Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Кредит / Що потрібно знати про кредитно-споживчих кооперативах

Що потрібно знати про кредитно-споживчих кооперативах

Ще зовсім недавно кредитні кооперативи були невід’ємною частиною ринку позиково-ощадних послуг на території України.
Діяльність кредитно-споживчих кооперативів (КПКГ), регулює Федеральний закон «Про кредитних споживчих кооперативах громадян» від 07.08.2001 № 117-ФЗ.
Кредитно-споживчий кооператив – це добровільне об’єднання громадян, для надання фінансової допомоги один одному, такий як заощадження коштів і позики іншим членам кооперативу на взаємно вигідних умовах. Діяльність кредитно-споживчих кооперативів проводиться в основному усередині самого кооперативу.
Джерелом позик в кредитно-споживчому кооперативі є фонд фінансової взаємодопомоги, створений учасниками кооперативу. Складається фонд фінансової взаємодопомоги у кредитному кооперативі з особистих коштів і заощаджень членів кредитно-споживчого кооперативу. На підставі договору кошти з фонду взаємодопомоги можуть бути видані громадянину в позику.

Будь-який член кредитно-споживчого кооперативу може отримати в ньому грошову позику, для задоволення своїх фінансових потреб. Такі кредити видаються на термін від декількох місяців до 3 років. Якщо громадянин захоче взяти ще один кредит, він спочатку повинен буде повністю погасити перший. У кредитному кооперативі отримати кредит набагато простіше, ніж у банку, але процентна ставка може бути набагато вище.
Кредитно-споживчий кооперативи не можуть видавати позики юридичній особі або громадянину, який не є членом їх кооперативу. Максимальний розмір позики, який можна отримати в КПКГ, встановлюється Статутом КПКГ, шляхом рішення загальних зборів членів кооперативу. Оформляється видача кредиту шляхом підписання договору про позику.
Як стати членом Кредитно-споживчого кооперативу!? Для цього необхідно бути громадянином України і внести вступний внесок, передбачений КПКГ, для вступу в кооператив. Громадянин зобов’язаний виплачувати КПКГ встановлену суму щомісячного пайового внеску.
У кредитно-споживчому кооперативі не може бути більше 2000 учасників. Кожен член КПКГ може бути, як клієнтом, так і управлінцем. Керівники обираються членами КПКГ шляхом голосування.
Слід зазначити, що КПКГ не банківська організація і хоча їх умови можуть бути набагато привабливіше умов багатьох банків, ніхто не гарантує збереження Ваших коштів.

 

 

Якщо стаття “Що потрібно знати про кредитно-споживчих кооперативах” допомогла Вам, поділіться з друзями:

 

Автор: Олексій Воронов, спеціально для сайту SpasFinans.ru Copyright ©.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!