Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Топ-10 характеристик перспективної бізнес-ідеї:

Топ-10 характеристик перспективної бізнес-ідеї:

1.Творець цілком захоплений ідеєю

Якщо ви працюєте над ідеєю тільки тому, що хочете отримати дохід, має сенс відразу ж зупинитися. Гроші можуть бути чудовим мотивуючим фактором, але потрібно бути готовим до того, що майже всім доводиться проходити через чорну смугу підприємництва.
Щоб оцінити свою любов до ідеї, запитайте себе: чи можете ви уявити себе працюючим над нею через десять років?

2. Ідея проста

Великі ідеї виростають, а не народжуються великими відразу. Не було такого, щоб Марк Цукерберг прокинувся і сказав собі: «Створю-но я найбільшу соціальну мережу в світі». Всі видатні компанії нашого часу починалися з чогось дуже простого (наприклад, Google почалася з упорядкування бібліотечних книг).

3. Ідея зрозуміла

Коли підприємець починає власний бізнес, половину свого часу він проводить, пояснюючи, чим збирається займатися (слухачів маса — від потенційних клієнтів до можливих інвесторів). Якщо стартапер не може в 10 словах пояснити суть проекту, шанси на успіх невеликі. Починати варто з рішення однієї проблеми, одного продукту.

4. Одне джерело засобів

Стартап повинен бути дуже щасливим, щоб виявити один потужний джерело доходу, не кажучи вже про трьох або чотирьох. Тому спочатку треба сфокусуватися на чомусь одному і докласти до цього всіх зусиль.

5. Невелика кількість кроків до прибутку

Чим більше кроків до отримання прибутку ви заплануєте, тим більше людей повинні будуть вам допомогти, щоб бізнес став стійким. Як би те ні було, шлях успішних проектів до прибутку досить коротким.

6. Знання особливостей своїх клієнтів

Для початку необхідно ретельним чином вивчити тип споживача, якому потрібен ваш продукт. Крім того, немає такої людини, якого ви знали б краще, ніж знаєте себе! Згадайте, скільки успішних проектів народилося з-за того, що творці хотіли задовольнити власні потреби.

7. Знання ринку

Як можна знати тенденції та передбачати майбутнє ринку, не будучи експертом у певній галузі? Якщо ви досі не експерт, саме час їм стати.

8. Досить об’ємний ринок

Будь-який ринок, що охоплює менше 10 млн людей, буде досить важко захопити — він не вартий того, щоб витрачати на нього час. Перемогти на маленькому ринку занадто важко — потрібно мислити масштабніше.

9. Оригінальний секретний інгредієнт

Чи робите ви щось унікальне? Чи робите ви щось краще, ніж всі інші? Чи знаєте ви який-небудь секрет, що ніхто більше не знає?

10. Діліться своєю ідеєю

Навряд чи хтось тільки і робить, що мріє про те, щоб кинути все і раптово присвятити своє життя втілення вашої ідеї. Отримуйте зворотний зв’язок від якомога більшої кількості людей — не бійтеся ділитися.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!