Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Кредит / Споживчий кредит

Споживчий кредит

Споживчий (товарний) кредит — кредит, який надається безпосередньо громадянам для придбання предметів споживання. Такий кредит беруть не тільки для купівлі товарів тривалого користування (квартири, меблі, автомобілі тощо), але і для інших покупок (мобільні телефони, побутова техніка, продукти харчування). Він виступає або у формі продажу товарів з відстрочкою платежу, або у формі надання банківської позики на споживчі цілі, в тому числі через кредитні карти. При цьому стягується досить високий відсоток.

Зазвичай споживчим кредитом супроводжують додаткові комісії та збори, які збільшують реальну вартість кредиту і формують так звану приховану процентну ставку.

Тому вибір кредиту на тому чи іншому банку, виходячи з оголошеною процентної ставки за кредитом, може бути не завжди найкращим. У цьому випадку слід керуватися розрахунком повної вартості кредиту (ефективної процентної ставки). Зважаючи вступив з 1 липня 2007 року закону ЦБ, всі банки в України повинні розкривати ефективні ставки за кредитами. Іншими словами, банки повинні розкривати повну вартість своїх кредитів з урахуванням всіх додаткових платежів і комісій. Безсумнівно, цей факт захищає інтереси позичальників. Перед тим, як укласти договір, клієнт має повну інформацію про всі платежі за кредитним договором, про розміри комісій та терміни сплати, що дозволяє розрахувати свої фінансові можливості для грамотного придбання товару у кредит.

Часто конкретні умови кредитного договору залежать не тільки від самого банку, але і від зв’язки банк-продавець. Як правило, довгострокові відносини з банками-партнерами дозволяють реселлерам впливати на формування кредитних пропозицій і короткострокових акцій, що реалізуються в торговельних мережах.

До категорії споживчих кредитів належать також розстрочки. У цьому разі частина процентного боргу погашається за рахунок знижки, наданої торгової компанією.

Останнім часом спостерігається тенденція послаблення вимог, що пред’являються до нужденному в кредит клієнту. Так, в деяких Інтернет-магазинах з’являються пропозиції online-кредиту.

Види споживчих кредитів

Цільові і нецільові кредити можуть оформлятися на купівлю певних товарів і витрачатися на розсуд позичальника.
Із забезпеченням або без — кредити з забезпеченням видаються під заставу майна або під поруку.
За терміном погашення боргу — виділяють коротко-, середньо – і довгострокові позики.
За кредитору — банківські та небанківські позики.

Плюси і мінуси купівлі товару в кредит

Плюси:

купівля в кредит рятує від можливості подорожчання товару в майбутньому;
купівля в кредит рятує від можливості зникнення товару з прилавків;
купівля в кредит дозволяє придбати на місці товар потрібної модифікації, за умови, що він є в наявності;
купівля в кредит дозволяє купити річ у момент найвищої актуальності для покупців;
купівля в кредит дозволяє оплачувати товар несуттєвими платежами протягом декількох місяців.

Мінуси:

відсоток по кредиту збільшує вартість речі.
самим істотним психологічним недоліком покупки в кредит можна назвати закінчення періоду первинного задоволення від покупки в той час, як платежі по кредиту необхідно сплачувати ще багато місяців.
великий ризик заплатити кредитній установі набагато більшу суму за користування кредитом, ніж здається на перший погляд — найчастіше банки в України маскують реальну процентну ставку.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!