Надаемо кредит навіть з поганою кредитною істориею!
Цілодобово 24/7 Вся Україна 100% ,відправте заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!До 25 000грн!

Фамілія*:
Ім'я*:
Побатькові*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентифікаційний код*            :
Місто* :
Сумма кредиту *           :

* обязательные поля
 

Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!!

Home / Статті / Що таке кредит?

Що таке кредит?

Что такое кредит?

Кредит – це фінансова операція, в якій одна сторона (кредитор) зобов’язується надати іншій стороні (позичальникові) певну суму грошей з розрахунком повного погашення. Конкретні умови позики, часто викладені у вигляді кредитного договору. Кредитор може вимагати виплату відсотків на додаток до первісної суми позики. Позичальник повинен прийняти всі умови оплати, в тому числі суму боргу, відсоткову ставку і термін. Деякі банки також можуть нараховувати штрафні комісії за пропущені або прострочені платежі.

Крім того кредит може містити багато прихованих витрат, таких як процентні платежі і фінансові витрати. Покупка нового автомобіля або квартири майже завжди вимагає в тій чи іншій формі фінансової допомоги. Процентні ставки за цими видами угод можуть бути зафіксовані на момент укладення договору або можуть бути змінені у відповідності з плаваючою процентною ставкою.

Відмінність кредиту від інших видів запозичення

Існує дуже важлива правова різниця між кредитом і іншими запозиченнями. Дуже щедрий родич або друг може дати вам 10 000 гривень, наприклад, на ремонт автомобіля. Якщо немає ніякого очікування погашення, гроші можна вважати подарунком. Пізніше, дарувальник вже не зможе подати в суд на погашення за цивільним позовом. Але якщо кредитор надає гроші як кредит і позичальник повинен повернути навіть одну гривню, юридично гроші можуть вважатися кредитом та кредитор може вимагати повернення в будь-який час. Тому щоб не витрачати час на дрібні тяганини по судах, щоб з’ясувати чи дійсно угода з грошовими коштами була кредитом або подарунком, необхідно офіційно оформляти угоди між друзями або родичами.

Основні поняття кредиту

Більшість кредитних заявок обробляються банками або іншими професійними кредитними установами. Вони можуть використовувати велику кількість критеріїв для ухвалення рішення про видачу кредиту потенційному позичальнику. Попередня кредитна історія майже завжди враховується, поряд з поточними доходами і майном. Мета кредиту також може бути немало важливим фактором перевірки інвестиційних призначень. Одним з важливих понять є дохід позичальника, який необхідний, щоб визначити платоспроможність позичальника і дійсно зможе він повернути гроші назад з відсотками. Банки по суті зацікавлені дати в борг гроші, тому позичальники повинні розуміти, наскільки доцільні кредит з точки зору реальної процентної ставки і загальної переплати.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.