Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Статті / Що таке кредит?

Що таке кредит?

Что такое кредит?

Кредит – це фінансова операція, в якій одна сторона (кредитор) зобов’язується надати іншій стороні (позичальникові) певну суму грошей з розрахунком повного погашення. Конкретні умови позики, часто викладені у вигляді кредитного договору. Кредитор може вимагати виплату відсотків на додаток до первісної суми позики. Позичальник повинен прийняти всі умови оплати, в тому числі суму боргу, відсоткову ставку і термін. Деякі банки також можуть нараховувати штрафні комісії за пропущені або прострочені платежі.

Крім того кредит може містити багато прихованих витрат, таких як процентні платежі і фінансові витрати. Покупка нового автомобіля або квартири майже завжди вимагає в тій чи іншій формі фінансової допомоги. Процентні ставки за цими видами угод можуть бути зафіксовані на момент укладення договору або можуть бути змінені у відповідності з плаваючою процентною ставкою.

Відмінність кредиту від інших видів запозичення

Існує дуже важлива правова різниця між кредитом і іншими запозиченнями. Дуже щедрий родич або друг може дати вам 10 000 гривень, наприклад, на ремонт автомобіля. Якщо немає ніякого очікування погашення, гроші можна вважати подарунком. Пізніше, дарувальник вже не зможе подати в суд на погашення за цивільним позовом. Але якщо кредитор надає гроші як кредит і позичальник повинен повернути навіть одну гривню, юридично гроші можуть вважатися кредитом та кредитор може вимагати повернення в будь-який час. Тому щоб не витрачати час на дрібні тяганини по судах, щоб з’ясувати чи дійсно угода з грошовими коштами була кредитом або подарунком, необхідно офіційно оформляти угоди між друзями або родичами.

Основні поняття кредиту

Більшість кредитних заявок обробляються банками або іншими професійними кредитними установами. Вони можуть використовувати велику кількість критеріїв для ухвалення рішення про видачу кредиту потенційному позичальнику. Попередня кредитна історія майже завжди враховується, поряд з поточними доходами і майном. Мета кредиту також може бути немало важливим фактором перевірки інвестиційних призначень. Одним з важливих понять є дохід позичальника, який необхідний, щоб визначити платоспроможність позичальника і дійсно зможе він повернути гроші назад з відсотками. Банки по суті зацікавлені дати в борг гроші, тому позичальники повинні розуміти, наскільки доцільні кредит з точки зору реальної процентної ставки і загальної переплати.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!