Вам попередньо схвалений кредит до 5000 грн
Заповніть будь ласка анкету прямо зараз за 30 секунд безкоштовно! цілодобово 24/7

Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.
Введить Ім'я*            :
Фамілія*     :
по Батькові*     :
Введить моб.*:

* обов'язкове поле

Швидкий кредит на Карту будь-якого банку або Готівкою ☆ Потрібен тільки паспорт і код ☆ Без довідок про доходи ☆ 84% кредитів схвалюється ☆ 10 хвилин час розгляду.
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!!

Home / Статті / Те, що ви можете не знати про кредитні картки

Те, що ви можете не знати про кредитні картки

То, что вы можете не знать о кредитных картах

Чим більше ви знаєте інформації про кредитні карти, тим краще ви зможете керувати вашої фінансової життям. Дізнавшись ці важливі факти про кредитки, ви будете на шляху до побудови більш безпечного фінансового майбутнього.

Ось п’ять поширених помилок про кредитні картки:

  1. Подача заяви на отримання нової кредитної карти не вплине на кредитний рейтинг, якщо ви не використовуєте карту. Існують п’ять основних обчислень, які комбінуються для розрахунку кредитних балів. Подача заяви на отримання нового кредиту, навіть якщо ви не використовуєте карту, забере до 10% від вашого кредитного рейтингу. Часто це може пошкодити вашу кредитну історію, так що подумайте двічі, перш ніж замовити нову кредитну карту, щоб переконатися, що ви справді будете її використовувати.
  2. Погашення меншої суми, ніж основний мінімальний платіж по кредитній карті, не вважається пропуском платежів. Якщо ви повністю не платите щомісячний платіж, банк зарахує це як пропущений платіж. Часто це може вплинути на кредитний рейтинг позичальника і йому буде важко отримати кредит у майбутньому. Необхідно повною мірою згуртовувати щомісячні платежі, суворо відведений термін. І пам’ятайте, погашати більше, ніж мінімальний платіж, це відмінний спосіб, щоб покращити свою кредитну історію.
  3. Великий кредитний ліміт це погано. Якщо ви використовуєте вашу кредитну карту з розумом, наявність великого кредитного ліміту може бути вигідно. Тридцять відсотків від вашого кредитного бала визначається з розрахунку балансів ваших кредитних карт, як відсоток від загального доступного кредиту на всіх картах. Чим нижче співвідношення боргу до кредитних коштів, тим краще.
  4. Ви повинні мати баланс на вашій кредитній карті, щоб побудувати кредитну історію. Ви повинні використовувати свої кредитні картки, щоб побудувати кредитну історію, але це не означає, що у вас повинні бути заборгованості. Насправді, найкраща стратегія полягає у використанні кредитних карт і погашення заборгованості в повному обсязі кожен місяць.
  5. Чим більше у вас кредитних карт, тим краще. Гаманець, нафарширований кредитними картами, може призвести до того, що ваші витрати можуть вийти з-під контролю. Вам не потрібно обмежувати себе тільки однією картою, але необхідно по максимуму утриматися від відкриття інших додаткових карт. Так що в більшості випадках, наявність великої кількості кредитних карт може негативно вплинути на ваш кредитний рейтинг.

Ваша кредитна карта це більше, ніж просто зручний спосіб робити покупки і управляти витратами. Розуміння, як кредитки впливають на кредитну історію, можна вжити заходів, щоб мудро використовувати власну мапу для побудови високого кредитного рейтингу.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.