Кредит до 50 000 грн без відмов Цілодобово 24/7 Вся Україна 100%Надішліть заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!

 

Введіть суму*       :

 


Отримали займ -ставте лайк!

 

Home / Кредит / Що робити, якщо дзвонять з банку з чужого боргу

Що робити, якщо дзвонять з банку з чужого боргу

Багатьом читачам сайту SpasFinans.Ru напевно знайома ситуація, коли дзвонять з банку з приводу боргу, до якого Ви не маєте ніякого відношення. Не секрет, що не у всіх банках сумлінно ставляться до перевірки позичальників, а деякі менеджери навіть самі деколи дають рекомендації, яку надати інформацію, щоб обдурити службу безпеки банку і гарантовано отримати кредит. Ось і дають позичальники номери телефонів своїх знайомих, з якими, можливо, не бачилися багато років. А коли позичальник стає боржником і не виходить на контакт і банком, тут і приходить час викликів всіх, чиї телефони були надані в якості контактних, при оформленні заявки.
І як би Ви не намагалися пояснити співробітникові банку, що не знаєте людини, яка їх цікавить, або давним-давно не бачилися з ним і не маєте зв’язку, це їх ніяк не переконає. Дзвінки будуть продовжуватися, а Ваші доводи, крики, вимоги припинити ці набридливі дзвінки, не дадуть жодних результатів.
Так що ж робити, невже нічим вже не допомогти? Просто діяти треба правильно!

Що робити, якщо дзвонять з банку з чужого боргу

По-перше, поясніть, хто телефонує, що не давали згоди на внесення Вашого номера в їхню базу даних, а також у Вас не питали дозволу, коли заявка на кредит боржника оформлялася.

Якщо це їх не переконає і дзвонити по чужого боргу Вам продовжать, внесіть номер в чорний список, ну а якщо почнуть дзвонити з інших номерів, напишіть в банк заяву з вимогою припинити дзвінки з приводу чужого боргу і вимагайте виключити номер Вашого телефону з бази даних банку. Можете ще поїхати в прокуратуру свого району із заявою про правомірних діях банку. Обов’язково візьміть завірену копію заяви. Практика показує, що після такої заяви дзвінки припиняються моментально, можуть з банку ще раз зателефонувати, щоб вибачитися, але це буде вже останній дзвінок з їх номерів.

 

Якщо ця стаття Вам допомогла, будь ласка, поділіться посиланням в соц.мережах, щоб більше людей змогли прийти на наш сайт і дізнатися всю правду про кредитування.

 

Автор Ірина Кудряшова Copyright © спеціально для сайту http://spasfinans.ru/ Копіювання забороняється.

Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.