Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Поради / Що робити, якщо нема чим платити по кредитній карті

Що робити, якщо нема чим платити по кредитній карті

 
 Что делать, если нечем платить по кредитной карте

У попередніх статтях я вже говорила про те, що робити, якщо немає чим сплачувати кредит, а також: як вести себе з колекторами при зустрічі і як вести себе, якщо колектори телефонують. Сьогодні мені хотілося б звернути увагу читачів сайту SpasFinans.ru на особливості ситуації, коли нічим платити по кредитній карті. Оформлення споживчого кредиту може іноді відрізнятися від оформлення кредитної картки. Якщо, наприклад, кредитна карта була отримана поштою і активована по телефону, тобто, позичальник не підписував особисто ніякі документи і відповідно, договір кредитування, то стягнути борг за такою кредитною карткою для банку буде набагато складніше або навіть, практично неможливо.
Дуже часто співробітники банків для того, щоб залякати боржника, говорять про те, що активація по телефону замінює підпис у кредитному договорі, але це суперечить чинному законодавству, у якому сказано, що кредитний договір, у тому числі договір кредитування по картах, повинен бути неодмінно укладений у письмовій формі, з особистим підписом сторін. Крім того, не підписуючи кредитний договір, позичальник не має можливості ознайомитися з умовами кредитування, що включають процентну ставку по кредиту, графік платежів та інші обов’язкові умови.

А це означає, що за такими проблемними кредитами банки, як правило, не звертаються в суд. Якщо все-таки в суд вони звернуться, письмовий договір з особистим підписом позичальника надати не зможуть, отже, позичальник зможе сміливо скасувати не тільки штрафи та пені, але і навіть відсотки! Суд, звичайно, зможе призначити виплату відсотків за ставкою Центробанку, але це всього лише 8,25% річних, а не 70, як нараховують по кредитній карті.
Отже, що робити, якщо немає чим платити за допомогою кредитної картки? Постарайтеся не виходити на контакт з працівниками банку та їх представниками, якими можуть бути колектори. Якщо не відповідати на дзвінки, не відкривати двері і не отримувати з банку листа під розпис, то цілком можливо, що через три роки Вашого мовчання, після закінчення строку позовної давності борг банку доведеться списати.
А якщо ж банк все вирішиться звернутися в суд, поки строк позовної давності не минув, то тут вже Ваша участь буде необхідно. Суду боятися не варто, тим більше, в разі заборгованості по кредитній карті, отриманої поштою. Це банк порушив закон, не дотримуючись форму укладення договору, це у Вас не було можливості дізнатися точні умови кредиту, отже Ви зможете оскаржити всі непотрібні суми або звернутися до банку із зустрічним позовом про визнання договору не дійсним.

 

Сторінка існує за підтримки сайту http://www.promindustrial.ru/. Металопрокат в Санкт-Петербурзі: арматура, тгрни, кутники, швелери та інші вироби з металу. Швидке обслуговування, якість продукції та гнучкі умови співпраці з надійною компанією!

 

Якщо стаття “Що робити, якщо нема чим платити по кредитній карті” допомогла Вам, поділіться з друзями:

 

Автор: Ірина Кудряшова, спеціально для сайту SpasFinans.ru Copyright ©.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.