Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Бізнес / Список слабкостей, які має подолати кожен бажаючий досягти добробуту

Список слабкостей, які має подолати кожен бажаючий досягти добробуту

1. Нездатність усвідомити і визначити, чого конкретно ви хочете.
2. Зволікання з будь-якої причини або без причини.
3. Відсутність інтересу до придбання спеціальних знань.
4. Нерішучість і звичка ухилятися від прямої відповіді.
5. Звичка посилатися на обставини замість того, щоб розробляти конкретний план вирішення проблеми.
6. Самозакоханість. Проти цієї недуги практично не існує ліків, тому у тих, хто надто задоволений собою, мало шансів на успіх.
7. Байдужість, що виражається в тому, що чоловік з готовністю йде на будь-який компроміс, погоджується з усім, лише б не опинитися в опозиції лише б не боротися.
8. Звичка звинувачувати інших у власних помилках і сприймати несприятливі обставини як неминучі.
9. Нехтування вибором мотивів, що спонукають до дії.
10. Готовність кинути все при найменших ознаках поразки.
11. Відсутність конкретного плану в письмовій формі.
12. Звичка нехтувати ідеями і можливостями.
13. Звичка бути бідним, повна відсутність каких0либо амбіцій і прагнення до багатства.
14. Пошук «дріб’язкових» багатств. Спроби отримати що-небудь без чого-небудь натомість.
15. Боязнь критики, нездатність створювати плани і здійснювати їх на практиці, оскільки страшно, що інші подумають, зроблять, скажуть… Останній фактор повинен очолити цей сумний список, оскільки подібна слабкість існує в підсвідомості кожної людини.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.