Надаемо кредит навіть з поганою кредитною істориею!
Цілодобово 24/7 Вся Україна 100% ,відправте заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!До 25 000грн!

Фамілія*:
Ім'я*:
Побатькові*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентифікаційний код*            :
Місто* :
Сумма кредиту *           :

* обязательные поля
 

Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!!

Home / Поради / Терміни погашення кредиту: шукаємо оптимальний варіант

Терміни погашення кредиту: шукаємо оптимальний варіант

Сроки погашения кредита: ищем оптимальный вариант

Терміни погашення кредиту: шукаємо оптимальний варіант

В інтересах кожного потенційного позичальника уважно ознайомитися з пропонованою банківською установою програмою кредитування, звернувши особливу увагу на умови і строки погашення кредиту. Клієнт має право вибору у визначенні термінів кредиту. І вибір цей не простий, потребує ретельного обмірковування.

Особливості довгострокового кредитування

Перевагу, як правило, віддається більш тривалого періоду повернення, передбачає менший розмір щомісячних виплат. На перший погляд це дійсно вигідно.

Однак довгострокові кредити страхуються банками додатково, що призводить до збільшення суми переплати. Оберігаючи свої кошти від інфляції, кредитори вносять у договір за довгостроковим кредитом пункт, що передбачає підвищення процентних ставок без узгодження з клієнтом. Це не в інтересах позичальника.

Довгостроковий кредит виправданий при бажанні отримати дійсно велику суму. Інакше він не буде схвалений.

Короткий кредит загрожує великими проблемами

Кредит на скорочений термін оформити не так просто. Банками розроблені оптимальні кредитні програми, що дозволяють отримати чистий прибуток. Скорочення терміну повернення зменшує суму переплати і веде до зменшення доходу банку. Виходить, що для позичальника такий кредит дуже вигідний.

Однак це спірне твердження. Короткі терміни погашення кредиту припускають щомісячне внесення великих сум. Внаслідок цього може настати момент неплатоспроможності позичальника. Це у разі відмови банку в перегляді договору або відстрочку по кредиту загрожує судовим розглядом з досить неприємними наслідками для позичальника. Слід відзначити, що штрафи за заборгованість по короткострокових кредитах значно більше, ніж за звичайним.

Оптимальний варіант

На думку досвідчених фінансистів термін повернення необхідно порівнювати з рівнем заможності клієнта і його доходів. Ідеальний варіант – коли сума щомісячної виплати не перевищує чверті офіційно задекларованого доходу. В цьому випадку позичальник застрахований від падіння рівня добробуту нижче гідного і від заборгованості за кредитом.

Проте банківські установи не завжди дотримуються такого правила. За бажанням клієнта банк може надати кредит, що передбачає щомісячний повернення суми навіть в половину його доходу. Такі умови можуть установлюватись для постійних клієнтів, які співпрацюють з даним банком тривалий час і мають бездоганну кредитну історію.

При розгляді варіантів позики слід враховувати, що терміни погашення кредиту безпосередньо впливають на величину щомісячних виплат і суму переплати. Вдумливий підхід до цього питання допоможе вибрати оптимальний варіант.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.