Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Кредит / Споживчий кредит

Споживчий кредит

Споживчий кредит – це ціла система, яка включає в себе велику кількість різних споживчих програм.

Така система завжди враховує внутрішню банківську стратегію.

Важливою перевагою споживчого кредиту можна назвати доступне і швидке для позичальника оформлення. Надається кредит фізичним особам. Як правило, процедура оформлення споживчого кредиту дуже різноманітна. Це відноситься не тільки складності отримання, але й терміну кредитування. Також до достоїнств споживчого кредиту можна віднести те, що позичальник має можливість отримати цікавить кредитний позику, надавши при цьому мінімальний пакет документів, що підтверджують позитивність кредитної історії, платоспроможність, а також наявність ліквідної застави. Банки-кредитори в цьому випадку можуть надати кредит під досить низьку процентну ставку.

Ще до переваг споживчого кредиту можна віднести і наявність можливості, яка дає дозволяє позичальникові підібрати кредитний продукт, максимально зручний по по цілях кредитування і формі погашення. Якщо це кредит разового погашення, то він зобов’язує позичальника погашати кредитний позику з урахуванням відсотків, які набігли через певний час. Зазвичай, відсотки фіксуються у кредитному договорі. Природно, що платіж по кредиту з додатковими відсотками збільшується.

Споживчий кредит з розстрочкою платежу

Споживчий кредит з розстрочкою платежу цікавий тим, що він дозволяє клієнту від банку-кредитора отримати бажаний грошову позику, а потім погашати його протягом фіксованого договором строку щомісячними грошовими траншами, які включають в себе тіло кредиту і відсотки.

Варто відзначити, що особливості споживчого кредиту також складаються у можливості вибору програми фінансування в залежності від цілей позичальника. Якщо це споживчий кредит на поточні цілі, наприклад, кредит на комп’ютер, то він може бути без проблем наданий. Поточними цілями також можна назвати лікування, навчання, оплату туристичних путівок, і придбання меблів. У цьому випадку позичальникові потрібно обов’язково знати, що цілей кредитування є дуже багато. Банки-кредитори завжди можуть зажадати від позичальника конкретизації.

Якщо брати споживчий кредитний продукт на капітальні витрати, то від позичальника буде потрібно уявлення заставного ліквідного забезпечення. В якості нього може виступати рухоме і нерухоме майно або поручительство. Кредитний продукт на цілі, які не обов’язково визначати, зберігає право не подавати конкретну мету отримання кредитного продукту банку-кредитору.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!