Кредит до 100 000 грн без відмов Цілодобово 24/7 Вся Україна 100%Надішліть заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!

 

Введіть суму*       :

 


Отримали займ -ставте лайк!

 

Home / Кредит / Що таке іпотека без підтвердження доходу

Що таке іпотека без підтвердження доходу

У наш час вже стало неможливо уявити життя без різних видів кредитування. Хтось постійно бере меблі та побутову техніку в кредит, хтось від зарплати до зарплати живе на кредитних картах, хто купує в кредит власне житло. Дивного в тому, що ми стали настільки залежними від кредитів немає нічого, адже набагато краще отримати бажане відразу і жити з комфортом, ніж довгий час обмежувати себе в чомусь і збирати гроші на купівлю.

Жити в кредит

Жити в кредит стало нормально, люди перестали боятися звернень в банк, коли необхідна певна сума грошей. Якщо раніше отримати кредит могли лише заможні люди, то зараз кредитування стало доступно переважній більшості населення. Стали кредити доступнішими? Так, деякі вимоги до позичальників значно зменшилися. Чи змінилися вимоги банків до своїх позичальників? Вимоги дійсно стали більш лояльними, спрямованими на співпрацю з потенційним клієнтом.

Оформлення кредиту

Для оформлення кредиту в даний час важливо мати наступний перелік документів: документ, який засвідчить Вашу особу (найкраще, щоб це був паспорт), довідка з місця роботи та довідка про суму сплачених податків. На цьому моменті багато позичальників зупиняються і не знають, як же бути далі, адже всі ми прекрасно знаємо, що зарплати зараз чорні в більшості випадків, крім того, деякі люди отримують дохід від підробіток в інтернеті і т. п. Що ж робити в такій ситуації? Невже кредит тепер не можна одержати ніяким способом? Не варто панікувати, Ви цілком можете отримати те, що хочете і без довідки про доходи.
Як ми вже говорили вище банки постійно йдуть назустріч своїм клієнтам і вдосконалюють системи кредитування. До речі, до речі сказати, для тих, хто оформляє іпотеку на придбання житла в Московській області, можемо порекомендувати чудову компанію: установка лічильників води Вешняки – візьміть на замітку! Отже, йдемо далі… Зовсім недавно на ринках кредитування з’явився новий продукт – кредит без підтвердження доходів. Кредит без підтвердження доходів пропонує безліч великих банків, причому отримати її позичальник може на багато потреби, це в першу чергу pos-кредитування, споживчий кредит і навіть іпотечне кредитування. Співробітники банку з радістю запропонують Вам кредитну карту без надання будь-яких довідок.

Взяти іпотеку без підтвердження доходу

Банки не стануть ризикувати і видавати кредит, особливо іпотеку без підтвердження доходу всім підряд. В першу чергу такий кредит має можливість отримати клієнт банку, у якого були вклади в цьому банку або зарплатна картка і позичальники з білої кредитною історією, які брали раніше кредити.
Для того, щоб оформити іпотеку без підтвердження доходу клієнт повинен буде якось довести банку, що в змозі платити щомісячні платежі. Як це зробити, не маючи довідки про доходи? Ви можете надати банку, як доказ, документи про те, що у Вашій власності знаходиться якесь цінне майно, квитки в подорож, відобразити залишки на одному з ваших рахунків.
Якщо Ви хочете оформити іпотеку без надання довідки про доходи, то заздалегідь підготуйтеся до того, що обов’язково буде необхідно внести перший внесок по іпотеці, процентна ставка за таким іпотечним кредитуванням буде декілька вище, ніж при підтвердженому доході, а термін кредитування буде трохи нижче.

Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.