Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Стоковий магазин – ідея малого бізнесу.

Стоковий магазин – ідея малого бізнесу.

Рентабельність проекту «сток-магазин» може досягти 600%. Варто подумати над питанням організації такого прибуткового підприємства.
Що таке стоковий магазин? Зазвичай це магазин, який продає нереалізований товар, товар з дефектами і залишки або надлишки колись модних речей. Такі магазини дуже популярні в Європі. Не здумайте сплутати їх з “second-hand” магазинами! Для того, щоб ваш магазин не сплутали з звичайним секонд-хендом, потрібно чітко позиціонувати, що ви продаєте тільки нову і якісну одяг.
У України сток-сегмент ринку знаходиться ще в зародковому стані. Хоча в багатьох великих містах уже функціонують (і досить успішно) кілька великих стокових магазинів.
Основна категорія покупців такого одягу – це так званий “середній клас”. Це молоді та багатодітні сім’ї, студенти, літні люди і тд.
Отже, власне сама бізнес ідея:
1. Розташування магазину
Район розташування магазину не так важливий. Приблизно через місяць після запуску, про нього вже буде знати більша частина населення міста. Звичайно потрібна хороша рекламна кампанія.
2. Приміщення (торгова площа)
Бажана площа – приблизно 100 – 150 кв. м. Приміщення потрібно просторе і світле. Чим більше площа, тим більше товару там розмістити можна, а значить магазин швидше відіб’є вкладені в нього кошти.
3. Товар
Основна ідея стокового бізнесу – це швидка зміна асортименту. В середньому 4 рази на місяць. Націнка на стоковий товар становить близько 150% (залежить від міста або закупівельної ціни товару). Звичайно, ви можете зробити 30% націнку, і ваш товар буде йти як “гарячі пиріжки”, але і рентабельність бізнесу буде дуже низькою.
Закуповувати товар можна в оптових постачальників, роздрібних магазинів, або у виробника. В основному найбільші постачальники знаходяться в Москві і Санкт-Петербурзі. Взагалі, багато що залежить від ваших навичок ділового спілкування. При належному бажанні можна вибити дуже хорошу знижку навіть на брендовий одяг.
Обов’язково працюйте з перевіреними постачальниками. Дуже часто серед них трапляються шахраї, які продають дешевий китайський шерпотреп.
Перші партії товару повинні становити не менше 400-500 найменувань. Дуже важлива сезонність, щоб швидше відбити вкладення. Сума первісної закупівлі – близько 100 тис. грн. Намагайтеся вибирати товари для всіх категорій потенційних клієнтів.
Надалі, можете додати в асортимент взуття і різні аксесуари.
Фактор сезонності дуже важливий. Якщо у вас є залежаний товар і сезон вже пройшов, то його краще прибрати на склад або зробити розпродаж з мінімальною націнкою.
4. Реклама
Загалом, рекламна кампанія для сток-магазину нічим не відрізняється від реклами звичайного магазину одягу. Але є одна особливість, що згадувалося на початку статті – це правильне позиціонування. Ггрно кажучи потрібно позбутися тавра “second hand”. Така російська дійсність.
Мінімальні вкладення: 200 – 300 грн.
Передбачуваний щомісячний дохід: 50 – 150 грн. (залежить від регіону та цінової політики)

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!