Вам попередньо схвалений кредит до 5000 грн
Заповніть будь ласка анкету прямо зараз за 30 секунд безкоштовно! цілодобово 24/7

Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.
Введить Ім'я*            :
Фамілія*     :
по Батькові*     :
Введить моб.*:

* обов'язкове поле

Швидкий кредит на Карту будь-якого банку або Готівкою ☆ Потрібен тільки паспорт і код ☆ Без довідок про доходи ☆ 84% кредитів схвалюється ☆ 10 хвилин час розгляду.
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!!

Home / Картки / Що робити, якщо банкомат не видав вам всю суму

Що робити, якщо банкомат не видав вам всю суму

Іноді трапляється так, що банкомат не видає всю суму, яку ви запросили, а гроші з вашого рахунку все ж списує. Сьогодні ми розповімо, що з цим робити.

Сьогодні практично кожен з нас користується пластиковою карткою. Це означає, що час від часу доводиться звертатися до послуг банкомату. Іноді трапляється так, що ви запитуєте суму для видачі, а банкомат поводиться нескромно: повертає вам карту і тільки частина суми, а з рахунку гроші списує в повному розмірі.

Навіть у такій ситуації не варто засмучуватися, вихід є.

1. По-перше, не забувайте, що банкомат – предмет неживий, тому він працює виключно по заданій йому програмі. Це означає, що потрібно не панікувати і привести свої нерви в порядок, адже істерика нічого не змінить. Постарайтеся зафіксувати всі факти, які тільки вийде: час, в який ви користувалися банкоматом, адресу, де знаходиться пристрій. Завжди запитуйте чек, оскільки саме він стане вашим речовим доказом. Якщо поруч з вами були свідки, то запишіть їх координати і телефони, оскільки службове розслідування увазі опитування всіх, хто став очевидцем даної події.

2. Незалежно від того, переводили ви гроші або отримували зарплату, вам потрібно терміново знайти телефон того банку, якому належить пристрій. Якомога швидше вирушайте у відділення банку або зв’яжіться зі співробітником підрозділу по телефону, щоб повідомити про факт невидачі вам засобів.

3. Далі вас запросять в офіс, щоб ви написали заяву, в якій необхідно вказати прізвище відповідального співробітника банку, який прийняв вашу скаргу. Тепер ви будете слідувати його інструкцій. Форму заяви, яку вам необхідно заповнити, ви знайдете на сайті банку або в його підрозділі.

4. Не забудьте і про те, що заява необхідно заповнювати у двох примірниках, щоб один залишився у вас. Що далі? Зберігайте всі документи. Навіть якщо в банк ви прийти не можете, то відправте паперу поштою у замовному конверті. Після того, як банк отримає вашу заяву, він буде зобов’язаний провести розслідування, щоб встановити достовірність даного факту.

Вам доведеться набратися терпіння, тому що розслідування триватиме не менше місяця. Зрештою, ви отримаєте від банку відповідь, який буде представлений в письмовому вигляді.

Не завжди рішення приймається на користь користувача карти. У такому випадку можна написати позов до суду про востребовании втраченої суми. Все ж зазвичай до цього не доходить, а банк, виявивши помилку, перераховує назад ваші гроші. Все ж таки постарайтеся зібрати побільше доказів того, що сталося, щоб мати стовідсоткову гарантію повернення грошей.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2-а оцінка! Середнє: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.