочка; є навіть якийсь варіант парку, де у відвідувачів є можливість перепочити від шопінгу.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!