Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / СТАРТОВИЙ КАПІТАЛ ДЛЯ БІЗНЕСУ

СТАРТОВИЙ КАПІТАЛ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Бізнес побудувати не просто, а на голій бізнес ідеї подвійно не просто. У більшості випадків потрібен початковий капітал, часто немаленький. Давайте розберемося, де лежать бажані запаси і як їх роздобути для втілення своєї мрії.
Способів придбати необхідну суму насправді багато. Умовно їх можна поділити на чотири типи – безоплатні субсидії від держави, початковий капітал у борг, пайова участь і капітал, зароблений самостійно. Давайте розглянемо кожен спосіб в деталях.
1. Початковий капітал, що надається державою
– найнадійніше джерело для швидкого старту малого бізнесу – це державні програми, націлені на підтримку та розвиток підприємців. Однак отримати безоплатну субсидію може не кожен охочий – існує ряд вимог, які потенційний підприємець повинен виконати як до, так і після отримання гранту. Так, отримувач субсидії повинен бути зареєстрованим безробітним, повинен пройти курс навчання підприємницькій справі, скласти і захистити бізнес-план власної справи, також доведеться звітувати перед центром зайнятості на початкових етапах облаштування свого бізнесу. Одержувачами грантів, як правило, не можуть бути студенти очного відділення і люди, які раніше реєструвалися в якості індивідуальних підприємців.
2. Початковий капітал у борг
дасть бізнесу хороший старт, проте, борг доведеться повертати, а в разі провалу ви можете втратити дуже багато. На практиці справа йде як з бутербродом, який завжди падає не на ту сторону, так і час виплати за позикою завжди приходить не в той час. Це величезний ризик, йти на нього не можна ні в якому разі, якщо у вас немає досвіду і чіткого розуміння того, чим ви збираєтеся займатися. Ризикнути варто, якщо ви впевнені в тому, що ваша бізнес-ідея на 100% робоча. Ніякі теоретичні міркування і ніякі цифри на папері не годяться для оцінки життєздатності ідеї. Єдиний реальний спосіб перевірки – тестування ніші. Або на малих обертах, або в холосту: знаходити клієнтів, а потім вибачиться за незручність і сказати, що ви просто тестували нішу.
Якщо ви впевнені в своїх силах, стартовий капітал можна взяти в борг у сім’ї, друзів, знайомих. Напевно ваші рідні, знайомі погодяться позичити вам грошей з відсотками значно нижче банківських, або взагалі без відсотків. Але повертати борг все одно доведеться, а якщо ви не зможете зробити це в повному обсязі в обумовлені терміни – це може погано вплинути на ваші відносини. Чи готові ви ризикувати цим?
Кредит у банку – це величезні відсотки таабо майно під заставу. В разі невдачі можна позбутися всього, рішення суду однозначно буде не на вашу користь. Якщо ж кредитор не в змозі виплатити борг – він оголошується банкрутом. В майбутньому, навіть маючи хорошу платоспроможність, отримати кредит на розвиток своєї справи з таким пунктиком в біографії стає практично неможливим.
Залучення інвестицій
– ще один спосіб отримати стартовий капітал у борг. Інвестори – ті ж самі кредитори, які зацікавлені в тому, щоб отримати свій внесок назад, навіть якщо підприємець зазнав фіаско і втратив всі гроші. З родичем або знайомим можна по-доброму домовитися (про розстрочення, наприклад), однак власники капіталів не гребують вдаватися до допомоги колекторських агентств, що спеціалізуються на справляння прострочених заборгованостей фізичних та юридичних осіб. Тому перш, ніж звертатися до інвесторів, ви самі повинні бути впевнені, що планка не завищена і що ви впораєтеся.
Десять раз все продумайте, пропрацюйте до дрібниць, протестуйте на практиці кожен крок, будьте готові надати робочий бізнес-план, відповісти на будь-яке питання, самі повірте і надихнути – і тільки потім ідіть до інвестора надихати і його. Ви повинні зуміти переконати його, що вклавши гроші в ваш проект, інвестор не викине їх на вітер, а примножить. І завжди пам’ятайте, яку б підготовку ви не провели, в процесі роботи виникне ще безліч непередбачених труднощів. Ви повинні бути готові до них і психологічно, і матеріально (мати резерви).
3. Пайова участь
– зручно і надійно хоча б тому, що одна голова – добре, а дві – краще. При пайовій участі витрати і можливі збитки на початковому етапі діляться між партнерами, що значно полегшує старт бізнесу, якщо у вас недостатньо коштів на його одного. Однак не забувайте, що ви ділите з партнером не тільки витрати, але і доходи. Тому до вибору партнера по бізнесу слід підходити обережно: хоч партнерські відносини і регулюються законодавством, завжди існує ризик бути обдуреним. Щоб звести цей ризик до мінімуму – не дивіться, у кого гаманець товстіший. Вибирайте партнера з перевірених людей, з хорошою репутацією, дуже серйозно опрацюйте партнерську угоду і особливо пункт про вихід партнерів з бізнесу. Дуже завбачливим буде вказати в цьому пункті право викупу частки іншими партнерами.
4. Заробляючи початковий капітал самостійно,
ви вже напевно не втратите нічого, крім часу. Тим більше це найвірніший спосіб, якщо у вас ще не оформився остаточно розуміння того, чим ви збираєтеся займатися. Починайте своїми силами, починайте з малого. Наприклад, якщо ви бачите справою свого життя елітний сервісний автоцентр – почніть з невеликої майстерні в своєму гаражі. Якщо ж ви хочете бути власником дорогого ресторану – спробуйте для початку впоратися з маленьким яткою фастфуду, що в десятки і навіть сотні разів дешевше. Починаючи з малого, ви прощупаете грунт, обростете зв’язками, наберетеся досвіду, бути може, навіть захочете поміняти сферу діяльності… принаймні, заробляючи на справу свого життя самостійно, ви нічим, крім часу, не ризикуєте. А час окупиться з лишком досвідом і набутими знаннями.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!