Дорогий кліент ви пройшли перевірку, Вам схвалено позика до 10 000 грн. Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Позика в 10 000 гривень безкоштовно! Ні відсотків ,ні комісій ТАК! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!ТАКОЖ ПРОКРУТіТЬ ДО САМОГО НИЗУ САЙТУ ТА В КОМЕНТАРЯХ ВВЕДіТЬ СУМУ (ДО 500 000ГРН.) ТА СПОСІБ ЗВЯЗКУ З ВАМИ

Введіть сумму:

Home / Кредит / Що потрібно знати про кредитно-споживчих кооперативах

Що потрібно знати про кредитно-споживчих кооперативах

Ще зовсім недавно кредитні кооперативи були невід’ємною частиною ринку позиково-ощадних послуг на території України.
Діяльність кредитно-споживчих кооперативів (КПКГ), регулює Федеральний закон «Про кредитних споживчих кооперативах громадян» від 07.08.2001 № 117-ФЗ.
Кредитно-споживчий кооператив – це добровільне об’єднання громадян, для надання фінансової допомоги один одному, такий як заощадження коштів і позики іншим членам кооперативу на взаємно вигідних умовах. Діяльність кредитно-споживчих кооперативів проводиться в основному усередині самого кооперативу.
Джерелом позик в кредитно-споживчому кооперативі є фонд фінансової взаємодопомоги, створений учасниками кооперативу. Складається фонд фінансової взаємодопомоги у кредитному кооперативі з особистих коштів і заощаджень членів кредитно-споживчого кооперативу. На підставі договору кошти з фонду взаємодопомоги можуть бути видані громадянину в позику.

Будь-який член кредитно-споживчого кооперативу може отримати в ньому грошову позику, для задоволення своїх фінансових потреб. Такі кредити видаються на термін від декількох місяців до 3 років. Якщо громадянин захоче взяти ще один кредит, він спочатку повинен буде повністю погасити перший. У кредитному кооперативі отримати кредит набагато простіше, ніж у банку, але процентна ставка може бути набагато вище.
Кредитно-споживчий кооперативи не можуть видавати позики юридичній особі або громадянину, який не є членом їх кооперативу. Максимальний розмір позики, який можна отримати в КПКГ, встановлюється Статутом КПКГ, шляхом рішення загальних зборів членів кооперативу. Оформляється видача кредиту шляхом підписання договору про позику.
Як стати членом Кредитно-споживчого кооперативу!? Для цього необхідно бути громадянином України і внести вступний внесок, передбачений КПКГ, для вступу в кооператив. Громадянин зобов’язаний виплачувати КПКГ встановлену суму щомісячного пайового внеску.
У кредитно-споживчому кооперативі не може бути більше 2000 учасників. Кожен член КПКГ може бути, як клієнтом, так і управлінцем. Керівники обираються членами КПКГ шляхом голосування.
Слід зазначити, що КПКГ не банківська організація і хоча їх умови можуть бути набагато привабливіше умов багатьох банків, ніхто не гарантує збереження Ваших коштів.

 

 

Якщо стаття “Що потрібно знати про кредитно-споживчих кооперативах” допомогла Вам, поділіться з друзями:

 

Автор: Олексій Воронов, спеціально для сайту SpasFinans.ru Copyright ©.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1-а оцінка! Середнє: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

ПЕРШИЙ позики під 0% Кращі умови кредитування При першому оформленні кредиту - ставка 0%
Viberit sumu
1000 UA GRIVEN
3000 UA GRIVEN
5 000 UA GRIVEN
10 000 UA GRIVEN
30 000 UA GRIVEN
50 000 UA GRIVEN
75 000 UA GRIVEN