Вам попередньо схвалений кредит до 5000 грн
Заповніть будь ласка анкету прямо зараз за 30 секунд безкоштовно! цілодобово 24/7

Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.
Введить Ім'я*            :
Фамілія*     :
по Батькові*     :
Введить моб.*:

* обов'язкове поле

Швидкий кредит на Карту будь-якого банку або Готівкою ☆ Потрібен тільки паспорт і код ☆ Без довідок про доходи ☆ 84% кредитів схвалюється ☆ 10 хвилин час розгляду.
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!!

Home / Статті / Словник банківських термінів

Словник банківських термінів

АКЦЕПТ – дозвіл позичальника списувати грошові кошти банком з його рахунку.
АНДЕРРАЙТИНГ – проведення аналізу кредитних ризиків за конкретним кредитом для визначення процентної ставки, відповідної рівню кредитних ризиків.
БАНК – фінансова установа, яка займається залученням вільних коштів з подальшим розміщенням їх від свого імені. Всі операції здійснюються на принципах строковості, поворотності і платності.
БАНК-ГАРАНТ – поручитель по відношенню до свого клієнта.
БАНКІВСЬКА КОМІСІЯ – грошові кошти, які стягуються банком зі свого клієнта при проведенні конкретного виду операцій.
БАНКІВСЬКИЙ КРЕДИТ – кошти, які надаються банком у тимчасове користування клієнтам з додержанням умов зворотності, терміновості і платності. В якості банківського кредиту можуть виступати, як власні, так і залучені кошти.
ПОЗИЧАЛЬНИК – особа, яка отримала кредит або позику на умовах зворотності, терміновості і платності.
ІПОТЕКА – видача кредиту під заставу нерухомого майна як засобу забезпечення виданої позики.
КРЕДИТНА ЗАЯВКА – звернення в банк з метою отримання кредиту на основі наданого пакету документів.
КРЕДИТНА КАРТА – пластикова карта (аналог отриманого кредиту), що видається банками на позикові кошти. За допомогою кредитної карти можна оплачувати товари, послуги, отримувати готівку через банкомат.
КРЕДИТНА ЛІНІЯ – кошти, які банк надає позичальнику протягом визначеного проміжку часу. Ліміт таких позикових коштів встановлюється нормативами укладеного кредитного договору.
ПОРУЧИТЕЛЬ – третя особа, на яку покладаються зобов’язання з погашення заборгованості перед кредитором за боргами позичальника.
ПРОЦЕНТНА СТАВКА – грошові кошти, які стягуються банком з клієнтів за користування кредитом. Розраховується у відсотках від суми виданого кредиту.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.