Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Бізнес / Стоковий магазин – ідея малого бізнесу.

Стоковий магазин – ідея малого бізнесу.

Рентабельність проекту «сток-магазин» може досягти 600%. Варто подумати над питанням організації такого прибуткового підприємства.
Що таке стоковий магазин? Зазвичай це магазин, який продає нереалізований товар, товар з дефектами і залишки або надлишки колись модних речей. Такі магазини дуже популярні в Європі. Не здумайте сплутати їх з “second-hand” магазинами! Для того, щоб ваш магазин не сплутали з звичайним секонд-хендом, потрібно чітко позиціонувати, що ви продаєте тільки нову і якісну одяг.
У України сток-сегмент ринку знаходиться ще в зародковому стані. Хоча в багатьох великих містах уже функціонують (і досить успішно) кілька великих стокових магазинів.
Основна категорія покупців такого одягу – це так званий “середній клас”. Це молоді та багатодітні сім’ї, студенти, літні люди і тд.
Отже, власне сама бізнес ідея:
1. Розташування магазину
Район розташування магазину не так важливий. Приблизно через місяць після запуску, про нього вже буде знати більша частина населення міста. Звичайно потрібна хороша рекламна кампанія.
2. Приміщення (торгова площа)
Бажана площа – приблизно 100 – 150 кв. м. Приміщення потрібно просторе і світле. Чим більше площа, тим більше товару там розмістити можна, а значить магазин швидше відіб’є вкладені в нього кошти.
3. Товар
Основна ідея стокового бізнесу – це швидка зміна асортименту. В середньому 4 рази на місяць. Націнка на стоковий товар становить близько 150% (залежить від міста або закупівельної ціни товару). Звичайно, ви можете зробити 30% націнку, і ваш товар буде йти як “гарячі пиріжки”, але і рентабельність бізнесу буде дуже низькою.
Закуповувати товар можна в оптових постачальників, роздрібних магазинів, або у виробника. В основному найбільші постачальники знаходяться в Москві і Санкт-Петербурзі. Взагалі, багато що залежить від ваших навичок ділового спілкування. При належному бажанні можна вибити дуже хорошу знижку навіть на брендовий одяг.
Обов’язково працюйте з перевіреними постачальниками. Дуже часто серед них трапляються шахраї, які продають дешевий китайський шерпотреп.
Перші партії товару повинні становити не менше 400-500 найменувань. Дуже важлива сезонність, щоб швидше відбити вкладення. Сума первісної закупівлі – близько 100 тис. грн. Намагайтеся вибирати товари для всіх категорій потенційних клієнтів.
Надалі, можете додати в асортимент взуття і різні аксесуари.
Фактор сезонності дуже важливий. Якщо у вас є залежаний товар і сезон вже пройшов, то його краще прибрати на склад або зробити розпродаж з мінімальною націнкою.
4. Реклама
Загалом, рекламна кампанія для сток-магазину нічим не відрізняється від реклами звичайного магазину одягу. Але є одна особливість, що згадувалося на початку статті – це правильне позиціонування. Ггрно кажучи потрібно позбутися тавра “second hand”. Така російська дійсність.
Мінімальні вкладення: 200 – 300 грн.
Передбачуваний щомісячний дохід: 50 – 150 грн. (залежить від регіону та цінової політики)

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.