Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Синдром «Монаха на три дні» або як довести справу до кінця

Синдром «Монаха на три дні» або як довести справу до кінця

Чи є щось у вашому житті, за що ви бралися і робили запоєм за кілька днів (тижнів, місяців), а потім кидали? Заняття спортом, вивчення нової мови, читання книжок, відвідування театрів — список можна продовжувати до нескінченності. Про те, скільки разів починалося нове життя з понеділка, я краще промовчу.
А потім раптом завзяття кудись зникала, знаходилося безліч відмовок і причин, які заважали і далі продовжувати розпочате. Японці називають цей стан «three days monk» — «чернець на три дні». Лео Бабаута бере японську мудрість на озброєння і ділиться своїм досвідом боротьби з цим синдромом.
Синдром
Можливо, щось відпало просто через непотрібність. Але мені б хотілося нагадати вам про те, що все, що ми кидаємо, тому що це заняття здається безглуздим або не дуже важливим на даному життєвому етапі, може згодом перетворитися в чудову упущену можливість. Я ні в якому разі не хочу закликати доводити всі виниклі ідеї до переможного кінця. Я пропоную відсівати й виділяти головне, та постійно нагадувати собі поставлену мету, з-за якої ви почали займатися чимось новим. Просто щоб потім не довелося кусати лікті від жалю про втрачені можливості (перевірено на власному досвіді).
Бабаута у властивому йому стилі мінімалізму і в дуже доступній формі розповідає про те, як йому вдалося подолати цей синдром і з «монаха на три дні» стати «моляться кожен день».
Не змушуйте себе
Примус ще нічим хорошим не закінчиться, якими б благими не були наміри. При цьому поступово виробляється стійке відраза до того, що змушують робити через силу. Ніхто не застрахований від неприємного почуття неохоти приступати до справи, від якого ще тільки вчора загорялися очі тільки при одному згадуванні. Ми всі схильні до перепадів настрою. Замість того, щоб змушувати себе робити щось, потрібно постаратися знайти позитивні моменти, які б мотивували.
Наприклад, у мене до цих пір трапляються моменти, коли потрібно змушувати себе буквально стусаном йти в спортзал або на пробіжку. Але варто мені згадати про те, що в спортзалі при перших же звуках музики у мене піднімається настрій, а біг є відмінним способом скинути зайву агресію, і ноги самі несуть мене на тренування.
Поступово збільшуйте
Ніхто не може прожувати за один раз величезний шматок, як би сильно не хотілося їсти — це цілком природно. Крім того, надмірне і швидке вживання їжі загрожує нетравленням шлунка та іншими супутніми проблемами. Те ж саме стосується і будь-якої іншої справи — занурившись із головою, ви ризикуєте швидко перегоріти. Якщо що-то нове дається не так легко, збільшуйте час занять поступово.
Використовуйте імпульс
Як тільки у вас з’явилося бажання почати робити те, що було задумано, не відкладайте. Навіть якщо часу не так багато, як хотілося б. Почніть робити і потім буде легше. Це як з новими ідеями і думками — якщо ви не записали їх відразу ж, зловити знову буде дуже складно.
Нагадуйте собі про те, чого ви хочете
Кожен раз, коли з’являються думки кинути все, згадайте, заради чого все починалося. Мотиви починань можуть бути різні, але якщо ви забули, заради чого все починалося, кінець у всіх буде однаковий — нульовий. Не втрачайте напрямок, весь час нагадуйте собі, заради чого все це затівалося і що в кінці веселки вас чекає горщик із золотом.
Підбадьорюйте себе
Лео Бабаута піднімає настрій і допомагає рухатися далі музика. У вас це може бути щось інше. Хто читає книги для натхнення, хтось виходить на пробіжку, щоб втекти від негативу і очистити голову. Хтось ходить в музеї, хтось дивиться кіно, хтось медитує. А я малюю або створюю щось руками. Те, що коїться у мене в голові, дуже чітко відображає на папері олівець в руці. Це дуже своєрідний спосіб прибрати ступор і нарешті почати рухатися далі.
Годі сумніватися
Саме останнє і, на мій погляд, найголовніше! Коли з’являються сумніви, дуже складно втриматися і не зійти з наміченого шляху. Зазвичай наші сумніви і страхи пов’язані з майбутнім. Але хвилюватися про те, що ще не відбулося, та й чи відбудеться взагалі — дуже нераціонально. А кидати те, що ви почали, через сумнівів — непростимо нерозумно. Звичайно, можна звернутися до сухим математичними розрахунками, які допоможуть розрахувати ймовірність результату, спираючись на зібрані статистичні дані. Статистика — наука сувора, але рука об руку з нею завжди йде Теорія ймовірностей і у нас завжди є Шанс. Так чому б не скористатися такою можливістю?
Кожну секунду світ відкриває перед нами нові можливості. Ми самі створюємо деякі з них. І навіть якщо рік тому ви вже кидали (і не один раз) заняття іноземною мовою або відвідування художньої студії, може саме зараз зірки зійдуться і у вас з’явиться шанс почати і довести справу до кінця?

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!