Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Шкідливі поради від Роберта Кіосакі

Шкідливі поради від Роберта Кіосакі

Багато працюйте. Мало витрачайте. Відкладайте різницю. Примусьте ваші активи працювати на вас. Ось і всі фінансові консультації, які можуть знадобитися. Решта — дрібні подробиці або вода для обсягу.Або ж просто нісенітниця.
Роберт Кійосакі — американський інвестор, підприємець, автор супербестселера «Багатий тато, бідний тато». В інтернеті є відео-ролик, який називається «Заклання священної грошової корови» («Shooting The Sacred Cows Of Money»). У цьому відео Кійосакі та його друзі протягом 68 хвилин розповідають, як стати багатим.І в цьому відео звучить неймовірно багато красивих дурниць.
Стверджується, що перший крок на шляху до успіху — звільнити себе від пастки комфортної трудоустроенности і стати підприємцем або інвестором. Добре.
Далі йде дурість:
«Якщо ви працюєте по найму, у вас всього один клієнт: ваш наймач. Коли я був найманим працівником, я не контролював своє життя. Тепер, коли я підприємець, у мене сотні тисяч клієнтів, і якщо один з них мене звільняє — нічого страшного. Мій ризик значно знизився, майже зник. Йдучи на роботу, ви кожен день ризикуєте. Коли ви підприємець — якщо щось йде не так, завжди можна придумати що-небудь і врятувати ситуацію».
Чверть стартапів закриваються протягом першого року, а за перші десять років зникає 71% компаній. Не дуже схоже на незначний ризик. При цьому за минулий рік були звільнені менше 11% службовців, і більшість знайшли роботу за два місяці або швидше.
Підприємництво — це здорово. Але робити вигляд, що у власника бізнесу все під контролем — божевілля. Подивіться на GT Advanced Technologies (OTCMKTS: GTATQ). Ще недавно компанія коштувала мільярд доларів. А пару тижнів тому вони оголосили про банкрутство з-за втрати одного клієнта.
Автори відео звинувачують систему освіти: мовляв вона прищеплює рабську свідомість.
«Коли ви вчилися, адже вам не говорили, що навчать бути підприємцем? Такого поняття просто немає. Там розповідають, що якщо добре вчитися, можна знайти хорошу роботу і зробити кар’єру. Це єдиний варіант, який визнає система освіти».
Бізнес-школи існують по всьому світу. В США як мінімум 224 коледжу пропонують отримати диплом в області підприємницької діяльності в сфері малого бізнесу. І у нас в України функціонують 111 бізнес-шкіл, що випускають підприємців та інвесторів.
Далі Кійосакі розкриває ще одну проблему роботи за зарплату:
«Співробітників за помилки карають або звільняють. А підприємці та інвестори вчаться на своїх помилках і тому багатіють».
Ну так, звичайно. Ні один найманий працівник нічому не навчився на своїх помилках, а інвестори ніколи не помиляються двічі.
І ще трохи про те, який же це ад — робота за наймом:
«Середній реальний дохід з урахуванням інфляції падає. Так що чим більше працюєш, тим менше отримуєш — спасибі уряду та Федерального резерву, які крадуть у нас гроші через інфляцію».
Інфляція в рідній для Кійосакі країні США останні десять років була рекордно низькою: 2,3% в рік в порівнянні із середнім значенням 3,6% в рік з 1950 року.
Реальний медіанний дохід впав, бо 117% доходів економіки з 2009 року опинилися в руках 10% населення, чого ніколи раніше не було.
Далі Кійосакі просвічує щодо пенсійних заощаджень:
«До 1971 року, почавши працювати, ти відкладав на пенсію 10% доходу, так що після 60 років на ці заощадження можна було жити. У 1971 році все змінилося, оскільки уряд почав друкувати гроші. Це і викликає інфляцію і зниження купівельної спроможності. Люди думають, що вони в 50-х, коли, маючи 50 або 100 тисяч доларів, можна було вийти на пенсію».
Це вже просто маячня. У США з 1950 по 1971 рік реальні (з урахуванням інфляції) короткострокові процентні ставки в середньому становили лише 1,4%. А кожен сьомий місяць в середньому — і зовсім негативними. І навіть в 1950 році 47% чоловіків старше 65 років продовжували працювати, тому що не могли собі дозволити вийти на пенсію. До 2010 року працювали всього 22,1% літніх чоловіків — тобто насправді пенсія стала доступнішою.
Кійосакі продовжує:
«Для моїх тата і мами, покоління Другої світової, було логічно відкладати гроші. Для нас, покоління бебі-буму, і для всіх, хто молодше, збирати безглуздо — все з’їсть інфляція».
Рівно навпаки. З 1920 по 1980 р. реальна (з урахуванням інфляції) дохідність по акціях становила в середньому 6,77% в рік. Десятирічні облігації давали 1,08%. З 1980 по серпень 2014 року прибутковість по акціях становила 8,02% в рік, а за облігаціями 5,11%. Це дані дослідження Deutsche Bank (XETRA: DBK) по довгостроковій прибутковості активів (з урахуванням інфляції). Так що реальні доходи покоління бебі-буму були значно вище доходів попередніх поколінь.
Кійосакі стверджує, що у бідності найманих працівників чотири причини:
1. Податки
«Податки підвищуються, слідуючи за урядової емісією грошей».
Ну і що? Де зв’язок між податковою ставкою, яку встановлюють Конгрес і президент, і грошово-кредитною політикою ФРС? Під час емісії ФРС у 2010 році податки на службовців були значно знижені. І треба сказати, що в 2010 році, коли це відео було знято, податки у відсотках від ВВП були найнижчими за 50 років.
2. Борги
«Кредити та використання кредитних карт».
Тут доречно буде згадати, що клієнтам, які скаржилися, що не можуть дозволити собі навчальний курс Кійосакі з торгівлі нерухомістю за $45 000, автор радив збільшити ліміт кредитної картки.
3. Інфляція
«Інфляція зростає, податки ростуть, ціни зростають, і так по колу».
Це просто безглузда нісенітниця.
4. Пенсія
«Вам потрібно відкладати на старість».
Ну так, звичайно, американці бідніють з-за того, що відкладають на пенсію!
Ось що Кійосакі та його друзі думають про економію:
«Економити не дуже приємно. Це пригнічує. Чому ви витрачаєте менше, ніж могли б собі дозволити?»
Ну, все просто реалісти.
А ось його думка:
«На жаль, багатьом людям доводиться економити, оскільки ФРС друкує стільки грошей, що інфляція і податки зростають».
Економити нікого не примушують. Кажды має право витрачати все, що заробив. Просто з-за зростання інфляції і податків економити стає важче.
Ще дурість:
«Якщо ви працюєте за зарплату, у вас одне джерело доходу і один працівник, у якого в добі всього 24 години. Ви не можете працювати нескінченно багато, є межа. Таким чином, ви змушені економити».
Навпаки. Це люди з високими доходами можуть не витрачати весь дохід. Людині з низькою зарплатою тільки й вистачає, що на найнеобхідніше. «Я заробляю так мало, що багато відкладаю», — звучить дивно.
Ще рада з відео:
«Якщо вам потрібна нова машина, спочатку заведіть актив. Нехай дохід від активу покриє платежі за автомобіль. Це не економія, це збільшення можливостей шляхом збільшення активів. Що, в свою чергу, збільшує ваш дохід і дає можливість купувати всякі приємні речі».
Є два способи придбати актив: економія або кредит. Мабуть, не слід мати заощадження, тому що економія — це погано. Таким чином, ви можете придбати його повністю в борг. Якщо вам цікаво, чому це не найкраща ідея, візьміть у бібліотеці підшивку газет за 2008 рік.
А ось міркування про акції:
«Уявімо, що ви прийшли в банк вкласти гроші в пайовий фонд. Але попросіть у співробітника банку кредит на купівлю паю, і він вам відмовить. А коли ми приходимо і просимо позику на будинок, банківські працівники мало не стрибають від радості. Вони продають пай, але не готові позичити під нього грошей. Варто насторожитися».
Станом на серпень банкіри позичили інвесторам майже півтрильйона доларів на покупку акцій і цінних паперів фондів акцій. Не потрібно просити кредит на покупку акцій у банку — більшість брокерських рахунків автоматично дають можливість купувати з плечем.
Загалом, не вірте всім радам на слово, дивіться в обидва і думайте своєю головою.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!