Кредит до 50 000 грн без відмов Цілодобово 24/7 Вся Україна 100%Надішліть заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!

 

Введіть суму*       :

 


Отримали займ -ставте лайк!

 

Home / Статті / Словник банківських термінів

Словник банківських термінів

АКЦЕПТ – дозвіл позичальника списувати грошові кошти банком з його рахунку.
АНДЕРРАЙТИНГ – проведення аналізу кредитних ризиків за конкретним кредитом для визначення процентної ставки, відповідної рівню кредитних ризиків.
БАНК – фінансова установа, яка займається залученням вільних коштів з подальшим розміщенням їх від свого імені. Всі операції здійснюються на принципах строковості, поворотності і платності.
БАНК-ГАРАНТ – поручитель по відношенню до свого клієнта.
БАНКІВСЬКА КОМІСІЯ – грошові кошти, які стягуються банком зі свого клієнта при проведенні конкретного виду операцій.
БАНКІВСЬКИЙ КРЕДИТ – кошти, які надаються банком у тимчасове користування клієнтам з додержанням умов зворотності, терміновості і платності. В якості банківського кредиту можуть виступати, як власні, так і залучені кошти.
ПОЗИЧАЛЬНИК – особа, яка отримала кредит або позику на умовах зворотності, терміновості і платності.
ІПОТЕКА – видача кредиту під заставу нерухомого майна як засобу забезпечення виданої позики.
КРЕДИТНА ЗАЯВКА – звернення в банк з метою отримання кредиту на основі наданого пакету документів.
КРЕДИТНА КАРТА – пластикова карта (аналог отриманого кредиту), що видається банками на позикові кошти. За допомогою кредитної карти можна оплачувати товари, послуги, отримувати готівку через банкомат.
КРЕДИТНА ЛІНІЯ – кошти, які банк надає позичальнику протягом визначеного проміжку часу. Ліміт таких позикових коштів встановлюється нормативами укладеного кредитного договору.
ПОРУЧИТЕЛЬ – третя особа, на яку покладаються зобов’язання з погашення заборгованості перед кредитором за боргами позичальника.
ПРОЦЕНТНА СТАВКА – грошові кошти, які стягуються банком з клієнтів за користування кредитом. Розраховується у відсотках від суми виданого кредиту.

Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.