Дорогий кліент ви пройшли перевірку, Вам схвалено позика до 10 000 грн. Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Позика в 10 000 гривень безкоштовно! Ні відсотків ,ні комісій ТАК! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:


Отримали кредит ставте лайк!
Home / Картки / Що робити, якщо банкомат не видав вам всю суму

Що робити, якщо банкомат не видав вам всю суму

Іноді трапляється так, що банкомат не видає всю суму, яку ви запросили, а гроші з вашого рахунку все ж списує. Сьогодні ми розповімо, що з цим робити.

Сьогодні практично кожен з нас користується пластиковою карткою. Це означає, що час від часу доводиться звертатися до послуг банкомату. Іноді трапляється так, що ви запитуєте суму для видачі, а банкомат поводиться нескромно: повертає вам карту і тільки частина суми, а з рахунку гроші списує в повному розмірі.

Навіть у такій ситуації не варто засмучуватися, вихід є.

1. По-перше, не забувайте, що банкомат – предмет неживий, тому він працює виключно по заданій йому програмі. Це означає, що потрібно не панікувати і привести свої нерви в порядок, адже істерика нічого не змінить. Постарайтеся зафіксувати всі факти, які тільки вийде: час, в який ви користувалися банкоматом, адресу, де знаходиться пристрій. Завжди запитуйте чек, оскільки саме він стане вашим речовим доказом. Якщо поруч з вами були свідки, то запишіть їх координати і телефони, оскільки службове розслідування увазі опитування всіх, хто став очевидцем даної події.

2. Незалежно від того, переводили ви гроші або отримували зарплату, вам потрібно терміново знайти телефон того банку, якому належить пристрій. Якомога швидше вирушайте у відділення банку або зв’яжіться зі співробітником підрозділу по телефону, щоб повідомити про факт невидачі вам засобів.

3. Далі вас запросять в офіс, щоб ви написали заяву, в якій необхідно вказати прізвище відповідального співробітника банку, який прийняв вашу скаргу. Тепер ви будете слідувати його інструкцій. Форму заяви, яку вам необхідно заповнити, ви знайдете на сайті банку або в його підрозділі.

4. Не забудьте і про те, що заява необхідно заповнювати у двох примірниках, щоб один залишився у вас. Що далі? Зберігайте всі документи. Навіть якщо в банк ви прийти не можете, то відправте паперу поштою у замовному конверті. Після того, як банк отримає вашу заяву, він буде зобов’язаний провести розслідування, щоб встановити достовірність даного факту.

Вам доведеться набратися терпіння, тому що розслідування триватиме не менше місяця. Зрештою, ви отримаєте від банку відповідь, який буде представлений в письмовому вигляді.

Не завжди рішення приймається на користь користувача карти. У такому випадку можна написати позов до суду про востребовании втраченої суми. Все ж зазвичай до цього не доходить, а банк, виявивши помилку, перераховує назад ваші гроші. Все ж таки постарайтеся зібрати побільше доказів того, що сталося, щоб мати стовідсоткову гарантію повернення грошей.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2-а оцінка! Середнє: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

ПЕРШИЙ позики під 0% Кращі умови кредитування При першому оформленні кредиту - ставка 0%
Viberit sumu
1000 UA GRIVEN
3000 UA GRIVEN
5 000 UA GRIVEN
10 000 UA GRIVEN
30 000 UA GRIVEN
50 000 UA GRIVEN
75 000 UA GRIVEN