Home / Forex / Фондові біржі України. Фінансова біржа

Фондові біржі України. Фінансова біржа

Фахівці стверджують, що найбільш сприятливими періодами для торгів на валютних біржах є періоди з січня до травня, а також з вересня по листопад. Через що так відбувається?

Справа все в тому, що саме після Нового року безліч компаній відчувають фінансові труднощі, оскільки інвестори намагаються забрати з них гроші, продаючи акції. А в січні починається черговий сплеск торгів, так як чимала частина інвесторів намагається як можна більш вигідно вкласти певні суми грошей, як правило, на строк від трьох до п’яти місяців. У цей час можна досить успішно інвестувати.

Як правило, до травня-червня торги йдуть в пристойному обсязі. Влітку всім хочеться відпочити, у зв’язку з чим інвестори намагаються продати те, в що вони інвестували раніше. З-за цього торгівля на фінансовій біржі йде на спад. Вже на початку осені люди знову беруться за роботу, намагаючись зробити вигідні вкладення, щоб в подальшому отримати всі витрачений влітку.

Найбільш нестабільними для біржової торгівлі є місяць грудень. Справа в тому, що в цей час люди купують подарунки для близьких та рідних, а не намагаються придбати якомога більше акцій світових компаній. В цей місяць, як правило, навіть досить активні інвестори хочуть взяти свої гроші. З-за цього акції можуть серйозно втратити в ціні.

Таким чином, у січні є можливість придбати акції значно дешевше, щоб згодом вигідно перепродати.

Что заставляет финансовую биржу колебаться? | Статьи по теме

Щоб успішно займатися інвестуванням допомогою біржі, необхідно знати деякі принципи цієї справи:

  • Не купуйте занадто недорогі акції, наприклад, менше 15 доларів за штуку. Важливо розуміти, що так дешево продаються акції не надто стабільних компаній, з якими досить просто втратити вкладене.
  • Обов’язково проводите аналізи своєї діяльності на торгах, наприклад, за тиждень. Це допоможе виявити власні помилки, зробити відповідні висновки з метою вдосконалення своєї діяльності.
  • Слідкуйте за прогнозами завоювали довіру фахівців. Особливо це допомагає новачкам, які ще не встигли розробити власну успішну стратегію.
  • Біржі є в різних країнах, тому є можливість поспостерігати за тим, як працює кожна. Адже, наприклад, якщо сьогодні торги закінчилися падінням акцій якої-небудь компанії, то велика ймовірність, що цей факт вплине на роботу інших бірж.
  • Намагайтеся утримуватися від придбання акцій на самому початку дня, особливо в перші години. Не слід купувати акції і в самому кінці роботи біржі, так як в ці періоди немає будь-яких стабільних тенденцій. Тобто незрозуміло, чи впадуть акції або піднімуться в ціні.

Потрібно дуже добре розібратися в біржовій торгівлі, щоб робити дійсно успішні інвестиції, які б приносили в подальшому хороший дохід.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1-а оцінка! Середнє: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.