Цілодобово 24/7! Вся Україна 100%
Надішліть кредит онлайн мульти-заявку прямо зараз за 30сек. безкоштовно!
Яка сумма Вам потрібна?:Home / Статті / Скільки дійсно варто вам кредитна картка

Скільки дійсно варто вам кредитна картка

Сколько действительно стоит вам кредитная карточка

Більшість людей навіть не замислюються про те, які вони несуть витрати при використанні кредитної картки. Думаєте, що повністю інформовані про умови кредиту, є багато прихованих зборів і платежів, які часто залишаються непоміченими споживачами. Якщо своєчасно оплачуєте збори по кредитній карті, в кінцевому підсумку свідомо переплачуєте сотні гривень в рік. При цьому намагаєтеся залишитися в рамках сімейного бюджету, адже приховані платежі та збори кредитної карти можуть бути реальною витоком ваших фінансів.

Найбільш поширені види і збори кредитних карт і що можна зробити, щоб їх уникнути:

Якщо знімаєте максимум з кредитної картки, але змогли сплатити залишок у повному обсязі до кінця пільгового періоду, це схоже на видачу кредиту, який не коштує додаткових грошей. У більшості кредитних карток пільговий період становить до 50 днів, а деякі і менше. Цей факт, що скорочення пільгового періоду, означає більший прибуток для банків-емітентів кредитних карт. Якщо ви робите покупку сьогодні опівдні, як правило, відразу відбувається нарахування відсотків. Перевірте договір, укладений з банком. Якщо виявите, що немає пільгового періоду по відсотках, необхідно пошукати більш вигідні умови по картах.

За останні кілька років штрафи і пені за простроченими платежами значно змінилися у бік збільшення. Переконайтеся, що ознайомлені з умовами договору по кредитній карті, а так само з комісіями за прострочення платежів, при яких обставинах вони можуть братися. По можливості, відправте платіж на оплату, і в той же день отримаєте виписку по кредитній картці. Є кілька причин, щоб ніколи не зробити прострочення платежів. Найбільш очевидною є те, що це допоможе уникнути будь-яких штрафних санкцій для погашення боргу по кредитній карті. Несвоєчасні оплати можуть бути доведені до основних кредитних бюро, при цьому залишивши відбитку на вашій кредитній історії. Існує також можливість того, що, зробивши хоч одну прострочення платежу, процентна ставка може бути збільшена на постійній основі.

Необхідно розуміти, що навіть з однієї простроченням платежу кредитор може збільшити ставку по відсотках. Одна несвоєчасна оплата по кредитній картці дає банку право підвищувати відсоткову ставку до максимально допустимого законом рівня. Це не тільки поширюється на кредитні карти. Будь-які прострочені платежі за кредитами, включаються в кредитний реєстр, і це дає можливість кредиторам піднімати процентні ставки. Несвоєчасна оплата це високий ризик для банку.

Правильне управління кредитними коштами є одним найбільш важливим чинником фінансової стабільності. Переконайтеся, що повністю розумієте умови договору кредитної карти і всі інші кредитні рахунки, такі як авто в кредит, іпотека. Своєчасно сплачуючи платежі по кредитній картці, ви заощадите сотні і більше гривень щороку.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Яка сума кредиту Вам потрібна?
Виберіть сумму: до 1000 грн
до 3000 грн
до 5 000 грн
до 10 000 грн
до 30 000 грн
до 50 000 грн
до 75 000 грн