Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Статті / Те, що ви можете не знати про кредитні картки

Те, що ви можете не знати про кредитні картки

То, что вы можете не знать о кредитных картах

Чим більше ви знаєте інформації про кредитні карти, тим краще ви зможете керувати вашої фінансової життям. Дізнавшись ці важливі факти про кредитки, ви будете на шляху до побудови більш безпечного фінансового майбутнього.

Ось п’ять поширених помилок про кредитні картки:

  1. Подача заяви на отримання нової кредитної карти не вплине на кредитний рейтинг, якщо ви не використовуєте карту. Існують п’ять основних обчислень, які комбінуються для розрахунку кредитних балів. Подача заяви на отримання нового кредиту, навіть якщо ви не використовуєте карту, забере до 10% від вашого кредитного рейтингу. Часто це може пошкодити вашу кредитну історію, так що подумайте двічі, перш ніж замовити нову кредитну карту, щоб переконатися, що ви справді будете її використовувати.
  2. Погашення меншої суми, ніж основний мінімальний платіж по кредитній карті, не вважається пропуском платежів. Якщо ви повністю не платите щомісячний платіж, банк зарахує це як пропущений платіж. Часто це може вплинути на кредитний рейтинг позичальника і йому буде важко отримати кредит у майбутньому. Необхідно повною мірою згуртовувати щомісячні платежі, суворо відведений термін. І пам’ятайте, погашати більше, ніж мінімальний платіж, це відмінний спосіб, щоб покращити свою кредитну історію.
  3. Великий кредитний ліміт це погано. Якщо ви використовуєте вашу кредитну карту з розумом, наявність великого кредитного ліміту може бути вигідно. Тридцять відсотків від вашого кредитного бала визначається з розрахунку балансів ваших кредитних карт, як відсоток від загального доступного кредиту на всіх картах. Чим нижче співвідношення боргу до кредитних коштів, тим краще.
  4. Ви повинні мати баланс на вашій кредитній карті, щоб побудувати кредитну історію. Ви повинні використовувати свої кредитні картки, щоб побудувати кредитну історію, але це не означає, що у вас повинні бути заборгованості. Насправді, найкраща стратегія полягає у використанні кредитних карт і погашення заборгованості в повному обсязі кожен місяць.
  5. Чим більше у вас кредитних карт, тим краще. Гаманець, нафарширований кредитними картами, може призвести до того, що ваші витрати можуть вийти з-під контролю. Вам не потрібно обмежувати себе тільки однією картою, але необхідно по максимуму утриматися від відкриття інших додаткових карт. Так що в більшості випадках, наявність великої кількості кредитних карт може негативно вплинути на ваш кредитний рейтинг.

Ваша кредитна карта це більше, ніж просто зручний спосіб робити покупки і управляти витратами. Розуміння, як кредитки впливають на кредитну історію, можна вжити заходів, щоб мудро використовувати власну мапу для побудови високого кредитного рейтингу.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!