Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Поради / Що буде, якщо не платити кредит банку і не йти на контакт

Що буде, якщо не платити кредит банку і не йти на контакт


			
	  	Что будет, если не платить кредит банку и не идти на контакт

Надмірне зловживання кредитами з кожним роком призводить до більшого відсотку не виплат по кредиту. Більшість росіян мають у банках за кілька кредитів одночасно, що створює величезну фінансову навантаження на особистий бюджет і стає непосильним тягарем. І саме тому найбільш популярними стають питання про те, що буде, якщо не платити кредит банку; що буде, якщо ні гроші на оплату боргу; що робити, якщо нема чим платити кредит; чим загрожує невиплата по кредиту?
Кредитна амністія в найближчі десятки років навряд чи відбудеться. Тому сподіватися на те, що борг банк пробачить, не варто навіть у найсміливіших бажань. Єдине, чого можна очікувати в такій ситуації, це дива. Але чудеса у нас вірять не багато, тому давайте розберемося все-таки, чого очікувати тим боржникам, у яких коштів на виплату кредитів немає і бути не може через величезної суми, накопиченої поступово з кількох не виплачених кредитів.

Я вже говорила докладно про те, що буде, якщо не платити кредит, але давайте в цій статті детальніше зупинимося на тому, що буде, якщо не платити кредит і не йти на контакт з банком. Саме так чинять боржники, у яких немає можливості розраховуватися за кредитними зобов’язаннями, не видно виходу, а банки дістають своїми дзвінками, візитами і погрозами. Я нікого не засуджую, навпаки, розумію і підтримую тих людей, які не впадають в паніку, не думають про суїцид, а просто припиняють контактувати з банком тому, що по-хорошому домовитися з ними не представляється можливим. На жаль, це так! Чим більше боржник намагається пояснювати свої проблеми, тим болючіше йому тиснуть на ці місця.

Що буде, якщо не платити кредит і не йти на контакт з банком. Варіант 1

Отже, кредит платити стало нічим, йти на контакт перестали. Банк не стане сидіти, склавши руки. У кожному банку існує чітко відпрацьована схема роботи з боржником.
Коли боржник не виходить на контакт, не відповідає на дзвінки та не відчиняє двері, банк може на якийсь час припинити своє переслідування. Але через кілька тижнів або навіть місяців, коли боржник розслабиться, завдадуть йому новий, несподіваний візит. Чи подзвонять. Але тепер вже загрожувати не будуть і вимагати теж, а просто повідомлять, що сума боргу, з урахуванням всіх штрафів зросла, причому, високо так підросла. Від озвученої суми боргу у боржника почнеться паніка, а тут йому запропонують вихід, що банк, мовляв, може дати можливість виправити ситуацію і якщо сьогодні або крайній строк завтра боржник сплатить певну суму, то штрафи йому спишуть і пробачать. Від щедрості такий боржник почне кидатися по знайомих у пошуках грошей.

Але не поспішайте цього робити. Банк свідомо називає в рази завищені суми боргу та штрафів, а списати обіцяє саме те, що завищили, штрафи ж основні в будь-якому випадку залишаться, і коли Ви оплатите те, чого вони попросили, цією сумою в першу чергу штрафи і погасять, а основний борг залишиться і продовжить рости.

Що буде, якщо не платити кредит і не йти на контакт з банком. Варіант 2

Якщо ж на контакт не виходити взагалі, то існують два варіанти повороту подій. Перше – банк передасть борг колекторському агентству. Друге – банк звернеться до суду за винесенням судового наказу або в порядку позовного провадження. Більш детально про кожному варіанті читайте в тематичних статтях: борг переданий колекторському агентству і судовий наказ про стягнення заборгованості за кредитом. Але майте на увазі, до суду звертатися банки не поспішають, а тягнуть час до останнього, щоб накопичилося як можна більше штрафів за прострочену заборгованість. А коли сума стане цілком прийнятною для банку, а термін позовної давності по кредиту почне закінчуватися, тоді банк і звернеться до суду, щоб боржника остаточно розорити. Не чекайте самого жалюгідного результату подій, якщо Вам нема чим платити кредит і гарненько підготуйтеся до вирішення проблеми кредитного боргу. Читайте поради боржникам на нашому сайті spasfinans.ru, додавайте сайт в закладки і заходьте частіше, інформація щоденно оновлюється. Задавайте питання на нашому форумі і найголовніше – не впадайте у відчай! Ви не самотні у своїй проблемі, а значить завжди знайдете підтримку і допомогу!

 

 

Дана сторінка не існує за підтримки сайту http://avtohouse.info/. Будь-яка спецтехніка – від евакуатора до екскаватора. Замовлення спецтехніки онлайн на сайті http://avtohouse.info/. Автокрани, навантажувачі, бульбозеры, самоскиди та інша техніка – для Вас!

 

Якщо ця стаття Вам допомогла, будь ласка, поділіться посиланням в соц.мережах, щоб більше людей змогли прийти на наш сайт і дізнатися про законні права боржників за кредитом.

 

 

Автор Ірина Кудряшова Copyright © спеціально для сайту http://spasfinans.ru/ Копіювання забороняється.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!