Home / Кредит / Споживчий кредит – реальна можливість створення комфортного життя

Споживчий кредит – реальна можливість створення комфортного життя

Життя  в розстрочку – це цілком в дусі часу. Представника старшого покоління побоюються брати кредити, воліючи зібрати необхідну суму.

Життя в розстрочку – це цілком в дусі часу. Представника старшого покоління побоюються брати кредити, воліючи зібрати необхідну суму. Молодь сміливо звертається до послуг кредитування, в результаті чого може користуватися всіма матеріальними благами.

Однак нерозумне користування позиками може загнати споживача в «боргову яму». Тому, вибираючи банк, слід бути обачними і звертатися до перевірених організаціям.

Крім того треба знати який вид кредитування найбільш оптимальний для кожної конкретної ситуації. На сьогоднішній день існує декілька видів кредитів:

  • іпотечний,
  • банківський,
  • державний,
  • комерційний,
  • споживчий.

Причому споживчий кредит на сьогоднішній день є найбільш затребуваним. Кредит видається на придбання предметів першої необхідності на певних умовах.

Надання споживчих кредитів носить взаємовигідний характер для обох сторін договору. Банк отримує відсотки, споживач має можливість придбати дорогу річ, отримати певну суму грошей на лікування або проведення відпочинку.

Однак для обох сторін також існує і елемент ризику. Кредитування на сьогоднішній день настільки прибуткова сфера діяльності, що багато банків якими способами намагаються залучити клієнтів, розсилаючи їм індивідуальні запрошення через СМС-повідомлення, за телефоном та іншими способами. В результаті чого банкам доводиться іноді стикатися з недобросовісними платниками, які або затримують платежі, або зовсім пропадають із зони доступності.

Багато банків в гонитві за прибутком настільки спрощують процедуру кредитування, що для надання позики обмежуються тільки вимогою паспорта або розсилають кредитні картки поштою.

Клієнт також ризикує опинитися обдуреним, коли недобросовісні банки намагаються приховати від нього приховані відсотки, вдаючись до різних хитрощів, як наприклад використанню нечитабельною шрифту.

Солідні банки будують відносини з клієнтами на основі взаємоповаги, не намагаються вирішити свої проблеми за їх рахунок. Клієнтам детально розписується графік платежів і озвучуючи остаточну суму виплат.

Сьогодні кредитування – це єдина можливість для переважної більшості росіян створити комфортні умови для проживання. Жити гідно можна вже зараз.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1-а оцінка! Середнє: 5,00 з 5)
Loading...

2 коментарі

  1. Володимир

    Розповім цікаву історію: місяць тому оформив кредит на ноутбук, Ви можете сказати що я з глузду з’їхав, але я все продумав і порахував) Взяв я кредит ще по нормальному можна сказати курсом долара, тому що знав що він виростить! У підсумку виходить що якщо курс не змінитися то через 10 місяців мені мій кредит вийде дешевше ніж я б чекав ці 10 місяців а потім тільки б купив його! Так що, моя Вам рада) Не бійтеся брати кредит! Головне робіть це правильно! Дякую!)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.