Надаемо кредит навіть з поганою кредитною істориею!
Цілодобово 24/7 Вся Україна 100% ,відправте заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!До 25 000грн!

Фамілія*:
Ім'я*:
Побатькові*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентифікаційний код*            :
Місто* :
Сумма кредиту *           :

* обязательные поля
 

Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!!

Home / Статті / Що таке кредитний договір і як його скласти?

Що таке кредитний договір і як його скласти?

Что такое кредитный договор и как его составить?

Кредитний договір або вексель це юридичний документ, укладений між двома сторонами, згідно з яким позичальник повертає грошові кошти кредитору. Правильно складена кредитна угода захищає інтереси обох сторін. Для цього необхідно досить докладно описати всі умови та обов’язки, щоб в майбутньому не виникло ніяких непорозумінь.

Особливості

Обов’язково прописуються основні деталі угоди, такі як дата укладення договору і зацікавлені в цьому сторони, в тому числі поручителі, їх ПІБ або повні юридичні назви і адреси. Вказується сума кредиту, включаючи відсотки та метод їх розрахунку, а також умови погашення. Крім того необхідно скласти графік погашення, з зазначенням строків та умов, за яких позичальник буде в стані дефолту, і не зможе виплачувати кредит. Необхідно вказати форму оплати – готівкою, чеком або грошовим переказом, і місце, в якому повинен бути здійснений платіж. Будь-які інші умови кредиту також повинні бути прописані на папері.

Типи договорів

Самий простий кредитний договір (вексель) може бути написаний простою мовою і раніше бути функціональний, юридичним документом, але, юридично грамотно складений договір все-таки надійніше. Коли гроші великі, і є комплексна угода з багатьма умовами, як в сфері нерухомості, краще використовувати професійно складений договір позики, спеціально для конкретної угоди.

Нотаріальне посвідчення договору

Щоб додати достовірності договорів позики і забезпечити додатковий захист, як для кредитора, так і позичальника, договору повинні бути підписані, принаймні, одним безстороннім свідком. Найкращий свідок це нотаріус. Нотаріус виступає свідком укладення угоди і завіряє договір своїм штампом і підписом. Кожна операція фіксується нотаріальної записом у книзі.

Коли ви підписуєте кредитну угоду, переконайтеся, що ви прочитали весь документ і згодні на всі умови, зазначені в ньому. Позичальник чи кредитор, обов’язково ознайомтеся з усім документ, включаючи весь текст дрібним шрифтом. Необхідно зробити копії підписаного кредитного договору та нотаріально завірити разом з оригіналом.

Якщо в кредитній угоді присутній нерухомість в якості забезпечення по позиці, це повинні бути внесено в єдиний державний реєстр нерухомого майна (ЕГРП). Особливо у великих угодах слід звернутися до адвоката, щоб забезпечити належне виконання всіх юридичних норм та дотримання законів України.

Як правильно скласти кредитний договір

  • Складання договору слід почати з вказівки вашого імені, і встановлення себе в якості кредитора. Той самий пункт, включає в себе ім’я людини, який вам платить гроші і виступає в якості позичальника.
  • Далі, точно вказують кількість грошей, що надаються в кредит. Необхідно вказати цю суму в якості основної, зверніть увагу, що вона не включає відсотки.
  • Також важливо докладно описати умови оплати і відсотків. У новому абзаці необхідно вказати річну відсоткову ставку, періодичність платежів. Обов’язково зазначаються фіксовані дати погашення кредиту.
  • Якщо в угоді присутній заставу, це повинно бути описано в кредитній угоді. Почніть новий абзац з вказівки деталей застави, і на який день заставу повинно бути отриманий у разі не виплати боргу.
  • Нарешті, підпишіть кредитний договір у присутності нотаріуса, з обов’язковим зазначенням дати укладення угоди.

Попередження

Будь-які усні домовленості і деталі, обов’язково повинні бути прописані в кредитному договорі, так в суді, довести усні обіцянки дуже важко, навіть марно. Поширеною помилкою при складанні власних кредитних угод є відсутність дати, коли кредит має бути повністю погашений. Без цієї інформації, кредитний договір це просто розписка. В теорії, цю розписку позичальник може погасити, коли захоче.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1-а оцінка! Середнє: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.