Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Кредит / Що робити, якщо дзвонять з банку з чужого боргу

Що робити, якщо дзвонять з банку з чужого боргу

Багатьом читачам сайту SpasFinans.Ru напевно знайома ситуація, коли дзвонять з банку з приводу боргу, до якого Ви не маєте ніякого відношення. Не секрет, що не у всіх банках сумлінно ставляться до перевірки позичальників, а деякі менеджери навіть самі деколи дають рекомендації, яку надати інформацію, щоб обдурити службу безпеки банку і гарантовано отримати кредит. Ось і дають позичальники номери телефонів своїх знайомих, з якими, можливо, не бачилися багато років. А коли позичальник стає боржником і не виходить на контакт і банком, тут і приходить час викликів всіх, чиї телефони були надані в якості контактних, при оформленні заявки.
І як би Ви не намагалися пояснити співробітникові банку, що не знаєте людини, яка їх цікавить, або давним-давно не бачилися з ним і не маєте зв’язку, це їх ніяк не переконає. Дзвінки будуть продовжуватися, а Ваші доводи, крики, вимоги припинити ці набридливі дзвінки, не дадуть жодних результатів.
Так що ж робити, невже нічим вже не допомогти? Просто діяти треба правильно!

Що робити, якщо дзвонять з банку з чужого боргу

По-перше, поясніть, хто телефонує, що не давали згоди на внесення Вашого номера в їхню базу даних, а також у Вас не питали дозволу, коли заявка на кредит боржника оформлялася.

Якщо це їх не переконає і дзвонити по чужого боргу Вам продовжать, внесіть номер в чорний список, ну а якщо почнуть дзвонити з інших номерів, напишіть в банк заяву з вимогою припинити дзвінки з приводу чужого боргу і вимагайте виключити номер Вашого телефону з бази даних банку. Можете ще поїхати в прокуратуру свого району із заявою про правомірних діях банку. Обов’язково візьміть завірену копію заяви. Практика показує, що після такої заяви дзвінки припиняються моментально, можуть з банку ще раз зателефонувати, щоб вибачитися, але це буде вже останній дзвінок з їх номерів.

 

Якщо ця стаття Вам допомогла, будь ласка, поділіться посиланням в соц.мережах, щоб більше людей змогли прийти на наш сайт і дізнатися всю правду про кредитування.

 

Автор Ірина Кудряшова Copyright © спеціально для сайту http://spasfinans.ru/ Копіювання забороняється.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.