Home / Кредит / Швидкий кредит готівкою

Швидкий кредит готівкою

Фінансово-банківська система України розвивається, тому не дивно, що з кожним роком росіянам все простіше отримати кредит. Інститут кредитних установ, надає різного роду споживчі послуги, тільки розширюється, що не може не радувати. Сьогодні питаннями надання кредиту завідують не тільки банки, але і ломбарди, кредитні спілки, інвестиційні компанії. А з розвитком IT-технологій фінансова діяльність усіх цих організацій стала більш швидкою, продуктивною, точної, що позитивно позначилося на доступності послуг.

Швидке отримання кредиту: чи можливо?

Процедури оформлення споживчого кредиту автоматизувалися, плюс, була створена єдина інформаційна база даних всіх працюючих банків. Це дозволяє максимально швидко перевіряти платоспроможність позичальника і отримувати актуальні дані про його доходи. Крім того, IT-технології також дозволяють оформити заявку на кредит буквально в лічені хвилини і знайти максимальну суму позики з урахуванням розмірів застави.

В таких умовах не дивно, що з’являється стільки видів кредитів — власне, багато банків сьогодні розробляють свої власні схеми кредитування. Особливості цих програм залежать від цілої сукупності нюансів: від процентних ставок, термінів кредиту, суми, розміру застави та інших факторів.

Всім нам знайомі випадки так званого форс-мажору, коли гроші потрібні дуже терміново, і кожна хвилина на рахунку. Знаючи про це, практично всі банки сьогодні пропонують експрес-кредити. Скориставшись цим кредитои надавши в заставу автомобіль, людина буквально за годину отримує необхідну йому суму.

Швидкі гроші 

Звичайно, саме швидкість оформлення експрес-кредиту є його головним козирем — інші його умови не так зручні. Зате, якщо процедура подачі документів дотримана вірно, гроші позичальник отримує максимум через 2 години після подачі заявки.

Друге гідність експрес-кредиту — це мінімум паперів, потрібних для його оформлення. Дуже часто для отримання кредиту достатньо надати свій паспорт та документи на авто, які підтверджують, що ви дійсно його власник (техпаспорт). Втім, деякі банки можуть зажадати ще й додатковий доказ вашої особистості — права, пенсійну страховку, військовий квиток.

Зазвичай по автокредиту видається сума, що не перевищує 50% вартості машини. Цю цифру визначають компетентні банківські фахівці — їх інструментом є «електронний автокалькулятор». До речі, за таким кредитом ви можете вільно користуватися своєю машиною. Втім, за кредитом можна отримати і суму до 70% від вартості авто. Але в цьому випадку машину доведеться залишити на банківській стоянці, звичайно, тільки після підпису акта про відповідальному зберіганні. Таким чином за стан машини буде відповідати охорона банку.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1-а оцінка! Середнє: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.